О признании утратившими силу решения Мунайлинского районного маслихата от 19 марта 2019 года №38/383 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 10 февраля 2022 года № 15/98. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 февраля 2022 года № 26882
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мунайлинского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 19 марта 2019 года №38/383 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов под №3855).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого офицального опубликования.
Секретарь Мунайлинского районного маслихата Б. Билялов

Мұнайлы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы №38/383 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 ақпандағы № 15/98 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 ақпанда № 26882 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5 тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" Мұнайлы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы №38/383 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3855 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Билялов