Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 мамырдағы № 98-қ "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 19 қыркүйектегі № 236-қ қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 қыркүйекте № 29701 болып тіркелді
Мұнайлы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 мамырдағы № 98-қ "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3900 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Мұнайлы ауданы аумағындағы барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Мұнайлы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары белгіленсін.";
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Мұнайлы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Мұнайлы ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Е. Кумискалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Мұнайлы аудандық аумақтық
Сайлау комиссиясы
2022 жылғы 19 қыркүйектегі
№ 236-қ қаулысына қосымша
Мұнайлы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 27 мамырдағы
№ 98-қ қаулысына
2-қосымша
Мұнайлы ауданы аумағындағы барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Маңғыстау ауылы
1. "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы акционерлік қоғамының "Маңғыстау магистральдық желі бөлімшесі" филиалы ғимаратының жанында, 2 өндірістік аймақ, 11/6. 2. Қоғамдық ұйымдар үйінің жанында, 18-орам, 5. 3. Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№8 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Бесшоқы тұрғын үй массиві, 448/1. 4. "Тұлпар" газ құю бекетінің жанында, 24-орам, 3. 5. "Нұрсәт" азық-түлік дүкенінің жанында, Айрақты тұрғын үй массиві, 317/1. 6. "Қанат" газ құю бекетінің жанында, Бесшоқы тұрғын үй массиві, 1252/1.

О внесении изменений в постановление акимата Мунайлинского района от 27 мая 2019 года № 98-қ "О предоставлении кандидатам помещений на договорной основе для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 19 сентября 2022 года № 236-қ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 сентября 2022 года № 29701
Акимат Мунайлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мунайлинского района от 27 мая 2019 года № 98-қ "О предоставлении кандидатам помещений на договорной основе для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3900) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Мунайлинского района";
пункт 1 указанного постановления исключить;
пункт 2 указанного постановления изложить в новой редакции:
"2. Определить совместно с Мунайлинской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.";
приложение 1 к указанному постановлению исключить;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мунайлинского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Мунайлинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Е. Кумискалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Мунайлинская районная
территориальная избирательная
комиссия
приложение к постановлению
от 19 сентября 2022 года № 236-қ
Приложение-2 к постановлению
акимата Мунайлинского района
от 27 мая 2019 года № 98-қ
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Мунайлинского района
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
село Мангистау
1. Возле здания филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" "Мангистауское отделение магистральной сети", производственная зона 2, 11/6. 2. Возле дома общественных организаций, 18-й квартал, 5. 3. Возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №8" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области, жилой массив Бесшоқы, здание 448/1. 4. Возле газозаправочной станции "Тулпар", 24-квартал, 3. 5. Возле продуктового магазина "Нурсат", жилой массив Айрақты 317/1. 6. Возле газозаправочной станции "Қанат", жилой массив Бесшокы, 1252/1.

7. "Мұнайлы ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Жастар" алаңында, 17-орам, 28/1
Қызылтөбе ауылдық округі Қызылтөбе-2 ауылы
1. "Қазпошта" акционерлік қоғамының Маңғыстау облыстық филиалының пошталық байланысының ауылдық бөлімшесінің жанында, 14-орам, 30/10а. 2. Мұнайлы аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Оңғарсынова атындағы аудандық орталық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында, 24-орам, 10/5. 3. Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№2 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Желтоқсан көшесі, 30 ғимарат
4. Құбыла көшесіндегі № 55 үйдің жанында. 5. "Өркен" азық-түлік дүкенінің жанында, Қызылтөбе-2 тұрғын үй массиві, 1559/1
Баянды ауылы
1. Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№3 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Баянды-3 тұрғын үй массиві, 555. 2. Нұрлаев көшесіндегі № 40 үйдің жанында
Басқұдық ауылдық округі Басқұдық ауылы
1. Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Мұнайлы аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының алғашқы медициналық-санитарлық көмек орталығының жанында, Жазира көшесі, 3/4. 2. "Басқұдық" сауда орталығы ғимаратының жанында, Сұңқар көшесі, 9. 3. "Ақ сарай" мейрамханасының жанында, Самал тұрғый үй массиві, Жасдаурен көшесі, 4/1
Атамекен ауылдық округі Атамекен ауылы
1. Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Мұнайлы аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының алғашқы медициналық-санитарлық көмек орталығының жанында, Қаламкас тұрғын үй массиві, 795. 2. Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№12 жалпы білім беретін" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Жалын тұрғын үй массиві, 495/6. 3. "Ару" мейрамханасының жанында, Туған ел тұрғын үй массиві, Совхаз көшесі, 120
Дәулет ауылдық округі
Жаңа Дәулет ауылы
1. Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№4 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Жаңа Дәулет тұрғын үй массиві, 125/3. 2. Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Мұнайлы аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанында, 20-орам, 2/4. 3. Мұнайлы ауданы әкімдігінің "Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, 17-орам, 89/7
Батыр ауылдық округі Батыр ауылы

7. На площади "Жастар", возле ГУ"Аппарат акима Мунайлинского района", 17-квартал, 28/1
сельский округ Кызылтобе село Кызылтобе-2
1. Возле сельского отделения почтовой связи Мангистауского областного филиала акционерного общества "Казпочта", 14-квартал, 30/10а. 2. Возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Районный центральный дом культуры имени Фаризы Онгарсыновой" Мунайлинского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, 24-й квартал, 10/5. 3. Возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №2" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области, ул. Желтоқсан, 30. 4. Возле дома № 55 по улице Кубыла 5. Возле продуктового магазина "Өркен", жилой массив Кызылтобе-2, 1559/1
село Баянды
1. Возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №3" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области, жилой массив Баянды-3, 555. 2. Возле дома № 40 по улице Нурлаева
сельский округ Баскудык
село Баскудык
1. Возле центра первичной медико-санитарной помощи государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мунайлинская районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области, улица Жазира, 3/4. 2. Возле торгового центра "Баскудык", улица Сункар 9. 3. Возле ресторана "Ақ сарай", жилой массив Самал, улица Жасдаурен 4/1
сельский округ Атамекен
село Атамекен
1. Возле центра первичной медико-санитарной помощи государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мунайлинская районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области, жилой массив Каламкас, 795. 2. Возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №12" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области, жилой массив Жалын, 495/6. 3. Возле ресторана "Ару", жилой массив Туған ел,улица Совхоз 120
сельский округ Даулет село Жана Даулет
1. Возле здания коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №4" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области, жилой массив Жаңа Дәулет, 125/3 2. Возле здания сельской врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мунайлинская районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области, 20-й квартал, 2/4. 3. Возле здания ГУ"Аппарат акима сельского округа Даулет" акимата Мунайлинского района, 17-квартал, 89/7
сельский округ Батыр
село Батыр

1. Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Мұнайлы аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанында, Емір шағын ауданы, 6 көше, 45. 2. Мұнайлы ауданы әкімдігінің "Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Емір шағын ауданы, 6 көше, 44Б

1. Возле здания сельской врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мунайлинская районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области, микрорайон Емир, улица 6, 45 2. Возле здания ГУ"Аппарат акима сельского округа Батыр" акимата Мунайлинского района, микрорайон Емир, улица 6, 44Б