Мұнайлы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 қарашадағы № 11/65 "Мұнайлы ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 қазандағы № 23/144 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 қазанда № 30243 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Мұнайлы аудандық мәслихатының "Мұнайлы ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасын бекіту туралы" 2021 жылғы 3 қарашадағы №11/65 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №25224 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі орыс тілінде жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді;
шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"1. Мұнайлы ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешіммен бекітілген, Мұнайлы ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасында:
3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"3. Мұнайлы ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алуға, алушылардан өтініштерін талап етпей, мемлекеттік ұйымдардың бірінші басшыларымен бекітілген жинақ тізім негізінде, екінші деңгейдегі банктер арқылы көрсетіледі.";
4 тармақтың орыс тіліндегі мәтіні жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді.

О внесении изменений в решение Мунайлинского районного маслихата от 3 ноября 2021 года № 11/65 "Об утверждении Правил оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Мунайлинского района"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 6 октября 2022 года № 23/144. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 октября 2022 года № 30243
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Мунайлинского района" от 3 ноября 2021 года №11/65 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №25224) следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
в Правилах оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Мунайлинского района, утвержденных указанным решением:
пункт 3 на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
пункт 4 изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"4. Социальная поддержка оказывается лицам, постоянно проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Мунайлинского района.".

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Билялов

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Мунайлинского районного маслихата Б. Билялов