Рудный қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 27 мамырдағы № 676 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 маусымда № 28341 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Рудный қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Рудный қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі К. Испергенов
Рудный қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 27 мамырдағы
№ 676 қаулысына
қосымша
Рудный қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
№ р/с
Орналасқан жері
Алып жатқан алаңы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын арадағы инфрақұрылым
1
50 лет Октября көшесі, № 66 үй, "Европа" сауда үйінің оң жағында
15 шаршы метр
5 жыл
Бөлшек сауда тауарларын сату
"Европа" сауда үйі
2
Иван Франко көшесі, № 9 үй, "Колибри" дүкенінің артында
15 шаршы метр
5 жыл
Бөлшек сауда тауарларын сату
"Колибри" дүкені
3
50 лет Октября көшесі, № 25 үй, "Пятерка+" дүкенінің артында
7 шаршы метр
5 жыл
Бөлшек сауда тауарларын сату
"Пятерка+" дүкені
4
Горняков көшесі, № 43 үй, "Глобус" базарының сол жағында
20 шаршы метр
5 жыл
Бөлшек сауда тауарларын сату
"Глобус" базары
5
Павел Корчагин көшесі, № 88 үй, "ГУМ" сауда үйінің артында
25 шаршы метр
5 жыл
Бөлшек сауда тауарларын сату
"ГУМ" сауда үйі
6
Павел Корчагин көшесі, № 112 үй, "Браво" дүкенінің артында
10 шаршы метр
5 жыл
Бөлшек сауда тауарларын сату
"Браво" дүкені
7

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Рудного
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 27 мая 2022 года № 676. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июня 2022 года № 28341
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли", зарегистрированных в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148, акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Рудного, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Рудненский городской отдел предпринимательства" акимата города Рудного в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Рудного после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Рудного.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного К. Испергенов
Приложение
к постановлению акимата
города Рудного
от 27 мая 2022 года
№ 676
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Рудного
№ п/п
Месторасположение
Занимаемая площадь
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Ближайшая инфраструктура
1
Улица 50 лет Октября, дом № 66, справа от торгового дома "Европа"
15 квадратных метров
5 лет
Реализация товаров розничной торговли
Торговый дом "Европа"
2
Улица Ивана Франко, дом № 9, за магазином "Колибри"
15 квадратных метров
5 лет
Реализация товаров розничной торговли
Магазин "Колибри"
3
Улица 50 лет Октября, дом № 25, за магазином "Пятерка +"
7 квадратных метров
5 лет
Реализация товаров розничной торговли
Магазин "Пятерка +"
4
Улица Горняков, дом № 43, слева от рынка "Глобус"
20 квадратных метров
5 лет
Реализация товаров розничной торговли
Рынок "Глобус"
5
Улица Павла Корчагина дом № 88, за торговым домом "ГУМ"
25 квадратных метров
5 лет
Реализация товаров розничной торговли
Торговый дом "ГУМ"
6
Улица Павла Корчагина, дом № 112, за магазином "Браво"
10 квадратных метров
5 лет
Реализация товаров розничной торговли
Магазин "Браво"
7

Горняков көшесі, № 68 үй, "7 Дней" дүкенінің артында
12 шаршы метр
5 жыл
Бөлшек сауда тауарларын сату
"7 Дней" дүкені
8
Горький көшесі, № 58 үй, сауда алаңының сол жағында
25 шаршы метр
5 жыл
Бөлшек сауда тауарларын сату
Cауда алаңы
9
Қашар кенті, 1-шағынаудан, № 17 үйге қарама-қарсы
25 шаршы метр
5 жыл
Бөлшек сауда тауарларын сату
"Весна" супермаркеті
10
Қашар кенті, 1-шағынаудан, шағын базарға қарама-қарсы
25 шаршы метр
5 жыл
Бөлшек сауда тауарларын сату
"Непоседа" дүкені

Улица Горняков, дом № 68, за магазином "7 Дней"
12 квадратных метров
5 лет
Реализация товаров розничной торговли
Магазин "7 Дней"
8
Улица Горького, дом № 58, слева от торговой площадки
25 квадратных метров
5 лет
Реализация товаров розничной торговли
Торговая площадка
9
ПосҰлок Качар, микрорайон 1, напротив дома № 17
25 квадратных метров
5 лет
Реализация товаров розничной торговли
Супермаркет "Весна"
10
ПосҰлок Качар, микрорайон 1, напротив мини рынка
25 квадратных метров
5 лет
Реализация товаров розничной торговли
Магазин "Непоседа"