Рудный қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 169 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 желтоқсанда № 31163 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Рудный қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы С. Байгужин
Мәслихаттың
2022 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 169 шешіміне
қосымша
Рудный қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Қызметтер құны, теңге, (қосылған құн салығысыз)
Жайлы үйлер
тұрғын/айына

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Рудному
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 14 декабря 2022 года № 169. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2022 года № 31163
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Рудному согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата С. Байгужин
Приложение
к решению маслихата
от 14 декабря 2022 года
№ 169
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Рудному
Наименование
Расчетная единица
Стоимость услуг, тенге, (без налога на добавленную стоимость)
Домовладения благоустроенные
житель/в месяц