Арқалық қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 14 мамырдағы № 162 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 қаңтарда № 26478 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арқалық қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 14 мамырдағы № 162 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9181 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Арқалық қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Арқалық қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қаласының әкімі А. Асанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Арқалық қалалық
аумақтық сайлау
комиссиясы
Әкімдіктің
2022 жылғы 5 қаңтардағы
№ 1 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің
2020 жылғы 14 мамырдағы
№ 162 қаулысына
1-қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Арқалық қаласы
"Наурыз" алаңындағы тақта;
Абай даңғылы және Қозыбаев көшесінің қиылысындағы тақта;
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Нәзипа Құлжанова атындағы Торғай гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы тақта;
Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Арқалық медициналық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы тақта;
Арқалық қаласы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Арқалық қалалық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің Ш. Уәлиханов атындағы № 1 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің № 2 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің Б. Майлин атындағы № 3 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің Кейкі батыр атындағы № 4 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің М. Әуезов атындағы № 5 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің А. Құнанбаев атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің № 8 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің № 10 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің А. Байтұрсынов атындағы бастауыш гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
Абай даңғылы және Қозыбаев көшесінің қиылысындағы тұғырлық;
Демченко және Маясова көшелерінің қиылысындағы тұғырлық
2
Қызыл жұлдыз ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің Қызылжұлдыз негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
3
Родина ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің Родина жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
"Арқалық қаласының Родина ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
автобустың соңғы аялдамасындағы тұғырлық
4
Қайыңды ауылы
"Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің Қайыңды негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
5
Алуа ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің Алуа бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
6
Аққошқар ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің Ақбұлақ негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
7
Көктау ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің Көктау негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
8
Ашутасты ауылы
Арқалық қаласы әкімдігінің Арқалық қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Арқалық қалалық Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауыл клубы ғимаратының жанындағы тақта;
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің А. Макаренко атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
9
Аңғар ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің Аңғар негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
10
Восточный ауылы
Арқалық қаласы әкімдігінің Арқалық қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Арқалық қалалық Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауыл клубы ғимаратының жанындағы стенд;
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің Восточный жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
11
Үштөбе ауылы
"Арқалық қаласы Үштөбе ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің Сарыөзен жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
12
Фурманов ауылы
Арқалық қаласы әкімдігінің Арқалық қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Арқалық қалалық Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауыл клубы ғимаратының жанындағы тақта және стенд;
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің Фурманов жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
13
Матросов ауылы
Арқалық қаласы әкімдігінің Арқалық қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Арқалық қалалық Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауыл клубы ғимаратының жанындағы тақта
14
Целинный ауылы
"Арқалық қаласы Целинный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің Целинный негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
15
Молодежный ауылы
Арқалық қаласы әкімдігінің Арқалық қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Арқалық қалалық Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауыл клубы ғимаратының жанындағы стенд;
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің А. Майкөтов атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
16
Жалғызтал ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің Т. Әубәкіров атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
17
Жаңақала ауылы
"Арқалық қаласы Жаңақала ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің Қараторғай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
18
Екідің ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің Б. Майлин атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
19
Мирный ауылы
Арқалық қаласы әкімдігінің Арқалық қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Арқалық қалалық Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауыл клубы ғимаратының жанындағы стенд

О внесении изменения в постановление акимата города Аркалыка от 14 мая 2020 года № 162 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 5 января 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 января 2022 года № 26478
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Аркалыка от 14 мая 2020 года № 162 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9181) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Аркалыка" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Аркалыка.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Аркалыка А. Асанов
"СОГЛАСОВАНО"
Аркалыкская городская
территориальная
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению
от 5 января 2022 года
№ 1
Приложение 1
к постановлению акимата
от 14 мая 2020 года
№ 162
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Аркалык
щит на площади "Наурыз";
щит на пересечении проспекта Абая и улицы Козыбаева;
щит у здания коммунального государственного казенного предприятия "Торгайский гуманитарный колледж имени Назипы Кулжановой" Управления образования акимата Костанайской области;
щит у здания государственного коммунального казенного предприятия "Аркалыкский медицинский колледж" Управления здравоохранения акимата Костанайской области;
щит у здания коммунального государственного учреждения "Аркалыкская городская детско-юношеская спортивная школа" Отдела физической культуры и спорта акимата города Аркалыка;
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 имени Ш. Уалиханова отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области;
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области;
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 3 имени Б. Майлина отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области;
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 4 имени Кейкі батыра отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области;
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 имени М. Ауезова отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области;
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия имени Абая Кунанбаева отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области;
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 8 отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области;
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 10 отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области;
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная гимназия имени А. Байтурсынова отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области;
тумба на пересечении проспекта Абая и улицы Козыбаева;
тумба на пересечении улиц Демченко и Маясовой
2
село Кызыл жулдыз
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Кызылжулдызская основная средняя школа отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области
3
село Родина
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Родинская общеобразовательная школа отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области;
стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Родинского селького округа города Аркалыка";
тумба на конечной автобусной остановке
4
село Каинды
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима Каиндинского сельского округа города Аркалыка";
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Каиндинская основная средняя школа отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области
5
село Алуа
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Алуанская начальная школа отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области
6
село Аккошкар
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Акбулакская основная средняя школа отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области
7
село Коктау
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Коктауская основная средняя школа отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области
8
село Ашутасты
щит у здания сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Аркалыкский городской Дворец культуры" отдела культуры и развития языков города Аркалыка акимата города Аркалыка;
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени А. Макаренко отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области
9
село Ангарское
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Ангарская основная средняя школа отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области
10
село Восточное
стенд у здания сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Аркалыкский городской Дворец культуры" отдела культуры и развития языков города Аркалыка акимата города Аркалыка;
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Восточненская общеобразовательная школа отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области
11
село Уштобе
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Уштобе города Аркалыка";
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Сарыозенская общеобразовательная школа отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области
12
село Фурманово
щит и стенд у здания сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Аркалыкский городской Дворец культуры" отдела культуры и развития языков города Аркалыка акимата города Аркалыка;
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Фурмановская общеобразовательная школа отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области
13
село Матросово
щит у здания сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Аркалыкский городской Дворец культуры" отдела культуры и развития языков города Аркалыка акимата города Аркалыка
14
село Целинный
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Целинный города Аркалыка";
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Целинненская основная средняя школа отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области
15
село Молодежное
стенд у здания сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Аркалыкский городской Дворец культуры" отдела культуры и развития языков города Аркалыка акимата города Аркалыка;
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени А. Майкутова отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области
16
село Жалгызтал
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Т. Аубакирова отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области
17
село Жанакала
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Жанакала города Аркалык";
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Караторгайская основная средняя школа отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области
18
село Екидин
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Б. Майлина отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области
19
село Мирное
стенд у здания сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Аркалыкский городской Дворец культуры" отдела культуры и развития языков города Аркалыка акимата города Аркалыка