Арқалық қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 140 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 қыркүйекте № 29463 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арқалық қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының хатшысы Г. Елтебаева
Арқалық қалалық мәслихатының
2022 жылғы 6 қыркүйектегі
№ 140 шешімге
қосымша
Арқалық қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге
(Қосылған құн салығынсыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғыннан айына

Об утверждении тарифа для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Аркалыку
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 6 сентября 2022 года № 140. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2022 года № 29463
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить по городу Аркалыку тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение
к решению Аркалыкского
городского маслихата
от 6 сентября 2022 года
№ 140
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Аркалыку
Наименование
Расчетная единица
Тенге
(Без налога на добавленную стоимость тенге)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя