Алтынсарин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2022 жылғы 26 қыркүйектегі № 107 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 қыркүйекте № 29844 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15)-тармақшасына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Алтынсаринскому району
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 26 сентября 2022 года № 107. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 сентября 2022 года № 29844
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Алтынсаринского района РЕШИЛ:

1. Алтынсарин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары, осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Б. Есмуханов
Мәслихаттың
2022 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 107 шешіміне
қосымша
Алтынсарин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Алтынсаринскому району, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Б. Есмуханов
Приложение
к решению маслихата
от 26 сентября 2022 года
№ 107
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Алтынсаринскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица