Амангелді ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 20 қаңтардағы № 7 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 ақпанда № 26734 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидасының 50-1-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Амангелді ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. "Амангелді ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Амангелді ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді ауданының әкімі Т. Карбозов
Амангелді
ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 20 қаңтардағы
№ 7 қаулысына
қосымша
Амангелді ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасқан орны
Алып жатқан алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым
1
Амангелді ауданы, Ақсай ауылы, Тың көшесі, № 16 үйге қарама-қарсы
5
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
2
Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Амангелді ауылы, А. Байтұрсынов көшесі, "Айтбай" дүкенінің оң жағында
5
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
3
Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Амангелді ауылы, М. Мәметова көшесі, № 2 ғимаратының оң жағында
5
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
4
Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Амангелді ауылы, Арқалық-Торғай тас жолының оң жағында орналасқан "Той төбе" ат спорты өтетін орынға қарама-қарсы алаң
5
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
5
Амангелді ауданы, Амантоғай ауылдық округі, Амантоғай ауылы, Кейкі Батыр көшесі, № 2 үйге қарама-қарсы
5
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
6
Амангелді ауданы, Байғабыл ауылдық округі, Байғабыл ауылы, Байқадамов көшесі, № 7 үйге қарама-қарсы
5
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
7

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Амангельдинского района
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 20 января 2022 года № 7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 февраля 2022 года № 26734
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Амангельдинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства акимата Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Амангельдинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Амангельдинского района Т. Карбозов
Приложение
к постановлению акимата
Амангельдинского района
от 20 января 2022 года
№ 7
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Амангельдинского района
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура
1
Амангельдинский район, село Аксай, улица Целинная напротив дома № 16
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
2
Амангельдинский район, Амангельдинский сельский округ, село Амангельды, улица А. Байтурсынова, справа от магазина "Айтбай"
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
3
Амангельдинский район, Амангельдинский сельский округ, село Амангельды, улица М. Маметова, справа от здания № 2
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
4
Амангельдинский район, Амангельдинский сельский округ, село Амангельды, площадь напротив места проведения конного спорта "Той тобе" находящегося справа от трассы Аркалык-Тургай
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
5
Амангельдинский район, Амантогайский сельский округ, село Амантогай, улица Кейки Батыра напротив дома № 2
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
6
Амангельдинский район, Байгабылский сельский округ, село Байгабыл, улица Байкадамова напротив дома № 7
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
7

Амангелді ауданы, Қабырға ауылдық округі, Қабырға ауылы, № 4 көше, № 11 ғимаратқа қарама-қарсы бос алаң
5
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
8
Амангелді ауданы, Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Төкен Елтебаев көшесі, № 3 үйге қарама-қарсы
5
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
9
Амангелді ауданы, Құмкешу ауылдық округі, Құмкешу ауылы, Мешіт көшесі, № 1 үйге қарама-қарсы
5
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
10
Амангелді ауданы, Тасты ауылдық округі, Тасты ауылы, Бейсенбек Әбенов көшесі, № 13 үйге қарама-қарсы
5
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
12
Амангелді ауданы, Үрпек ауылдық округі, Үрпек ауылы, Сәрсенбай Құрсаубайұлы көшесі, № 1 үйге қарама-қарсы
5
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
13
Амангелді ауданы, Үштоғай ауылдық округі, Үштоғай ауылы, Мир көшесі, № 4 үйге қарама-қарсы
5
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ

Амангельдинский район, Кабыргинский сельский округ, село Кабырга, улица № 4, свободная площадь напротив здания № 11
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
8
Амангельдинский район, Карасуский сельский округ, село Карасу, улица Токена Елтебаева, напротив дома № 3
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
9
Амангельдинский район, Кумкешуский сельский округ, село Кумкешу, улица Мечет, напротив дома № 1
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
10
Амангельдинский район, Тастинский сельский округ, село Тасты, улица Бейсенбек Абенова, напротив дома № 13
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
12
Амангельдинский район, Урпекский сельский округ, село Урпек, улица Сарсенбая Курсаубайулы напротив дома № 1
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
13
Амангельдинский район, Уштогайский сельский округ, село Уштогай, улица Мира, напротив дома № 4
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют