Мәслихаттың 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 13 "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2022 жылғы 4 тамыздағы № 128 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 тамызда № 29026 болып тіркелді
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 13 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6377 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасында:
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Белгіленген нормалар шегіндегі аз қамтылған отбасының (азаматтың) шекті жол берілетін шығыстар үлесі жиынтық табыстың бес пайызы мөлшерінде белгіленеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Кеделбаев

О внесении изменения в решение маслихата от 19 апреля 2016 года № 13 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 4 августа 2022 года № 128. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 августа 2022 года № 29026
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" от 19 апреля 2016 года № 13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6377) следующее изменение:
в Правилах оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Доля предельно допустимых расходов малообеспеченной семьи (гражданина) в пределах установленных норм устанавливается в размере пяти процентов от совокупного дохода.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев