Әулиекөл ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 152 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 қыркүйекте № 29893 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Әулиекөл ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Койшибаев
Мәслихаттың
2022 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 152 шешімімен
бекітілген
Әулиекөл ауданы бойнша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге
(қосылған құн салығысыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғын айына

Об утверждении тарифа для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Аулиекольскому району
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 23 сентября 2022 года № 152. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 сентября 2022 года № 29893
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Аулиекольскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
Утверждено
решением маслихата
от 23 сентября 2022 года
№ 152
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Аулиекольскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге
(без налога на добавленную стоимость)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя