Әулиекөл ауданы әкімінің 2021 жылғы 13 мамырдағы № 3 "Әулиекөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің 2022 жылғы 13 қазандағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 қазанда № 30167 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Әулиекөл ауданы әкімінің "Әулиекөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2021 жылғы 13 мамырдағы № 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9914 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында № 249, № 264 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 249 сайлау учаскесі
Қ. Тұрғымбаев ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қ. Тұрғымбаев ауылы, Абай көшесі, 22 үй, 1 пәтер (келісім бойынша).";
"№ 264 сайлау учаскесі
Шилі ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Шилі ауылы, Степной көшесі, 9 үй, 1 пәтер (келісім бойынша).".
2. "Әулиекөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Әулиекөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Әулиекөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әулиекөл ауданының әкімі Е. Теменов
"КЕЛІСІЛДІ"
Әулиекөл аудандық (аумақтық)
сайлау комиссиясы

О внесении изменений в решение акима Аулиекольского района от 13 мая 2021 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Аулиекольского района"
Решение акима Аулиекольского района Костанайской области от 13 октября 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 октября 2022 года № 30167
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Аулиекольского района "Об образовании избирательных участков на территории Аулиекольского района" от 13 мая 2021 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9914) следующие изменения:
в приложении к указанному решению избирательные участки № 249, № 264 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 249
В границах села К. Тургумбаева.
Местонахождение участка: село К. Тургумбаева, улица Абая, дом 22, квартира 1 (по согласованию).";
"Избирательный участок № 264
В границах села Чили.
Местонахождение участка: село Чили, улица Степная, дом 9, квартира 1 (по согласованию).".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Аулиекольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Аулиекольского района".
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аулиекольского района Е. Теменов
"СОГЛАСОВАНО"
Аулиекольская районная
(территориальная)
избирательная комиссия