Денисов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қыркүйектегі № 222 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 26 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 сәуірде № 27584 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Денисов аудандық мәслихатының "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 4 қыркүйектегі № 222 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8049 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов аудандық мәслихатының хатшысы А. Мурзабаев

О признании утратившим силу решения Денисовского районного маслихата от 4 сентября 2018 года № 222 "О повышении базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 13 апреля 2022 года № 26. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 апреля 2022 года № 27584
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Денисовского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога" от 4 сентября 2018 года № 222 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8049).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Денисовcкого районного маслихата А. Мурзабаев