Қарабалық ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 20 қаңтардағы № 2 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 қаңтарда № 26654 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарабалық ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. "Қарабалық ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы оның ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Р. Халыков
Қостанай
облысы Қарабалық
ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 20 қаңтардағы
№ 2 қаулысына
қосымша
Қарабалық ауданындағы стационарлық емес сауда объектілерінің орналастыру орындары
Нақты орналасқан жері
Алып жатқан алаңы, шаршы метр
Жақын Инфрақұрылым (тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
Қызмет саласы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, жыл
1
Қарабалық кенті, Гагарин көшесінің бойында (оң жақ бөлігі), "Грант" дүкеніне қарама-қарсы

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Карабалыкском районе
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 20 января 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 января 2022 года № 26654
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в Карабалыкском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства акимата Карабалыкского района" обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Карабалыкского района Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Карабалыкского района Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Р. Халыков
Приложение
к постановлению акимата
Карабалыкского района
Костанайской области
№ 2 от 20 января 2022 года
Места размещения нестационарных торговых объектов в Карабалыкском районе
Точное месторасположение
Занимаемая площадь, квадратный метр
Ближайшая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Сфера деятельности
Период осуществления торговой деятельности, лет
1
поселок Карабалык, вдоль улицы Гагарина (правая часть), напротив магазина "Грант"

125
"Статус" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
2
Қарабалық кенті, Космонавтар көшесінің бойында (оң жақ бөлігі), "Барахолка" дүкеніне қарама-қарсы
20
"Ковчег" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
3
Қарабалық кенті, Гагарин көшесінің бойында (сол жақ бөлігі), "Глория" дүкеніне қарама-қарсы
10
"Люкс" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
4
Қарабалық кенті, Ленин көшесінің бойында, "Беркат" сауда үйіне қарама-қарсы
300
"Статус" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
5
Қарабалық кенті, Гагарин көшесінің бойында (оң жақ бөлігі), Матросов көшесіндегі № 1 тұрғын үйге қарама-қарсы
20
"Мастер" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
6
Бөрлі ауылы, Орталық көшесінің бойында (сол жақ бөлігі), № 15 тұрғын үйге қарама-қарсы
30
"Статус Централный" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
7
Лесное ауылы, Жастар көшесінің бойында (оң жақ бөлігі), "Қарабалық ауданының білім беру бөлімінің Есенкөл жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
5
"Мерей" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
8
Славенка ауылы, Мир көшесінің бойында, "Қособа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
5
"Муканова
Алмагуль Серикпаевна" жеке кәсіпкер дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
9
Сарыкөл ауылы, Набережная көшесінің бойында (оң жақ бөлігі), "Ак-Бидай Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратына қарама-қарсы
20
"Бахыт" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
10
Котлованное ауылы, Целинная көшесінің бойында (оң жақ бөлігі), "Ак-Бидай Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратына қарама-қарсы
10
"Постывка Татьяна Борисовна" жеке кәсіпкер дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
11
Целинное ауылы, Орталық көшесінің бойында (оң жақ бөлігі), "Қарабалық ауданының білім беру бөлімінің Целинный бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
10
"Духно Наталья Васильевна" жеке кәсіпкер дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
12
Надеждинка ауылы, 12 Апрель көшесінің бойында (оң жақ бөлігі), № 9 тұрғын үйге қарама-қарсы
20
"Максим" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
13
Тоғызақ ауылы, Садовая көшесінің бойында (сол жақ бөлігі) № 55 тұрғын үйге қарама-қарсы
20
"Центральный" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
14
Михайловка ауылы, Жеңіс алаңы, Михайловка ауылының ауылдық мәдениет үйі ғимаратына қарама-қарсы
8
"Саша/Наташа" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
15
Приречное ауылы, Мир алаңы, Приречный ауылының ауылдық мәдениет үйі ғимаратына қарама-қарсы
30
"Николаенко Николай Анатольевич" жеке кәсіпкер дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
16
Победа ауылы, Бәйтерек көшесінің бойында (оң жақ бөлігі), "Новотроицк-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратына қарама-қарсы
30
"Рахат" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
17
Белоглинка ауылы, Мектеп көшесінің бойында (оң жақ бөлігі), Белоглинка ауылының ауылдық мәдениет үйі ғимаратына қарама-қарсы
5
"Гаухар" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
18
Научный ауылы, Советская көшесі бойында (оң жақ бөлігі), № 2 тұрғын үйге қарама-қарсы
5
"Максим" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
19
Святославка ауылы, Ш. Валиханов көшесінің бойында (сол жақ бөлігі), № 1 тұрғын үйге қарама-қарсы
5
"Максим" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
20
Новотроицкое ауылы, Трудовая көшесінің бойында (оң жақ бөлігі), "Новотроицк-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратына қарама-қарсы

125
Магазин "Статус"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
2
поселок Карабалык, вдоль улицы Космонавтов (правая часть), напротив магазина "Барахолка"
20
Магазин "Ковчег"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
3
поселок Карабалык, вдоль улицы Гагарина (левая часть), напротив магазина "Глория"
10
Магазин "Люкс"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
4
поселок Карабалык, вдоль улицы Ленина, напротив торгового дома "Беркат"
300
Магазин "Статус"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
5
поселок Карабалык, вдоль улицы Гагарина (правая часть), напротив жилого дома № 1 улицы Матросова
20
Магазин "Мастер"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
6
село Бурли, вдоль улицы Орталық (левая часть), напротив жилого дома № 15
30
Магазин "Статус Централный"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
7
село Лесное, вдоль улицы Жастар (правая часть), напротив здания коммунального государственного учреждения "Есенкольская общеобразовательная школа отдела образования Карабалыкского района"
5
Магазин "Мерей"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
8
село Славенка, вдоль улицы Мира, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима Кособинского сельского округа"
5
Магазин индивидуальный предприниматель "Муканова Алмагуль Серикпаевна"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
9
село Сарыколь, вдоль улицы Набережная (правая часть), напротив здания товарищество с ограниченной ответственности "Ак-БидайАгро"
20
Магазин "Бахыт"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
10
село Котлованное, вдоль улицы Целинная (правая часть), напротив здания товарищество с ограниченной ответственности "Ак-БидайАгро"
10
Магазин индивидуальный предприниматель "Постывка Татьяна Борисовна"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
11
село Целинное, вдоль улицы Орталық (правая часть), напротив здания коммунального государственного учреждения "Целинная начальная школа отдела образования Карабалыкского района"
10
Магазин индивидуальный предприниматель "Духно Наталья Васильевна"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
12
село Надеждинка, вдоль улицы 12 Апреля (правая часть), напротив жилого дома № 9
20
Магазин "Максим"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
13
село Тогузак, вдоль улицы Садовая (левая часть), напротив жилого дома № 55
20
Магазин "Центральный"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
14
село Михайловка, площадь Жеңіс, напротив здания сельского дома культуры села Михайловка
8
Магазин "Саша/Наташа"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
15
село Приречное, площадь Мира, напротив здания сельского дома культуры села Приречное
30
Магазин индивидуальный предприниматель "Николаенко Николай Анатольевич"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
16
село Победа, вдоль улицы Бәйтерек (правая часть), напротив здания товарищества с ограниченной отвественностью "Новотроицк-1"
30
Магазин "Рахат"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
17
село Белоглинка, вдоль улицы Мектеп (правая часть), напротив здания сельского дома культуры села Белоглинка
5
Магазин "Гаухар"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
18
село Научное, вдоль улицы Советская (правая часть), напротив жилого дома № 2
5
Магазин "Максим"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
19
село Святославка, вдоль улицы Ч. Валиханова (левая часть), напротив жилого дома № 1
5
Магазин "Максим"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
20
село Новотроицкое, вдоль улицы Трудовая (правая часть), напротив здания товарищества с ограниченной ответственностью "Новотроицк-1"

100
"Все для всех"дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
21
Боскөл ауылы, Николаев көшесінің бойында, "Олжа Босколь-Астык" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратына қарама-қарсы
20
"Ласточка" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
22
Смирновка ауылы, Бейбітшілік көшесінің бойында (сол жақ бөлігі), Смирнов ауылдық мәдениет үйі ғимаратына қарама-қарсы
30
"Рудоманова Евгения Сергеевна" жеке кәсіпкер дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
23
Рыбкино ауылы, Сералин көшесінің бойында (оң жақ бөлігі), "Рыбкино-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратына қарама-қарсы
30
"Колесников Евгений Петрович" жеке кәсіпкер дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
24
Станционное ауылы, Мир көшесінің бойында (оң жақ бөлігі), "Қарабалық ауданының білім беру бөлімінің Станциялық жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
50
"Максим" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
25
Шадықсай ауылы, Центральная көшесінің бойында (оң жақ бөлігі), № 8 тұрғын үйге қарама-қарсы
50
жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5
26
Приуральское ауылы, Орталық көшесінің бойында (сол жақ бөлігі), "Карабалыкская нефтебаза" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратына қарама-қарсы
50
"Максим" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу)
5

100
Магазин "Все для всех"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
21
село Босколь, вдоль улицы Николаева, напротив здания товарищества с ограниченной ответственностью "Олжа Босколь-Астык"
20
Магазин "Ласточка"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
22
село Смирновка, вдоль улицы Бейбітшілік (левая часть), напротив здания Смирновского сельского дома культуры
30
Магазин индивидуальный предприниматель "Рудоманова Евгения Сергеевна
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
23
село Рыбкино, вдоль улицы Сералина (правая часть), напротив здания товарищества с ограниченной ответственностью "Рыбкино-Агро"
30
Магазин индивидуальный предприниматель "Колесников Евгений Петрович"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
24
село Станционное, вдоль улицы Мира (правая часть), напротив здания коммунального государственного учреждения "Станционная общеобразовательная школа отдела образования Карабалыкского района"
50
Магазин "Максим"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
25
село Шадыксаевка, вдоль улицы Центральная (правая часть), напротив жилого дома № 8
50
отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5
26
село Приуральское, вдоль улицы Орталық (левая часть), напротив здания товарищества с ограниченной ответственностью "Карабалыкская нефтебаза"
50
Магазин "Максим"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукций)
5