Мәслихаттың 2018 жылғы 15 наурыздағы № 239 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 24 наурыздағы № 146 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 наурызда № 27313 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 15 наурыздағы № 239 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7650 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы М. Сартов

О признании утратившим силу решения маслихата от 15 марта 2018 года № 239 "О повышении базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 24 марта 2022 года № 146. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2022 года № 27313
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога" от 15 марта 2018 года № 239 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7650).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Костанайского районного маслихата М. Сартов