Шектеу іс - шараларын тоқтату және Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Михайлов ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 26 мамырдағы № 4 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Михайлов ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 14 қаңтардағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қаңтарда № 26593 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, Меңдіқара ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2021 жылғы 18 қарашадағы № 01-27/531 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Михайлов ауылдық округі Михайлов ауылының жеке секторы "Механизатор" табынының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруын жою жөніндегі ветеринариялық-санитариялық шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Михайлов ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 26 мамырдағы № 4 "Шектеу іс – шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22855 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Михайлов ауылдық округінің әкімі М. Джафарова

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Михайловского сельского округа Мендыкаринского района Костанайской области от 26 мая 2021 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Михайловского сельского округа Мендыкаринского района Костанайской области от 14 января 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 января 2022 года № 26593
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мендыкаринского района от 18 ноября 2021 года № 01-27/531, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории частного сектора гурта "Механизатор" села Михайловка Михайловского сельского округа Мендыкаринского района Костанайской области, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Михайловского сельского округа Мендыкаринского района Костанайской области "Об установлении ограничительных мероприятий" от 26 мая 2021 года № 4, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 22855).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
аким Михайловского сельского округа М. Джафарова