Әкімдіктің 2018 жылғы 11 шілдедегі № 203 "Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 25 шілдедегі № 237 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 шілдеде № 28902 болып тіркелді
Бейімбет Майлин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Таран ауданы әкімдігінің "Аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы" 2018 жылғы 11 шілдедегі № 203 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7986 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының барлық мәтіні бойынша "Таран ауданының" сөз тіркестері "Бейімбет Майлин ауданының" деп ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейімбет Майлин ауданының әкімі К. Муржакупов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қостанай облысы
әкімдігінің жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
қаулысына қосымша
Әкімдіктің
2018 жылғы 11 шілдедегі
№ 203 қаулысына
қосымша
Автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
1
КР-TR-1
"Новоильиновка-Козыревка"
2
КР-TR-2
"Тобыл-Новоильиновка-Павловка-Апановка-Евгеновка"
3
КР-TR-3
"Новоильиновка-Богородское"
4
КР-TR-4
"Новоильиновка-Мирное"
5
КР-TR-5
"Новоильиновка-Притобольское"
6
КР-TR-6
"Береговое-Нагорное"
7
КР-TR-7
"Юбилейное-Береговое"
8
КР-TR-8
"Красносельское-Журавлевка"
9
КР-TR-9
"Красносельское-Щербиновка"
10
КР-TR-10
"Тобыл-Приозерное"
11
КР-TR-11
"Новоильиновка-Увальное"
12
КР-TR-12
"Варваринка-Баталы"
13
КР-TR-13
"Әйет-Майлин"
14
КР-TR-14
"Әйет -Қызылжар"
15
КР-TR-15
"Тобыл- Әйет"
16
КР-TR-16
"Қайындыкөл-Смайыл"
17
КР-TR-17
"Елизаветинка-Юбилейное" ("Причал" туристік базасына кірме жол)
18
КР-TR-18
"Елизаветинка-Нагорное" ("Горняк" пансионатына кірме жол)

О внесении изменений в постановление акимата от 11 июля 2018 года № 203 "Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения"
Постановление акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 25 июля 2022 года № 237. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июля 2022 года № 28902
Акимат района Беимбета Майлина ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тарановского района "Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения" от 11 июля 2018 года № 203 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7986) следующие изменения:
по всему тексту указанного постановления словосочетания "Тарановского района" заменить на "района Беимбета Майлина";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата района Беимбета Майлина" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Беимбета Майлина после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Беимбета Майлина К. Муржакупов
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
акимата Костанайской области"
Приложение к постановлению
Приложение
к постановлению акимата
от "11" июля 2018 года
№ 203
Наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения
Индекс автомобильной дороги
Наименование автомобильных дорог
1
КР-TR-1
"Новоильиновка-Козыревка"
2
КР-TR-2
"Тобол-Новоильиновка-Павловка-Апановка-Евгеновка"
3
КР-TR-3
"Новоильиновка-Богородское"
4
КР-TR-4
"Новоильиновка-Мирное"
5
КР-TR-5
"Новоильиновка-Притобольское"
6
КР-TR-6
"Береговое-Нагорное"
7
КР-TR-7
"Юбилейное-Береговое"
8
КР-TR-8
"Красносельское-Журавлевка"
9
КР-TR-9
"Красносельское-Щербиновка"
10
КР-TR-10
"Тобол-Приозерное"
11
КР-TR-11
"Новоильиновка-Увальное"
12
КР-TR-12
"Варваринка-Баталы"
13
КР-TR-13
"Әйет-Майлин"
14
КР-TR-14
"Әйет -Кызылжар"
15
КР-TR-15
"Тобол-Әйет"
16
КР-TR-16
"Кайындыколь-Смайловка"
17
КР-TR-17
"Елизаветинка-Юбилейное" (подъезд к туристической базе "Причал")
18
КР-TR-18
"Елизаветинка- Нагорное" (подъезд к пансионату "Горняк")