Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2022 жылғы 21 маусымдағы № 126 шешіміне өзгеріс еңгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 157 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 6 қаңтарда № 31597 болып тіркелді
Бейімбет Майлин ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2022 жылғы 21 маусымдағы № 126 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28550 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс еңгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының хатшысы С. Сапабеков
Мәслихаттың
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 157 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың
2022 жылғы 21 маусымдағы
№ 126 шешіміне
қосымша
Бейімбет Майлин ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері
Атауы
Есептік бірлік
Теңге
(Қосылған құн салығысыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғын айына

О внесении изменения в решение маслихата от 21 июня 2022 года № 126 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по району Беимбета Майлина"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 28 декабря 2022 года № 157. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2023 года № 31597
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по району Беимбета Майлина" от 21 июня 2022 года № 126 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28550) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района Беимбета Майлина С. Сапабеков
Приложение
к решению маслихата
от 28 декабря 2022 года
№ 157
Приложение
к решению маслихата
от 21 июня 2022 года
№ 126
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по району Беимбета Майлина
Наименование
Расчетная единица
Тенге
(Без налога на добавленную стоимость тенге)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя