Ұзынкөл аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 1 қарашадағы № 70 "Ұзынкөл ауданында мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсалған шығындарын өндіріп алу мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 14 шілдедегі № 161 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 шілдеде № 28815 болып тіркелді
Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұзынкөл аудандық мәслихаттың "Ұзынкөл ауданында мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсалған шығындарын өндіріп алу мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2021 жылғы 1 қарашадағы №70 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25179 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасының 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды, үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшері, жеке оқыту жоспары бойынша оқу жылы ішінде ай сайын әрбір мүгедек балаға сегіз айлық есептік көрсеткішке тең.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының хатшысы А. Бараншина

О внесении изменения в решение Узункольского районного маслихата от 1 ноября 2021 года № 70 "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану в Узункольском районе"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 14 июля 2022 года № 161. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июля 2022 года № 28815
Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Узункольского районного маслихата "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану в Узункольском районе" от 1 ноября 2021 года № 70 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25179) следующее изменение:
пункт 7 приложения к указанному решению изложить в следующей редакции:
"7. Размер возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями, из числа инвалидов, по индивидуальному учебному плану равен восьми месячным расчетным показателям на каждого ребенка - инвалида ежемесячно в течение учебного года.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Узункольского районного маслихата А. Бараншина