Федоров ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2022 жылғы 27 сәуірдегі № 124 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 сәуірде № 27828 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Федоров ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Федоровскому району
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 27 апреля 2022 года № 124. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2022 года № 27828
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Федоровскому району согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоров аудандық мәслихатының хатшысы Б. Исенгазин
Федоров
аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 сәуірдегі
№ 124 шешіміне
қосымша
Федоров ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жинақталған жылдық нормасы, текше метр
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин
Приложение
к решению Федоровского
районного маслихата
от 27 апреля 2022 года
№ 124
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Федоровскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, кубический метр
1
Домовладения благоустроенные
1 житель