"Федоров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Федоров ауданы әкімінің 2018 жылғы 21 мамырдағы № 2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімінің 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 желтоқсанда № 31330 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Федоров ауданы әкімінің "Федоров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 21 мамырдағы № 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7844 тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Федоров ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Федоров ауданының әкімі Т. Исабаев
КЕЛІСІЛДІ
Федоров аудандық
сайлау комиссиясы
Федоров аудан әкімдігінің
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 3 шешіміне
қосымша
Федоров ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 791 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров ауылы, Шевченко көшесі, 57, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Ыбырай Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Федоров ауылының, Абай көшесі № 26, 28, 28А, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 52, 54, 56, 56А, 58, 62, 64, 66, 68; Горький көшесі № 26, 28, 30, 32, 38, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 68А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76Б, 77, 79, 81, 83; Достық көшесі № 53, 55, 57, 58, 59, 64, 67, 68, 69, 72, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110; Еңбек көшесі № 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 31, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 69; Желтоқсан көшесі № 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34; Камалидден Жиентаев көшесі № 9, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 26 А, 27, 27А, 27Б, 28, 28А, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 32А, 32Б, 34, 35, 45; Көпбаев көшесі № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 45А, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 64, 66, 66Б, 68, 70, 74, 76, 78; Кравцов көшесі № 1А, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15А, 15Б, 15В, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 22; Легкодухов көшесі № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 20, 22; Мелехов көшесі № 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 29, 30, 32, 32А, 34, 36, 38А; Пушкин көшесі № 1, 2, 4, 6, 8, 8А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 26А, 27, 29; Северная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6; Ш. Уәлиханов көшесі № 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 122, 124; Фрунзе көшесі № 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12А, 13, 14, 15, 17, 17А, 21, 21А; Чапаев көшесі № 19, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 52, 54, 56, 58; Чехов көшесі № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 37А, 39; Шевченко көшесі № 53, 55, 56, 62, 64, 64А, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 86, 88, 89, 90, 94, 96, 100, 102, 104, 104Б, 106, 110, 114, 114А, 114Б, 116.
№ 792 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров ауылы, Гоголь көшесі, 15, "Федоров ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жастар" аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының ғимараты.

О внесении изменения в решение акима Федоровского района от 21 мая 2018 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Федоровского района"
Решение акима Федоровского района Костанайской области от 28 декабря 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2022 года № 31330
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Федоровского района "Об образовании избирательных участков на территории Федоровского района" от 21 мая 2018 года № 2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7844) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Федоровского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Федоровского района Т. Исабаев
СОГЛАСОВАНО
Федоровская районная
избирательная комиссия
Приложение
к решению акимата
Федоровского района
от 28 декабря 2022 года
№ 3
Избирательные участки на территории Федоровского района
Избирательный участок № 791
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Федоровка, улица Шевченко, 57, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Ыбырая Алтынсарина отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Федоровка, улица Абая № 26, 28, 28А, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 52, 54, 56, 56А, 58, 62, 64, 66, 68; улица Горького № 26, 28, 30, 32, 38, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 68А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76Б, 77, 79, 81, 83; улица Достық № 53, 55, 57, 58, 59, 64, 67, 68, 69, 72, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110; улица Еңбек № 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 31, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 69; улица Желтоқсан № 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, улица Камалиддена Жиентаева № 9, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 26 А, 27, 27А, 27Б, 28, 28А, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 32А, 32Б, 34, 35, 45; улица Куппаева № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 45А, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 64, 66, 66Б, 68, 70, 74, 76, 78; улица Кравцова № 1А, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15А, 15Б, 15В, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 22; улица Легкодухова № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 20, 22; улица Мелехова № 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 29, 30, 32, 32А, 34, 36, 38А; улица Пушкина № 1, 2, 4, 6, 8, 8А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 26А, 27, 29; улица Северная № 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Ч. Валиханова № 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 122, 124; улица Фрунзе № 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12А, 13, 14, 15, 17, 17А, 21, 21А; улица Чапаева № 19, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 52, 54, 56, 58; улица Чехова № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 37А, 39; улица Шевченко № 53, 55, 56, 62, 64, 64А, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 86, 88, 89, 90, 94, 96, 100, 102, 104, 104Б, 106, 110, 114, 114А, 114Б, 116.
Избирательный участок № 792
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Федоровка, улица Гоголя, 15, здание государственного коммунального предприятия "Районный дом культуры "Жастар" отдела культуры и развития языков акимата Федоровского района.

Шекарасы: Федоров ауылының, Абай көшесі № 1, 3, 9, 11, 15, 17, 23, 25, 27, 33, 45, 47; Гагарин көшесі № 45, 45А, 49, 49А, 53, 54, 55, 56, 60, 61, 62, 64Б, 65, 66, 67, 70, 72, 74, 76, 78А, 82, 84, 86; Гоголя көшесі № 2, 3, 5, 6, 7, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 30, 34, 36, 42, 44; Жастар көшесі № 1, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 24, 24А, 26, 27А, 28, 29, 30, 34, 40, 42; Карл Либкнехт көшесі № 23, 27, 33, 35, 37, 39, 39А, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 49, 52, 54; Б. Климов көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 66, 70, 72; Кравцов көшесі № 24, 26, 32, 35, 35А, 36, 37, 38, 39А, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 46А, 48, 49, 50, 51, 52, 55, 57, 57А, 58, 59, 59А, 59Б, 59В, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 84, 86, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 111, 113; Красноармейская көшесі № 1, 2, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 19, 21, 22, 26, 28, 34, 36, 40, 43, 45, 52, 53, 55, 55А, 56, 63, 65; Легкодухов көшесі № 24, 24А, 26, 28, 30, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46А, 47, 48, 48А, 49, 50, 52, 53А, 53Б, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 59А; Мелехов көшесі № 17, 21, 37, 37А, 37В, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; Набережная көшесі № 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 96; Павлов көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 26, 32, 36, 38, 38А, 42, 46, 48, 52, 54, 56; Первомайская көшесі № 26, 28, 30, 30А, 32, 34, 36, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; Фрунзе көшесі № 18, 18А, 19, 20, 22, 22А, 23, 23А, 23Б, 24, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34; Юнацкий көшесі № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 41А, 45, 47, 49, 51, 53, 57.
№ 793 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров ауылы, Мелехов көшесі, 48, "AMANAT" партиясы" қоғамдық бірлестігінің Қостанай облысы Федоров аудандық филиалының ғимараты.
Шекарасы: Федоров ауылының, Абай көшесі № 49, 51, 53, 57, 59, 63, 63 А, 65, 67, 71, 73, 75; Водопроводная көшесі № 78, 79, 79А, 79Б, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 87А, 87Б, 87В, 89, 89А, 89Б, 91, 96, 98; Вокзальная көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 209; Жастар көшесі № 48, 52, 54, 56, 57, 63; Желтоқсан көшесі № 17, 17А, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 53В, 58, 60, 62, 64, 64А, 64Б, 66, 66А, 68, 70, 72, 74, 78; Б. Климов көшесі № 61, 69, 71, 73, 74, 74А, 75, 76, 79, 81, 82, 83, 84, 84Б, 85, 85А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 96А; Красноармейская көшесі № 60, 62, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86; Құдайқұл Ордабаев көшесі № 94, 96, 98, 99, 100, 102; Ломоносов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24; Павлов көшесі № 66, 68, 69, 70, 72, 73, 73А, 75, 79, 81, 83, 85, 91; Пушкин көшесі № 28, 28А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 62, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 80, 81, 82, 83, 85, 88, 90, 92, 94, 96, 102, 108, 110, 114, 118, 126, 128, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154, 158, Северная көшесі № 7, 8, 9, 9А, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39; Чернышевского көшесі № 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59; Юнацкий көшесі № 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 76А, 77, 79, 81, 85.
№ 794 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров ауылы, Первомайская көшесі, 59, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің М. Мәметова атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: село Федоровка, улица Абая № 1, 3, 9, 11, 15, 17, 23, 25, 27, 33, 45, 47; улица Гагарина № 45, 45А, 49, 49А, 53, 54, 55, 56, 60, 61, 62, 64Б, 65, 66, 67, 70, 72, 74, 76, 78А, 82, 84, 86; улица Гоголя № 2, 3, 5, 6, 7, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 30, 34, 36, 42, 44; улица Жастар № 1, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 24, 24А, 26, 27А, 28, 29, 30, 34, 40, 42; улица Карла Либкнехта № 23, 27, 33, 35, 37, 39, 39А, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 49, 52, 54; улица Б. Климова № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 66, 70, 72; улица Кравцова № 24, 26, 32, 35, 35А, 36, 37, 38, 39А, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 46А, 48, 49, 50, 51, 52, 55, 57, 57А, 58, 59, 59А, 59Б, 59В, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 84, 86, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 111, 113; улица Красноармейская № 1, 2, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 19, 21, 22, 26, 28, 34, 36, 40, 43, 45, 52, 53, 55, 55А, 56, 63, 65; улица Легкодухова № 24, 24А, 26, 28, 30, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46А, 47, 48, 48А, 49, 50, 52, 53А, 53Б, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 59А; улица Мелехова № 17, 21, 37, 37А, 37В, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; улица Набережная № 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 96; улица Павлова, 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 26, 32, 36, 38, 38А, 42, 46, 48, 52, 54, 56; улица Первомайская № 26, 28, 30, 30А, 32, 34, 36, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; улица Фрунзе № 18, 18А, 19, 20, 22, 22А, 23, 23А, 23Б, 24, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, улица Юнацкого № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 41А, 45, 47, 49, 51, 53, 57.
Избирательный участок № 793
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Федоровка, улица Мелехова, 48, здание Федоровского районного филиала Костанайской области общественного объединения "Партия "AMANAT".
Границы: село Федоровка, улица Абая № 49, 51, 53, 57, 59, 63, 63 А, 65, 67, 71, 73, 75; улица Водопроводная № 78, 79, 79А, 79Б, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 87А, 87Б, 87В, 89, 89А, 89Б, 91, 96, 98; улица Вокзальная № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 209; улица Жастар № 48, 52, 54, 56, 57, 63; улица Желтоқсан № 17, 17А, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 53В, 58, 60, 62, 64, 64А, 64Б, 66, 66А, 68, 70, 72, 74, 78; улица Б. Климова № 61, 69, 71, 73, 74, 74А, 75, 76, 79, 81, 82, 83, 84, 84Б, 85, 85А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 96А; улица Красноармейская № 60, 62, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86; улица Кудайкула Ордабаева № 94, 96, 98, 99, 100, 102; улица Ломоносова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24; улица Павлова № 66, 68, 69, 70, 72, 73, 73А, 75, 79, 81, 83, 85, 91; улица Пушкина № 28, 28А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 62, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 80, 81, 82, 83, 85, 88, 90, 92, 94, 96, 102, 108, 110, 114, 118, 126, 128, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154, 158; улица Северная № 7, 8, 9, 9А, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39; улица Чернышевского № 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40,41,43, 44, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59; улица Юнацкого № 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 76А, 77, 79, 81, 85.
Избирательный участок № 794
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Федоровка, улица Первомайская, 59, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени М. Маметовой отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.

Шекарасы: Приозерный ауылының, Тимирязев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 63, 63А, 64, 65, 66; Федоров ауылының, Бірлік көшесі № 2, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 28, 29, 30, 34, 36; Водопроводная көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 37,38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 49А, 51, 52, 52А, 53, 55, 56, 58, 59, 61, 61А, 65, 66, 68, 68А, 69, 70, 72, 72А; Восточная көшесі № 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 22; Гагарин көшесі № 69, 71, 77А, 80, 80А, 83, 83А, 85, 85А, 85Б, 87, 87А, 87Б, 88, 89, 89А, 90, 91, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 106, 108, 110, 110Б, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122А; Карл Либкнехт көшесі № 51, 53, 55, 59, 62, 65, 71, 72, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 97Б, 98, 99, 101, 106, 110, 112, 115, 118, 122, 126, 130, 136, 138, 142, 150, 152, 154, 156, 158, 160; Құдайқұл Ордабаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 39, 41, 43, 45, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 68, 70, 71, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 87, 91, 92, 95; Легкодухов көшесі № 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74Б, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82; Мелехов көшесі № 59, 63, 63А, 63Б, 63В, 67, 69, 71, 73, 84, 84А, 94, 96, 100, 102, 104, 108, 110; Мұхтар Әуэзов көшесі № 1, 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 18, 20, 21, 21А, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; Набережная көшесі № 55, 57, 59, 61, 63, 63А, 65, 69, 71, 73, 73А, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 86А, 87, 89, 91Д, 92, 102, 104, 104А, 106, 108, 112, 114, 115, 116, 118, 120, 120А, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 136А, 138, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 190, Павлов көшесі № 1, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 33, 35, 37, 41, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 65, 67; Первомайская көшесі № 48, 50, 52, 54, 56, 58А, 60, 61, 63, 65, 65А, 77; Фрунзе көшесі № 35, 35А, 36, 37, 39, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 71; Чернышевский көшесі № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 16.
№ 796 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Баннов ауылы, Гагарин көшесі, 10, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Баннов жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Баннов ауылы, Чехов ауылы.
№ 797 сайлау учаскесі

Границы: село Приозерное, улица Тимирязева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 63, 63А, 64, 65, 66; село Федоровка, улица Бірлік № 2, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 28, 29, 30, 34, 36; улица Водопроводная № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 37,38, 39, 41,42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 49А, 51, 52, 52А, 53, 55, 56, 58, 59, 61, 61А, 65, 66, 68, 68А, 69, 70, 72, 72А; улица Восточная № 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 22; улица Гагарина № 69, 71, 77А, 80, 80А, 83, 83А, 85, 85А, 85Б, 87, 87А, 87Б, 88, 89, 89А, 90, 91, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 106, 108, 110, 110Б, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122А; улица Карла Либкнехта № 51, 53, 55, 59, 62, 65, 71, 72, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 97Б, 98, 99, 101, 106, 110, 112, 115, 118, 122, 126, 130, 136, 138, 142, 150, 152, 154, 156, 158, 160; улица Кудайкула Ордабаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 39, 41, 43, 45, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 68, 70, 71, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 87, 91, 92, 95; улица Легкодухова № 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74Б, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82; улица Мелехова № 59, 63, 63А, 63Б, 63В, 67, 69, 71, 73, 84, 84А, 94, 96, 100, 102, 104, 108, 110; улица Мухтара Ауэзова № 1, 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 18, 20, 21, 21А, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; улица Набережная № 55, 57, 59, 61, 63, 63А, 65, 69, 71, 73, 73А, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 86А, 87, 89, 91Д, 92, 102, 104, 104А, 106, 108, 112, 114, 115, 116, 118, 120, 120А, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 136А, 138, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 190; улица Павлова № 1, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 33, 35, 37, 41, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 65, 67; улица Первомайская № 48, 50, 52, 54, 56, 58А, 60, 61, 63, 65, 65А, 77; улица Фрунзе № 35, 35А, 36, 37, 39, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 71; улица Чернышевского № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 16.
Избирательный участок № 796
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Банновка, улица Гагарина, 10, здание коммунального государственного учреждения "Банновская общеобразовательная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Банновка, село Чеховка.
Избирательный участок № 797

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Каракопа ауылы, Им Кобец көшесі, 4, пәтер 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Каракопа бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Каракопа ауылы.
№ 798 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Цабелев ауылы, Центральный көшесі, 36, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Федоров аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Цабелев ауылы.
№ 799 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Придорожное ауылы, Целинников көшесі, 3, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Воронеж жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Лысанов ауылы, Придорожное ауылы.
№ 800 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Успенов ауылы, Атамекен көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Успенов жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Успенов ауылы.
№ 804 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Владыкинка ауылы, Школьный көшесі, 10, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Владыкинка негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Андреевка ауылы, Владыкинка ауылы.
№ 805 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Александрополь ауылы, Школьный көшесі, 4, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Александрополь бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Александрополь ауылы.
№ 806 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Копыченка ауылы, Школьный көшесі, 18, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Копыченка негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Затышенка ауылы, Копыченка ауылы.
№ 807 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Жаркөл ауылы, Школьная көшесі, 6, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауыл шаруашылығы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Жаркөл ауылының, Береке көшесі № 1, 4, 5А, 7, 7А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 22, 26, 28, 30, 32; Военный Городок көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14; Есенин көшесі № 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 28, 36; Карбышев көшесі № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 14, 16; Космонавтов көшесі № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; Луговая көшесі № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 47А, 48; Маяковский көшесі № 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41; Мир көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Новая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Победы көшесі №1, 1А, 2, 2А, 2В, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 18Б, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31; 34; Соснина көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 14; Толстой көшесі № 3, 4, 5; А. Тулба көшесі № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36; Школьная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 30, 32; Щорс көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10А, 12.
№ 810 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы Федоров ауданы, Пешковка ауылы, Ленин көшесі, 5, "Қостанай облысы әкімдігі жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының" Пешков арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Каракопа, улица Им Кобец, 4, квартира 1, здание коммунального государственного учреждения "Каракопинская начальная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Каракопа.
Избирательный участок № 798
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Цабелевка, улица Центральная, 36, здание коммунального государственного предприятия "Федоровская районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Границы: село Цабелевка.
Избирательный участок № 799
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Придорожное, улица Целинников, 3, здание коммунального государственного учреждения "Воронежская общеобразовательная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Лысановка, село Придорожное.
Избирательный участок № 800
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Успеновка, улица Атамекен, 1, здание коммунального государственного учреждения "Успеновская общеобразовательная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Успеновка.
Избирательный участок № 804
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Владыкинка, улица Школьная, 10, здание коммунального государственного учреждения "Владыкинская основная средняя школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Андреевка, село Владыкинка.
Избирательный участок № 805
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Александрополь, улица Школьная, 4, здание коммунального государственного учреждения "Александропольская начальная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Александрополь.
Избирательный участок № 806
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Копыченка, улица Школьная, 18, здание коммунального государственного учреждения "Копыченская основная средняя школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах: село Затышенка, село Копыченка
Избирательный участок № 807
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Жарколь, улица Школьная, 6, здание коммунального государственного казенного предприятия "Федоровский сельскохозяйственный колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Жарколь, улица Береке № 1, 4, 5А, 7, 7А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 22, 26, 28, 30, 32; улица Военный Городок № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14; улица Есенина № 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 28, 36, улица Карбышева № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 14, 16; улица Космонавтов № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; улица Луговая № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 47А, 48; улица Маяковского № 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41; улица Мира № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; улица Новая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Победы № 1, 1А, 2, 2А, 2В, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 18Б, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 34; улица Сосниной № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 14; улица Толстого № 3, 4, 5; улица А. Тулбы № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36; улица Школьная № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 30, 32, 34, 36; улица Щорса № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10А, 12.
Избирательный участок № 810
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Пешковка, улица Ленина, 5, здание коммунального государственного учреждения "Пешковский центр оказания специальных социальных услуг" Управления координации занятости и социальных программ акимата Костанайской области.

Шекарасы: Полтавка ауылының, Пешковка ауылының, Әл Фараби көшесі № 2, 4, 5, 6, 8, 16; Багриенко көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 14; А. Байтұрсынов көшесі № 1, 1А, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 19; Горький көшесі № 1, 1А, 2, 3, 4, 6, 6А, 6Б, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17А, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 50, 51, 52, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 78, 126; Железнодорожная көшесі № 1, 1А, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 33/2, 34, 35, 36, 37/1, 38; Зеленая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Казарма 187 км көшесі № 1, 2, 3, 5; Киров көшесі № 4, 75, 79, 81, 89, 91, 95, 97, 99, 105, 109, 111, 124, 126, 127, 128, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 158, 162, 166, 168, 170, 172, 180, 182, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198; Комсомольская көшесі № 10Б; Ленин көшесі № 97, 99, 103, 105, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 122, 123, 124, 125, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 139, 143, 143Б, 144, 145, 148, 152, 155, 156, 158, 159, 159А, 162, 163, 165, 167, 174, 176; М. Мәметова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Новоселов көшесі № 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 79, 80А, 80Б, 81, 82, 83А, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 163; Октябрьская көшесі № 15, 19, 27, 31, 31А, 33, 35А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72; Полевая көшесі № 1, 2, 3А, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 22, 26; Пушкин көшесі № 100, 102, 105, 106, 108, 109, 112, 116, 117, 121, 122, 123, 124, 127, 128, 132, 134, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 149, 150, 151, 152, 155, 157, 163, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 190, 191, 193; Садовая көшесі № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 62, 63, 64, 66, 70, 76, 78; Чкалов көшесі № 68, 80, 86, 88, 101, 102.
№ 811 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Пешковка ауылы, Ленин көшесі, 104А, "Большанское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің клуб ғимараты.
Шекарасы: Пешковка ауылының, Алтынсарин көшесі № 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6А, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 23; Багриенко көшесі № 7, 8, 9, 10, 11; Киров көшесі № 1, 2, 3, 7, 8, 10, 11, 16, 18, 20, 21, 24, 27, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 43, 45, 47, 51, 54, 60, 63, 65, 67, 69, 72, 73, 78, 78А, 80, 100, 106, 108, 110, 112, 114, 116; Комсомольская көшесі № 1, 3, 4, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 17, 17А, 17В, 17Г, 17Е, 20; Ленин көшесі № 2, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 32, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 61, 64, 67, 68, 69, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 104, 104В; Новоселов көшесі № 2, 3, 4, 4А, 6, 8, 8А, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 43Б, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78А, 78Б, 78В; Октябрьская көшесі № 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 3А, 4, 5А, 5Б, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45; Пушкин көшесі № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 75А, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 93, 94, 95, 96, 98, 101, 103, 105, 105А, 105Б; Садовая көшесі № 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 5/2, 5А, 5Б, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 7Б, 8, 9А, 10, 10А, 10Б, 10В, 11, 12, 12А, 13, 16, 18, 18А, 20, 20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 32Б, 32В, 34А, 34В; Чкалов көшесі № 2, 3, 4, 7, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28А, 30, 32, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 59А, 60, 61, 64, 67, 71, 75.
№ 812 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Калиновка ауылы, Центральный көшесі, 14, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Калиновка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Калиновка ауылы.
№ 813 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Большое ауылы, Ленин көшесі, 21, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Большой бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Большое ауылы.
№ 814 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Кравцово ауылы, Шокан Валиханов көшесі, 2А, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Кравцово бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Кравцово ауылы.
№ 816 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Первомай ауылы, Дальневосточный көшесі, 52, "Федоров ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жастар" аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны клубының ғимараты.
Шекарасы: Первомай ауылы.
№ 817 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Трактовый ауылы, Школьная көшесі, 14, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Трактов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Трактовый ауылы.
№ 818 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Лесной ауылы, Г. Кравченко көшесі, 19, "Федоров ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жастар" аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны клубының ғимараты.
Шекарасы: Березовка ауылы, Лесной ауылы.
№ 820 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Малороссийка ауылы, Школьный көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мектеп ғимараты.
Шекарасы: Дубравка ауылы, Малороссийка ауылы.
№ 823 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы Федоров ауданы, Федоров ауылы, Набережная көшесі, 65, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: село Полтавка, село Пешковка, улица Аль Фараби № 2, 4, 5, 6, 8, 16; улица Багриенко № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 14; улица А. Байтурсынова № 1, 1А, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 19; улица Горького № 1, 1А, 2, 3, 4, 6, 6А, 6Б, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17А, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 50, 51, 52, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 78, 126; улица Железнодорожная № 1, 1А, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 33/2, 34, 35, 36, 37/1, 38; улица Зеленая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица Казарма 187 км № 1, 2, 3, 5; улица Кирова № 4, 75, 79, 81, 89, 91, 95, 97, 99, 105, 109, 111, 124, 126, 127, 128, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 158, 162, 166, 168, 170, 172, 180, 182, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198; улица Комсомольская № 10Б; улица Ленина № 97, 99, 103, 105, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 122, 123, 124, 125, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 139, 143, 143Б, 144, 145, 148, 152, 155, 156, 158, 159, 159А, 162, 163, 165, 167, 174, 176; улица М. Маметовой № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Новоселов № 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 79, 80А, 80Б, 81, 82, 83А, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 163; улица Октябрьская № 15, 19, 27, 31, 31А, 33, 35А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72; улица Полевая № 1, 2, 3А, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 22, 26; улица Пушкина № 100, 102, 105, 106, 108, 109, 112, 116, 117, 121, 122, 123, 124, 127, 128, 132, 134, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 149, 150, 151, 152, 155, 157, 163, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 190, 191, 193; улица Садовая № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 62, 63, 64, 66, 70, 76, 78; улица Чкалова № 68, 80, 86, 88, 101, 102.
Избирательный участок № 811
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Пешковка, улица Ленина, 104А, здание клуба товарищества с ограниченной ответственностью "Большанское".
Границы: село Пешковка, улица Алтынсарина № 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6А, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 23; улица Багриенко № 7, 8, 9, 10, 11; улица Кирова № 1, 2, 3, 7, 8, 10, 11, 16, 18, 20, 21, 24, 27, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 43, 45, 47, 51, 54, 60, 63, 65, 67, 69, 72, 73, 78, 78А, 80, 100, 106, 108, 110, 112, 114, 116; улица Комсомольская № 1, 3, 4, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 17, 17А, 17В, 17Г, 17Е, 20; улица Ленина № 2, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 32, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 61, 64, 67, 68, 69, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 104, 104В; улица Новоселов № 2, 3, 4, 4А, 6, 8, 8А, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 43Б, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78А, 78Б, 78В; улица Октябрьская № 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 3А, 4, 5А, 5Б, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45; улица Пушкина № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 75А, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 93, 94, 95, 96, 98, 101, 103, 105, 105А, 105Б; улица Садовая № 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 5/2, 5А, 5Б, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 7Б, 8, 9А, 10, 10А, 10Б, 10В, 11, 12, 12А, 13, 16, 18, 18А, 20, 20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 32Б, 32В, 34А, 34В; улица Чкалова № 2, 3, 4, 7, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28А, 30, 32, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 59А, 60, 61, 64, 67, 71, 75.
Избирательный участок № 812
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область Федоровский район, село Калиновка, улица Центральная, 14, здание коммунального государственного учреждения "Калиновская начальная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Калиновка.
Избирательный участок № 813
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область Федоровский район, село Большое, улица Ленина, 21, здание коммунального государственного учреждения "Большая начальная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Большое.
Избирательный участок № 814
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Кравцово, улица Чокана Валиханова, 2А, здание коммунального государственного учреждения "Кравцовская начальная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Кравцово.
Избирательный участок № 816
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Первомайское, улица Дальневосточная, 52, здание клуба государственного коммунального предприятия "Районный дом культуры "Жастар" отдела культуры и развития языков акимата Федоровского района.
Границы: село Первомайское.
Избирательный участок № 817
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Трактовое, улица Школьная, 14, здание коммунального государственного учреждения "Трактовая начальная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Трактовое.
Избирательный участок № 818
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Лесное, улица Г. Кравченко, 19, здание клуба государственного коммунального предприятия "Районный дом культуры "Жастар" отдела культуры и развития языков акимата Федоровского района".
Границы: село Березовка, село Лесное.
Избирательный участок № 820
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Малороссийка, улица Школьная, 1, здание школы государственного учреждения "Отдел образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах: село Дубравка, село Малороссийка.
Избирательный участок № 823
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Федоровка, улица Набережная, 65, здание государственного учреждения "Отдел образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.

Шекарасы: Федоров ауылының, Горький көшесі № 2, 3, 5, 8; Достық көшесі № 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 14, 15, 16, 18, 20; Жауынгер Жетпіспаевтар көшесі № 1, 1А, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 18, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 52, 55, 56, 57, 58, 61, 62, 63; Лермонтов көшесі № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 22, 23, 24; Набережная көшесі № 1, 3, 5, 7, 7А, 9, 9А, 9Б, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 35, 49, 51, 53; Островский көшесі № 1, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 38, 43, 45, 54; Пионерская көшесі № 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 30, 32, 36, 40, 46, 48, 52, 54, 57, 60; Ш. Уәлиханов көшесі № 3, 5, 5А, 8, 9, 10, 12, 22; Шевченко көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 16, 17, 18, 20, 21, 26.
№ 824 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Белояров ауылы, Победа көшесі, 46, "Олжа Алтын-Инвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Белояров ауылы, Уйск ауылы.
№ 826 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Вишневый ауылы, Достық көшесі, 3, "Олжа Алтын-Инвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Балықты ауылы, Вишневый ауылы, Усаков ауылы.
№ 828 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Ленин ауылы, Пришкольный көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Ленин жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Байкино ауылы, Заозерное ауылы, Ленин ауылы.
№ 829 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Жанахай ауылы, Центральная көшесі, 15, "Федоров ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жастар" аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны клубының ғимараты.
Шекарасы: Жанахай ауылы.
№ 832 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Мирное ауылы, Школьный көшесі, 14, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Шаңдак негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Дорожное ауылы, Крамское ауылы, Мирное ауылы.
№ 834 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Курск ауылы, Степной көшесі, 6, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Курск бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Курск ауылы.
№ 836 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Чистый Чандақ ауылы, Пионерский көшесі, 3, "Федоров ауданы Камышин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Камышин Чандак ауылы, Чистый Чандақ ауылы.
№ 837 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Алабутала ауылы, Центральный көшесі, 7, Федоров ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жастар" аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны клубының ғимараты.
Шекарасы: Алабутала ауылы, Северное ауылы.
№ 841 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Жыланды ауылы, Оспанов Мұсабек көшесі, 14, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жыланды ауылы.
№ 842 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Кеңарал ауылы, Гагарин көшесі, 11, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Кеңарал жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Кеңарал ауылы.
№ 843 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Запасное ауылы, Набережный көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мектеп ғимараты.
Шекарасы: Запасное ауылы.
№ 844 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Новошумный ауылы, Ө. Оспанов көшесі, 21, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Новошумный жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Новошумный ауылы.
№ 846 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров ауылы, Фрунзе көшесі, 17, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Абай атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: село Федоровка, улица Горького № 2, 3, 5, 8; улица Достық № 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 14, 15, 16, 18, 20; улица Воинов Жетписпаевых № 1, 1А, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 18, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 52, 55, 56, 57, 58, 61, 62, 63; улица Лермонтова № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 22, 23, 24; улица Набережная № 1, 3, 5, 7, 7А, 9, 9А, 9Б, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 35, 49, 51, 53; улица Островского № 1, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 38, 43, 45, 54; улица Пионерская № 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 30, 32, 36, 40, 46, 48, 52, 54, 57, 60; улица Ч. Валиханова № 3, 5, 5А, 8, 9, 10, 12, 22; улица Шевченко № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 16, 17, 18, 20, 21, 26.
Избирательный участок № 824
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Белояровка, улица Победы, 46, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Олжа Алтын-Инвест".
Границы: село Белояровка, село Уйское.
Избирательный участок № 826
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Вишневое, улица Достык, 3, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Олжа Алтын-Инвест".
Границы: село Балыкты, село Вишневое, село Усаковка.
Избирательный участок № 828
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Ленино, улица Пришкольная, 1, здание коммунального государственного учреждения "Ленинская общеобразовательная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Байкино, село Заозерное, село Ленино.
Избирательный участок № 829
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Жанахай, улица Центральная, 15, здание клуба государственного коммунального предприятия "Районный дом культуры "Жастар" отдела культуры и развития языков акимата Федоровского района".
Границы: село Жанахай.
Избирательный участок № 832
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Мирное, улица Школьная, 14, здание коммунального государственного учреждения "Чандакская основная средняя школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Дорожное, село Крамское, село Мирное.
Избирательный участок № 834
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Курское, улица Степная, 6, здание коммунального государственного учреждения "Курская начальная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Курское.
Избирательный участок № 836
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Чистый Чандак, улица Пионерская, 3, здание государственного учреждения "Аппарат акима Камышинского сельского округа Федоровского района".
Границы: село Камышный Чандак, село Чистый Чандак.
Избирательный участок № 837
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Алабутала, улица Центральная, 7, здание клуба государственного коммунального предприятия "Районный дом культуры "Жастар" отдела культуры и развития языков акимата Федоровского района.
Границы: село Алабутала, село Северное.
Избирательный участок № 841
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Жыланды, улица Оспанова Мусабека, 14, здание школы государственного учреждения "Отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
Границы: село Жыланды.
Избирательный участок № 842
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Кенарал, улица Гагарина, 11, здание коммунального государственного учреждения "Кенаральская общеобразовательная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Кенарал.
Избирательный участок № 843
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Запасное, улица Набережная, 1, здание школы государственного учреждения "Отдел образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Запасное.
Избирательный участок № 844
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Новошумное, улица О. Оспанов, 21, здание коммунального государственного учреждения "Новошумная общеобразовательная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Новошумное.
Избирательный участок № 846
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Федоровка, улица Фрунзе, 17, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Абая отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.

Шекарасы: Федоров ауылының, Абай көшесі № 8, 10, 10А, 12, 12А, 16, 22, 22А; Гагарин көшесі № 1, 2А, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 25, 27, 28, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 50; Горький көшесі № 13, 14, 14А, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39; Достық көшесі № 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56; Камалидден Жиентаев көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7; Карл Либкнехт көшесі № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 2К, 2Л, 2М, 3, 4, 4А, 4Д, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 26А, 30, 36, 38; Көпбаев көшесі № 1, 9, 13, 15, 15А, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 26, 28; Легкодухов көшесі № 1, 1А, 7А, 11, 13, 15, 19, 23, 25, 29, 31, 33; Набережная көшесі № 4, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 24А, 26, 28, 28А, 36, 40, 43, 44, 46, 48; Первомайская көшесі № 1, 1А, 2, 3, 5, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 13, 13А, 14, 14А, 16, 16А, 18, 18А, 20, 21, 22, 23, 24А, 24Б, 25, 31, 33, 37, 39; Ш. Уәлиханов көшесі, 13, 15, 17, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54; Чапаев көшесі № 1, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18; Чехов көшесі № 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 11, 20; Шевченко көшесі, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 40, 42, 43, 45, 48, 50,52.
№ 847 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Костряковка ауылы, Абай көшесі, 31, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Костряков жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Волковка ауылы, Костряковка ауылы.

Границы: село Федоровка, улица Абая № 8, 10, 10А, 12, 12А, 16, 22, 22А; улица Гагарина № 1, 2А, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 25, 27, 28, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 50; улица Горького № 13, 14, 14А, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39; улица Достық № 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56; улица Камалиддена Жиентаева № 1, 2, 4, 5, 6, 7; улица Карла Либкнехта № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 2Л, 2К, 2М, 3, 4, 4А, 4Д, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 26А, 30, 36, 38; улица, Куппаева № 1, 9, 13, 15, 15А, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 26, 28; улица Легкодухова № 1, 1А, 7А, 11, 13, 15, 19, 23, 25, 29, 31, 33; улица Набережная № 4, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 24А, 26, 28, 28А, 36, 40, 43, 44, 46, 48; улица Первомайская № 1, 1А, 2, 3, 5, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 13, 13А, 14, 14А, 16, 16А, 18, 18А, 20, 21, 22, 23, 24А, 24Б, 25, 31, 33, 37, 39; улица Ч. Валиханова № 13, 15, 17, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54; улица Чапаева № 1, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18; улица Чехова № 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 11, 20; улица Шевченко № 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 40, 42, 43, 45, 48, 50, 52.
Избирательный участок № 847
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, Федоровский район, село Костряковка, улица Абая, 31, здание коммунального государственного учреждения "Костряковская общеобразовательная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Волковка, село Костряковка.