Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 303 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 5 қаңтарда № 31584 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. "Федоров ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Федоров ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Федоров ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 29 декабря 2022 года № 303. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2023 года № 31584
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства акимата Федоровского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Федоровского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Федоровского района.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоров ауданының әкімі Т. Исабаев
Федоров
аудан әкімдігінің
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 303 қаулысына
қосымша
Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда объектілерін орналасқан орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
Баннов ауылдық округі
1
Баннов ауылы Центральная көшесі "Бавария" дүкеніне қарама - қарсы
76
5
азық-түлік/азық -түлік емес тауарлар
"Бавария" дүкені
2
Баннов ауылы Гагарин көшесі "Радуга" дүкеніне қарама - қарсы

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Федоровского района Т. Исабаев
Приложение
к постановлению акимата
Федоровского района
от 29 декабря 2022 года
№ 303
Места размещения нестационарных торговых объектов
Месторасположение нестационарных торговых объектов
Занимая площадь (квадратный метр)
Период осуществ-ления торговой деятель-ности (лет)
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Банновский сельский округ
1
село Банновка улица Центральная напротив магазина "Бавария"
76
5
Продовольственные/-непродовольственные товары
магазин "Бавария"
2
село Банновка улица Гагарина напротив магазина "Радуга"