Павлодар облысы әкімдігінің 2021 жылғы 1 қазандағы № 254/8 "2021-2022 оқу жылына арналған жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 21 ақпандағы № 52/1 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 ақпанда № 26948 болып тіркелді
Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2021 жылғы 1 қазандағы № 254/8 "2021-2022 оқу жылына арналған жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24708 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.А. Құрмановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков
Павлодар облысы
әкімдігінің 2022 жылғы
21 ақпандағы № 52/1
қаулысына қосымша
Павлодар облысы
әкімдігінің 2021 жылғы
"1" қазандағы № 254/8
қаулысына қосымша

О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 1 октября 2021 года № 254/8 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2021-2022 учебный год"
Постановление акимата Павлодарской области от 21 февраля 2022 года № 52/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 февраля 2022 года № 26948
Акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 1 октября 2021 года № 254/8 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2021-2022 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24708) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Курманову А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 21 февраля 2022 года
№ 52/1
Приложение к
постановлению акимата
Павлодарской области
от "1" октября 2021 года
№ 254/8