Павлодар облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2022 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 сәуірдегі № 145/12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 сәуірде № 27641 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Су Кодексінің 38-бабы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 569-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 14 сәуірдегі "Жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақыны есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 223 бұйрығына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШТІ:

О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Павлодарской области на 2022 год
Решение Павлодарского областного маслихата от 14 апреля 2022 года № 145/12. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 апреля 2022 года № 27641
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного Кодекса Республики Казахстан, со статьей 569 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 223 "Об утверждении методики расчета платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Қоса беріліп отырған Павлодар облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2022 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 20/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7279 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Павлодарской области на 2022 год.
2. Признать утратившим силу решение Павлодарского областного маслихата "О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Павлодарской области" от 22 апреля 2021 года № 20/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7279).

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының хатшысы Е. Айткенов
Павлодар облыстық
мәслихатының 2022 жылғы
14 сәуірдегі № 145/12
шешімімен бекітілген
Павлодар облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2022 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері
Р/с №
Арнайы су пайдалану түрлері
Өлшем бірлігі
Төлемақы мөлшерлемелері, теңге
1
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызметтер
1000 текше метр

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Павлодарского областного маслихата Е. Айткенов
Утверждены
решением Павлодарского
областного маслихата
от 14 апреля 2022 года
№ 145/12
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Павлодарской области на 2022 год
п/п
Виды специального водопользования
Единица измерения
Ставки платы, тенге
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
1000 кубических метров