Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 14 маусымдағы "Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" № 350/31 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 сәуірдегі № 146/12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 сәуірде № 27646 болып тіркелді
Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 14 маусымдағы "Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" № 350/31 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6425 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер ету үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы";
көрсетілген шешімінің 1-тармағын жаңа редакцияда жазылсын:
"Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер ету үшiн төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.":
көрсетілген шешімі 1-қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер ету үшін төлемақы мөлшерлемелері";
1-тармағының 1-жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
1
Күкірт оксидтері (SOx)
20
";

О внесении изменений в решение Павлодарского областного маслихата от 14 июня 2019 года № 350/31 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Павлодарской области"
Решение Павлодарского областного маслихата от 14 апреля 2022 года № 146/12. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 апреля 2022 года № 27646
Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Павлодарской области" от 14 июня 2019 года № 350/31 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6425) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"О ставках платы за негативное воздействие на окружающую среду по Павлодарской области";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"Утвердить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Павлодарской области согласно приложению 1 к настоящему решению.";
заголовок приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции:
"Ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Павлодарской области";
строку 1 пункта 1 изложить в новой редакции:
"
1
Оксиды серы (SOx)
20
";

1.2.6.4
шынақты радиоактивті көздер
0,38
";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Көмірсутектерді барлау және (немесе) өндіру жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде түзілетін күкіртті ашық түрде күкірт карталарында орналастыру үшін төлемақы мөлшерлемелері бір тонна үшін 7,54 АЕК құрайды.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының хатшысы Е. Айткенов

1.2.6.4
ампульные радиоактивные источники
0,38
";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"Ставки платы за размещение серы в открытом виде на серных картах, образующейся при проведении операций по разведке и (или) добыче углеводородов, составляют 7,54 МРП за одну тонну.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Павлодарского областного маслихата Е. Айткенов