Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 1 наурыздағы "Павлодар облысы бойынша 2022 жылға арналған агроөнеркәсіптік кешен саласындағы кейбір мәселелері туралы" № 61/1 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 15 қыркүйектегі № 264/3 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 қыркүйекте № 29618 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 1 наурыздағы "Павлодар облысы бойынша 2022 жылға арналған агроөнеркәсіптік кешен саласындағы кейбір мәселелері туралы" № 61/1 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27015 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2, 3-қосымшалары осы қаулының 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін оның Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Павлодар облысы әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 1 марта 2022 года № 61/1 "О некоторых вопросах в сфере агропромышленного комплекса по Павлодарской области на 2022 год"
Постановление акимата Павлодарской области от 15 сентября 2022 года № 264/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 сентября 2022 года № 29618. Прекращено действие в связи с истечением срока
Акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 1 марта 2022 года № 61/1 "О некоторых вопросах в сфере агропромышленного комплекса по Павлодарской области на 2022 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27015) следующие изменения:
приложения 1, 2, 3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Павлодарской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков
"СОГЛАСОВАН"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области

2022 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 264/3 қаулысына
1-қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2022 жылғы 1 наурыздағы
№ 61/1 қаулысына
1-қосымша
2022 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағытының атауы
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативі, теңге
Субсидияланатын көлем
Субсидиялар сомасы, мың теңге
Жергілікті бюджеттен субсидиялар көлемдері
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу:
1
Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
бас/шағылыстыру маусымы

от 15 сентября 2022 года
№ 264/3
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 1 марта 2022 года
№ 61/1
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2022 год
Наименование направления субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидий на 1 единицу, тенге
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, тысяч тенге
Объемы субсидий из местного бюджета
Мясное и мясо-молочное скотоводство
Ведение селекционной и племенной работы:
1
Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
голова/случной сезон

2 500
16 000
40 000
Барлық сомасы
40 000
Шошқа шаруашылығы
9
Шошқалардың аналық және шошқа басын толықтыратын басымен селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстар жүргізу
бас/шағылыстыру маусымы
40 000
3 250
130 000
Барлық сомасы
130 000
Барлығы
1 496 432
Жиыны
8 424 134
Ескертпе:
* - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 бұйрығымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 17-тармағына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18404 болып тіркелген) резервке (күту парағына) келіп түскен өтінімдер бойынша субсидияларды төлеу жергілікті атқарушы органның (көрсетілетін қызметті берушінің) субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілген қаулысы негізінде келесі қаржы жылы қосымша бюджет қаражаты бөлінген кезде өтінімдердің келіп түскен күніне және уақытына сәйкес кезектілік бойынша жүзеге асырылады.
Павлодар облысы
әкімдігінің 2022 жылғы
15 қыркүйектегі

2 500
16 000
40 000
Всего сумма
40 000
Свиноводство
9
Ведение селекционной и племенной работы с маточным и ремонтным поголовьем свиней
голова/случной сезон
40 000
3250
130 000
Всего сумма
130 000
Всего
1 496 432
Итого
8 424 134
Примечание:
* - согласно пункта 17 Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 (зарегистрированы в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18404), по заявкам, поступившим в резерв (лист ожидания), выплата субсидий осуществляется по очередности согласно дате и времени поступления заявок, при выделении дополнительных бюджетных средств в следующем финансовом году на основании утвержденного постановления местного исполнительного органа (услугодателя), с объемами субсидий по направлениям субсидирования.
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 15 сентября 2022 года

№ 264/3 қаулысына
2-қосымша
Павлодар облысы
әкімдігінің 2022 жылғы
1 наурыздағы
№ 61/1 қаулысына
2-қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидиялар нормативтері
Субсидиялау бағыты
Өлшем
бірлігі
1 бірлігіне арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Ауыл шаруашылығы малдарының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандату:
1
Сүтті және сүтті-етті бағыттағы ірі қара малдың аналық басы
бас
50 000
2
Ірі қара малдың аналық басы
7 000
3
Ұсақ малдың аналық басы
3 000
Павлодар облысы әкімдігінің
2022 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 264/3 қаулысына
3-қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2022 жылғы 1 наурыздағы
№ 61/1 қаулысына
3-қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидиялар алушыларға қойылатын өлшемшарттары және субсидиялар алуға арналған өтінім беру мерзімдері
Субсидиялау
бағыты
Өлшемшарттар
САЖ-да субсидиялау шарттарына сәйкестігін тексеру әдісі
Өтінімді беру мерзімі
1.
Ауыл шаруашылығы малдарының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандату:
Өтінімді берген сәтте аналық мал басының САТЖАҚ-та және АЖБ-да тіркелуі және деректердің сәйкестігі
САТЖАҚ-пен және АЖБ-мен интеграцияланған өзара іс-қимыл
Ағымдағы жылғы
1 қыркүйектен 20 желтоқсанға (қоса алғанда) дейін
1.1
Сүтті және сүтті етті бағыттағы ірі қара малдың аналық басы
Өтінімді берген сәтте меншікті аналық басының (18 айдан асқан сиыр мен қашарлардың) 600 бастан кем емес болуы
1.2
Ірі қара малдың аналық басы
1) өтінімді берген сәтте меншікті аналық басының (18 айдан асқан сиыр мен қашарлардың) 1 және одан жоғары басқа дейін болуы;
2) жайылымның болуы
1.3
Ұсақ малдың аналық басы
1) өтінімді берген сәтте меншікті қойдың аналық басының (12 айдан асқан) 1 және одан жоғары басқа дейін болуы;
2) жайылымның болуы
Ескертпе:
аббревиатуралардың толық жазылуы:
АЖБ – ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі дерекқор;
САЖ – субсидиялаудың ақпараттық жүйесі;
САТЖАҚ – селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстың ақпараттық қоры.

№ 264/3
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 1 марта 2022 года
№ 61/1
Нормативы субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных
Направления субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Удешевление стоимости затрат на корма сельскохозяйственным животным:
1
Маточное поголовье крупного рогатого скота молочного и молочно-мясного направления
голова
50 000
2
Маточное поголовье крупного рогатого скота
7 000
3
Маточное поголовье мелкого рогатого скота
3 000
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 15 сентября 2022 года
№ 264/3
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 1 марта 2022 года
№ 61/1
Критерии к получателям субсидий и сроки подачи заявки на получение субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных
Направления субсидирования
Критерии
Метод проверки в ИСС на соответствие условиям субсидирования
Срок для подачи заявки
1.
Удешевление стоимости затрат на корма сельскохозяйственным животным:
Наличие регистрации и соответствие данных маточного поголовья в ИБСПР и ИСЖ на момент подачи заявки
Интеграционное взаимодействие с ИБСПР и ИСЖ
с 1 сентября до 20 декабря (включительно) текущего года
1.1
Маточное поголовье крупного рогатого скота молочного и молочно-мясного направления
Наличие собственного маточного поголовья (коров и телок старше 18 месяцев) не менее 600 голов на момент подачи заявки
1.2
Маточное поголовье крупного рогатого скота
1) наличие собственного маточного поголовья (коров и телок старше 18 месяцев) от 1 и выше голов на момент подачи заявки; 2) наличие пастбищ
1.3
Маточное поголовье мелкого рогатого скота
1) наличие собственного маточного поголовья овец (старше 12 месяцев) от 1 и выше голов на момент подачи заявки; 2) наличие пастбищ
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
ИСЖ – база данных по идентификации сельскохозяйственных животных;
ИСС – информационная система субсидирования;
ИБСПР - информационная база селекционной и племенной работы.