Павлодар қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 23 қыркүйектегі "Павлодар қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" № 1782/6 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 2081/3 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 желтоқсанда № 31300 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 12 ақпандағы № 160/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 12.02.2024 № 160/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 23 қыркүйектегі "Павлодар қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" № 1782/6 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6968 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Павлодар қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Павлодар қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласы әкімінің міндетін атқарушы Х. Хабылбеков
Павлодар қаласы
әкімдігінің 2022 жылғы
26 желтоқсандағы
№ 2081/3 қаулысына
қосымша
Павлодар қаласы
әкімдігінің 2020 жылғы
23 қыркүйектегі № 1782/6
қаулысына қосымша
Павлодар қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (тауарлардың ұқсас ассортиментін өткізетін сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру объектілері)
Қызмет саласы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
1
Павлодар қаласы, Мәшhүр Жүсіп көшесі, "ELEGANT" дүкеніне қарама-қарсы
60
жоқ
бөлшек сауда
(саяжай және жеміс-көкөніс өнімін сату)
5
2
Павлодар қаласы, Катаев көшесі, "DALA" дүкенінің сол жағында
72
"Азия", "Дала" дүкендері
бөлшек сауда
(саяжай және жеміс-көкөніс өнімін сату)
5
3
Павлодар қаласы, Омбы тас жолы, № 85 құрылыстың оң жағындағы бос алаңда
36
жоқ
бөлшек сауда
(саяжай және жеміс-көкөніс өнімін сату)
5
4
Павлодар қаласы, Торайғыров көшесі,
"Sulpak" дүкеніне қарама-қарсы
60
"Отау" сауда үйі
бөлшек сауда
(саяжай және жеміс-көкөніс өнімін сату)
5
5
Павлодар қаласы, Айманов көшесі, № 46 үйдің сол жағында
30
"Ирада" дүкені
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
6
Павлодар қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, "Inmart" дүкеніне қарама-қарсы
30
"Inmart" дүкені
бөлшек сауда
(азық-түлік /азық-түлік емес тауарларын сату)
5
7
Павлодар қаласы,
Қамзин көшесі,
№ 3 үйдің сол жағында
30
көтерме-бөлшек сауда орталығы
бөлшек сауда
(азық-түлік /азық-түлік емес тауарларын сату)
5
8
Павлодар қаласы, Қамзин көшесі, "Шығыс" дүкенінің сол жағында
30
"Шығыс" дүкені
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
9
Павлодар қаласы, Қамзин көшесі,
№ 168 үйдің оң жағында
30
"Светлана" дүкені
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
10
Павлодар қаласы, Қамзин көшесі,
№ 358 үйдің оң жағында
50
жоқ
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
11
Павлодар қаласы, Катаев көшесі,
№ 87 үйдің сол жағында
30
"Перекресток" дүкені
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
12
Павлодар қаласы, Малайсары батыр көшесі, "Сибирь" дүкеніне қарама-қарсы
60
"Сибирь" дүкені
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
13
Павлодар қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, № 170 үйдің оң жағында
50
"Изумруд" дүкені
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
14
Павлодар қаласы, Павлов көшесі,
№ 38 үйдің оң жағында
30
"Алатау" сауда үйі
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
15
Павлодар қаласы, Ткачев көшесі,
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық кардиологиялық орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының оң жағында
50
жоқ
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
16
Павлодар қаласы, Торайғыров көшесі, "Inmart" дүкенінің сол жағында
30
"Inmart" дүкені
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
17
Павлодар қаласы, Торайғыров көшесі, "Универсальный" жәрмеңке кешенінің оң жағында
90
"Саяхат" сауда үйі
бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық және жеміс-көкөніс өнімдерін сату)
5
18
Павлодар қаласы, Шәкәрім
Құдайбердіұлы көшесі, "Алғыс" сауда үйінің оң жағында
30
"Алғыс" сауда үйі
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
19
Павлодар қаласы, Орталық Жағалау, Естай көшесі, "ОЗБК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының оң жағында

О внесении изменений в постановление акимата города Павлодара от 23 сентября 2020 года № 1782/6 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Павлодара"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 26 декабря 2022 года № 2081/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2022 года № 31300. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 12 февраля 2024 года № 160/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 12.02.2024 № 160/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 23 сентября 2020 года 1782/6 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Павлодара" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6968) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Павлодара";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Павлодара, согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Павлодар.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Павлодара Х. Хабылбеков
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара
от 26 декабря 2022 года
№ 2081/3
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара
от 23 сентября 2020 года
№ 1782/6
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Павлодара
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий
ассортимент товаров,
а также объекты
общественного питания)
Сфера
деятельности
Период осуществления торговой деятельности
(лет)
1
город Павлодар, улица Мәшhүр Жүсіп, напротив магазина "ELEGANT"
60
отсутствует
розничная торговля (реализация дачной и плодоовощной продукции)
5
2
город Павлодар, улица Катаева, слева от магазина "DALA"
72
магазины
"Азия", "Дала"
розничная торговля (реализация дачной и плодоовощной продукции)
5
3
город Павлодар, Омская трасса, справа от строения № 85 на свободной площади
36
отсутствует
розничная торговля (реализация дачной и плодоовощной продукции)
5
4
город Павлодар,
улица Торайгырова,
напротив магазина "Sulpak"
60
торговый дом
"Отау"
розничная торговля (реализация дачной и плодоовощной продукции)
5
5
город Павлодар,
улица Айманова,
слева от дома № 46
30
магазин "Ирада"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
6
город Павлодар, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, напротив магазина "Inmart"
30
магазин "Inmart"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
7
город Павлодар,
улица Камзина,
слева от дома № 3
30
оптово–розничный центр
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
8
город Павлодар,
улица Камзина,
слева от магазина "Шығыс"
30
магазин "Шығыс"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
9
город Павлодар,
улица Камзина,
справа от дома № 168
30
магазин "Светлана"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
10
город Павлодар,
улица Камзина,
справа от дома № 358
50
отсутствует
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
11
город Павлодар,
улица Катаева,
слева от дома № 87
30
магазин "Перекресток"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
12
город Павлодар,
улица Малайсары батыр, напротив магазина "Сибирь"
60
магазин "Сибирь"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
13
город Павлодар,
проспект Нұрсұлтан Назарбаев,
справа от дома № 170
50
магазин
"Изумруд"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
14
город Павлодар,
улица Павлова,
справа от дома № 38
30
торговый дом
"Алатау"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
15
город Павлодар,
улица Ткачева,
справа от здания
коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Павлодарский областной кардиологический центр" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
50
отсутствует
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
16
город Павлодар,
улица Торайгырова,
слева от магазина "Inmart"
30
магазин
"Inmart"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
17
город Павлодар,
улица Торайгырова,
справа от ярмарочного комплекса "Универсальный"
90
торговый дом "Саяхат"
розничная торговля (реализация сельскохозяйственной и плодоовощной продукции)
5
18
город Павлодар,
улица Шәкәрім
Құдайбердіұлы,
справа от торгового дома "Алғыс"
30
торговый дом
"Алғыс"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
19
город Павлодар,
Центральная Набережная, улица Естая,
справа от здания товарищества с ограниченной ответственностью "ОЗБК"