Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2022 жылғы 25 тамыздағы № 137/21 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 қыркүйекте № 29362 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2022 жылғы
25 тамыздағы № 137/21
шешіміне қосымша
Мәслихаттың күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Екібастұз қаласы Ақкөл ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 19 маусымдағы № 232/30 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3880 болып тіркелген).
2. "Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXX сессия) 2014 жылғы 19 маусымдағы "Екібастұз қаласы Ақкөл ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 232/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 265/32 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4097 болып тіркелген).
3. "Екібастұз қаласы Байет ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 19 маусымдағы № 233/30 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3879 болып тіркелген).
4. "Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXX сессия) 2014 жылғы 19 маусымдағы "Екібастұз қаласы Байет ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 233/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 264/32 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4095 болып тіркелген).
5. "Екібастұз қаласы Теміржол ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 19 маусымдағы № 234/30 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3885 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 25 августа 2022 года № 137/21. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 сентября 2022 года № 29362
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков
Приложение
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 25 августа 2022 года
№ 137/21
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений маслихата
1. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Аккольского сельского округа города Экибастуза" от 19 июня 2014 года № 232/30 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3880).
2. "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXX сессия, V созыв) от 19 июня 2014 года № 232/30 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Аккольского сельского округа города Экибастуза" от 23 сентября 2014 года № 265/32 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4097).
3. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Байетского сельского округа города Экибастуза" от 19 июня 2014 года № 233/30 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3879).
4. "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXX сессия, V созыв) от 19 июня 2014 года № 233/30 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Байетского сельского округа города Экибастуза" от 23 сентября 2014 года № 264/32 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4095).
5. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Железнодорожного сельского округа города Экибастуза" от 19 июня 2014 года № 234/30 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3885).

6. "Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXX сессия) 2014 жылғы 19 маусымдағы "Екібастұз қаласы Теміржол ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 234/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 270/32 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4108 болып тіркелген).
7. "Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 19 маусымдағы № 235/30 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3883 болып тіркелген).
8. "Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXX сессия) 2014 жылғы 19 маусымдағы "Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 235/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 268/32 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4093 болып тіркелген).
9. "Екібастұз қаласы академик Әлкей Марғұлан атындағы селоның аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 19 маусымдағы № 240/30 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3887 болып тіркелген).
10. "Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXX сессия) 2014 жылғы 19 маусымдағы "Екібастұз қаласы академик Әлкей Марғұлан атындағы селоның аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 240/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 272/32 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4106 болып тіркелген).
11. "Екібастұз қаласы Сарықамыс ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 19 маусымдағы № 237/30 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3886 болып тіркелген).
12. "Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXX сессия) 2014 жылғы 19 маусымдағы "Екібастұз қаласы Сарықамыс ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 237/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 271/32 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4098 болып тіркелген).

6. "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXX сессия, V созыв) от 19 июня 2014 года № 234/30 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Железнодорожного сельского округа города Экибастуза" от 23 сентября 2014 года № 270/32 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4108).
7. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Қояндинского сельского округа города Экибастуза" от 19 июня 2014 года № 235/30 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3883).
8. "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXX сессия, V созыв) от 19 июня 2014 года № 235/30 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Қояндинского сельского округа города Экибастуза" от 23 сентября 2014 года № 268/32 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4093).
9. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села имени академика Алькея Маргулана города Экибастуза" от 19 июня 2014 года № 240/30 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3887).
10. "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXX сессия, V созыв) от 19 июня 2014 года № 240/30 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села имени академика Алькея Маргулана города Экибастуза" от 23 сентября 2014 года № 272/32 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4106).
11. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Сарыкамысского сельского округа города Экибастуза" от 19 июня 2014 года № 237/30 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3886).
12. "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXX сессия, V созыв) от 19 июня 2014 года № 237/30 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Сарыкамысского сельского округа города Экибастуза" от 23 сентября 2014 года № 271/32 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4098).

13. "Екібастұз қаласы Солнечный поселкесінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 19 маусымдағы № 231/30 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3889 болып тіркелген).
14. "Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXX сессия) 2014 жылғы 19 маусымдағы "Екібастұз қаласы Солнечный поселкесінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 231/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 274/32 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4103 болып тіркелген).
15. "Екібастұз қаласы Төрт-Құдық ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 19 маусымдағы № 238/30 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3888 болып тіркелген).
16. "Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXX сессия) 2014 жылғы 19 маусымдағы "Екібастұз қаласы Төрт-Құдық ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 238/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 273/32 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4110 болып тіркелген).
17. "Екібастұз қаласы Шідерті поселкесінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 19 маусымдағы № 229/30 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3878 болып тіркелген).
18. "Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXX сессия) 2014 жылғы 19 маусымдағы "Екібастұз қаласы Шідерті поселкесінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 229/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 263/32 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4109 болып тіркелген).
19. "Екібастұз қаласы Шиқылдақ ауылының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 19 маусымдағы № 230/30 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3882 болып тіркелген).

13. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей улиц для участия в сходе местного сообщества на территории поселка Солнечный города Экибастуза" от 19 июня 2014 года № 231/30 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3889).
14. "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXX сессия, V созыв) от 19 июня 2014 года № 231/30 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей улиц для участия в сходе местного сообщества на территории поселка Солнечный города Экибастуза" от 23 сентября 2014 года № 274/32 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4103).
15. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Торт-Кудукского сельского округа города Экибастуза" от 19 июня 2014 года № 238/30 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3888).
16. "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXX сессия, V созыв) от 19 июня 2014 года № 238/30 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Торт-Кудукского сельского округа города Экибастуза" от 23 сентября 2014 года № 273/32 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4110).
17. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей улиц для участия в сходе местного сообщества на территории поселка Шидерты города Экибастуза" от 19 июня 2014 года № 229/30 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3878).
18. "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXX сессия, V созыв) от 19 июня 2014 года № 229/30 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей улиц для участия в сходе местного сообщества на территории поселка Шидерты города Экибастуза" от 23 сентября 2014 года № 263/32 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4109).
19. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села Шикылдак города Экибастуза" от 19 июня 2014 года № 230/30 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3882).

20. "Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXX сессия) 2014 жылғы 19 маусымдағы "Екібастұз қаласы Шиқылдақ ауылының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 230/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 267/32 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4107 болып тіркелген).
21. "Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 19 маусымдағы № 239/30 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3877 болып тіркелген).
22. "Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXX сессия) 2014 жылғы 19 маусымдағы "Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 239/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 262/32 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4092 болып тіркелген).

20. "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXX сессия, V созыв) от 19 июня 2014 года № 230/30 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села Шикылдак города Экибастуза" от 23 сентября 2014 года № 267/32 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4107).
21. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Экибастузского сельского округа города Экибастуза" от 19 июня 2014 года № 239/30 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3877).
22. "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXX сессия, V созыв) от 19 июня 2014 года № 239/30 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Экибастузского сельского округа города Экибастуза" от 23 сентября 2014 года № 262/32 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4092).