Ақтоғай ауданы әкімінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақтоғай ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 қазанда № 29981 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Ақтоғай ауданы әкімінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақтоғай ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6187 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімінің қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі К. Арынов
"КЕЛIСIЛДI"
Ақтоғай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Павлодар облысы
Ақтоғай ауданы әкімідігінің
2022 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 2 шешіміне қосымша
Ақтоғай ауданы
әкімінің 2018 жылғы
21 желтоқсандағы № 3
шешіміне қосымша
№ 135 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақтоғай ауылы, Махмет Қайырбаев көшесі 43, Қазақстан Республикасы Павлодар облысы "Ақтоғай ауданының Махмет Қайырбаев атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Сәтпаев 1, 3-36, 38, 40-46, 49, 54, 56, 58, 60, Максим Горький 2-44, 46, 47-55, 57, 59-63, Мүткенов 1-5, 7-37, 39-73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, Марденов 1-54, 56, 58-67, 69-78, 80-86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, Думатов 1-44, Сахабиден Елубаев 1, 3 көшелері; Школьный 8, Победа 4, Храмов 1-4, 6 тұйық көшелері.
№ 136 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақтоғай ауылы, Максим Горький көшесі 86, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қабылбек Алин 97, 99, 101, 104-133, 135, 137, 139, 141, Абай 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101-107, 109, 111, 113, 115-117, 119-133, 135-141, 143-150, 152-168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, Махмет Қайырбаев 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 94-100, 102-114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, Максим Горький 64, 66, 68, 70, 72-127, Марденов 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99-104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, Мүткенов 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98-127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 145, 147 көшелері; Целинный 1-5, Юный 1а, 2, 3, 6-8, 10 тұйық көшелері.
№ 137 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақжол ауылы, Драганов көшесі 33, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Ақжол ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ақжол ауылдық округінің Ақжол, Разумовка ауылдарының аумақтары.
№ 139 сайлау учаскесі

О внесении изменения в решение акима Актогайского района от 21 декабря 2018 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Актогайского района"
Решение акима Актогайского района Павлодарской области от 29 сентября 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 октября 2022 года № 29981
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Актогайского района от 21 декабря 2018 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6187) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль над исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского района К. Арынов
"СОГЛАСОВАНО"
Актогайская
районная территориальная
избирательная комиссия
приложение
к решению акимата
Актогайского района
Павлодарской области
от 29 сентября 2022 года
№ 2
Приложение
к решению акима
Актогайского района от
"21" декабря 2018 года
№ 3
Избирательный участок № 135
Центр избирательного участка: село Актогай, улица Махмета Каирбаева 43, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Махмета Кайырбаева Актогайского района" Павлодарской области Республики Казахстан;
границы избирательного участка: улицы Сатпаева 1, 3-36, 38, 40-46, 49, 54, 56, 58, 60, Максима Горького 2-44, 46, 47-55, 57, 59-63, Муткенова 1-5, 7-37, 39-73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, Марденова 1-54, 56, 58-67, 69-78, 80-86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, Думатова 1-44, Сахабидена Елубаева 1, 3; переулки Школьный 8, Победы 4, Храмова 1-4, 6.
Избирательный участок № 136
Центр избирательного участка: село Актогай, улица Максима Горького 86, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района";
границы избирательного участка: улицы Кабылбека Алина 97, 99, 101, 104-133, 135, 137, 139, 141, Абая 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101-107, 109, 111, 113, 115-117, 119-133, 135-141, 143-150, 152-168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, Махмета Каирбаева 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 94-100, 102-114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, Максима Горького 64, 66, 68, 70, 72-127, Марденова 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99-104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, Муткенова 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98-127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 145, 147; переулки Целинный 1-5, Юный 1а, 2, 3, 6-8, 10.
Избирательный участок № 137
Центр избирательного участка: село Ақжол, улица Драганова 33, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Ақжол;
границы избирательного участка: территории сел Ақжол, Разумовка сельского округа Ақжол.
Избирательный участок № 139

Сайлау учаскесінің орталығы: Приреченское ауылы, 22 Партсъезд көшесі 12, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Приреченск ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ақтоғай ауылдық округінің Приреченское ауылының аумағы.
№ 140 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жоламан ауылы, Жастар көшесі 9, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Жоламан ауылының ауылдық клубы ғимараты;
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақтоғай ауылдық округінің Жоламан ауылының аумағы.
№ 141 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қараоба ауылы, Терешкова көшесі 13, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Қараоба ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қараоба ауылдық округінің Қараоба, Исантерек ауылдарының аумақтары.
№ 142 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңа-ауыл ауылы, Достық көшесі 9, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Жаңа-ауыл ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қараоба ауылдық округінің Жаңа-ауыл ауылының аумағы.
№ 144 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Барлыбай ауылы, Специалист көшесі 48, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Барлыбай ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ақжол ауылдық округінің Барлыбай ауылының аумағы.
№ 145 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жолболды ауылы, Коммунистическая көшесі 33, Қазақстан Республикасы Павлодар облысы "Ақтоғай ауданының Естай атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жолболды ауылдық округінің Жолболды ауылының аумағы.
№ 146 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шілікті ауылы, Мектеп көшесі 3, Шілікті Қазақстан Республикасы Павлодар облысы "Ақтоғай ауданының Шілікті негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жолболды ауылдық округінің Шілікті ауылының аумағы.
№ 147 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шұға ауылы, Мектеп көшесі 1, Қазақстан Республикасы Павлодар облысы "Ақтоғай ауданының Х. Шаяхметов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жолболды ауылдық округінің Шұға ауылының аумағы.
№ 148 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қожамжар ауылы, Елубаев Сахабиден көшесі 13, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Қожамжар ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қожамжар ауылдық округінің Қожамжар ауылының аумағы.
№ 149 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қайран ауылы, Мектеп көшесі 4, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Қайран ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қожамжар ауылдық округінің Қайран ауылының аумағы.
№ 150 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жамбыл ауылы, Балбыр көшесі 4 "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Жамбыл ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қожамжар ауылдық округінің Жамбыл ауылының аумағы.
№ 151 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қараой ауылы, Күбән көшесі 6, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Қараой ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қожамжар ауылдық округінің Қараой ауылының аумағы.
№ 152 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Мүткенов ауылы, Астана көшесі 1а, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Мүткенов ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Мүткенов ауылдық округінің Мүткенов, Естай ауылдарының аумақтары.
№ 154 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Приреченское, улица 22 Партсъезда 12, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Приреченское;
границы избирательного участка: территория села Приреченское Актогайского сельского округа.
Избирательный участок № 140
Центр избирательного участка: село Жоламан, улица Жастар 9, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жоламан;
границы избирательного участка: территория села Жоламан Актогайского сельского округа.
Избирательный участок № 141
Центр избирательного участка: село Караоба, улица Терешковой 13, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Караоба;
границы избирательного участка: территории сел Караоба, Исантерек, Караобинского сельского округа.
Избирательный участок № 142
Центр избирательного участка: село Жана-ауыл, улица Достық 9, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жана-ауыл;
границы избирательного участка: территория села Жана-ауыл Караобинского сельского округа.
Избирательный участок № 144
Центр избирательного участка: село Барлыбай, улица Специалистов 48, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Барлыбай;
границы избирательного участка: территория села Барлыбай сельского округа Ақжол.
Избирательный участок № 145
Центр избирательного участка: село Жолболды, улица Коммунистическая 33, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Естая Актогайского района" Павлодарской области Республики Казахстан;
границы избирательного участка: территория села Жолболды Жолболдинского сельского округа.
Избирательный участок № 146
Центр избирательного участка: село Шиликты, улица Мектеп 3, здание коммунальное государственное учреждение "Шиликтинская основная школа Актогайского района" Павлодарской области Республики Казахстан;
границы избирательного участка: территория села Шиликти Жолболдинского сельского округа.
Избирательный участок № 147
Центр избирательного участка село Шуга, улица Мектеп 1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Х. Шаяхметова Актогайского района" Павлодарской области;
границы избирательного участка: территория села Шуга Жолболдинского сельского округа.
Избирательный участок № 148
Центр избирательного участка: село Кожамжар, улица Елубаева Сахабидена 13, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Кожамжар;
границы избирательного участка: территория села Кожамжар Кожамжарского сельского округа
Избирательный участок № 149
Центр избирательного участка: село Кайран, улица Мектеп 4, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Кайран;
границы избирательного участка: территория села Кайран Кожамжарского сельского округа
Избирательный участок № 150
Центр избирательного участка: село Жамбыл, улица Балбыр 4, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жамбыл;
границы избирательного участка: территория села Жамбыл Кожамжарского сельского округа.
Избирательный участок № 151
Центр избирательного участка: село Караой, улица Кубань 6, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Караой;
границы избирательного участка: территория села Караой Кожамжарского сельского округа.
Избирательный участок № 152
Центр избирательного участка: село Муткенова, улица Астана 1а, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Муткенова;
границы избирательного участка: территории сел Муткенова, Естай Муткеновского сельского округа.
Избирательный участок № 154

Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңатап ауылы, Орталық көшесі 21/1, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Жанатап ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Мүткенов ауылдық округінің Жаңатап ауылының аумағы.
№ 155 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңабет ауылы, Мектеп көшесі 15, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Жанабет ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Мүткенов ауылдық округінің Жаңабет ауылының аумағы.
№ 156 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Әбжан ауылы, Мектеп көшесі 7, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Әбжан ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Мүткенов ауылдық округінің Әбжан ауылының аумағы.
№ 157 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Әуелбек ауылы, Мир көшесі 9а, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Әуелбек ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қараоба ауылдық округінің Әуелбек ауылының аумағы.
№ 158 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Өтес ауылы, Орталық көшесі 8а, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Өтес ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қараоба ауылдық округінің Өтес ауылының аумағы.
№ 159 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Харьковка ауылы, Советов көшесі 15, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Харьковка ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ақтоғай ауылдық округінің Харьковка ауылының аумағы.
№ 160 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарабузау ауылы, Целинная көшесі 3, Павлодар облысы білім беру басқармасының "Ақтоғай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ақтоғай ауылдық округінің Қарабузау ауылының аумағы.
№ 161 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Басқамыс ауылы, 1 Май көшесі 7, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Басқамыс ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ақжол ауылдық округінің Басқамыс, Қарақоға ауылдарының аумақтары.
№ 163 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шолақсор ауылы, Мира көшесі 1, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Шолақсор ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жалаулы ауылдық округінің Шолақсор ауылының аумағы.
№ 164 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жалаулы ауылы, Абай көшесі 22, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Жалаулы ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жалаулы ауылдық округінің Жалаулы ауылының аумағы.
№ 165 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Балтасап ауылы, Жеңіс көшесі 15, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Балтасап ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жалаулы ауылдық округінің Балтасап ауылының аумағы
№ 166 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарасу ауылы, Бірлік көшесі 18, Қазақстан Республикасы Павлодар облысы "Ақтоғай ауданының Жалаулы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жалаулы ауылдық округінің Қарасу ауылының аумағы
№ 167 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақтоғай ауылы, Қабылбек Алин көшесі 97, "Ақтоғай ауданының экономиканың нақты секторы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты;

Центр избирательного участка: село Жанатап, улица Орталық 21/1, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жанатап;
границы избирательного участка: территория села Жанатап Муткеновского сельского округа.
Избирательный участок № 155
Центр избирательного участка: село Жанабет, улица Мектеп 15, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жанабет;
границы избирательного участка: территория села Жанабет Муткеновского сельского округа
Избирательный участок № 156
Центр избирательного участка: село Абжан, улица Мектеп 7, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Абжан;
границы избирательного участка: территория села Абжан Муткеновского сельского округа
Избирательный участок № 157
Центр избирательного участка: село Ауельбек, улица Мира 9а, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Ауельбек;
границы избирательного участка: территория села Ауельбек Караобинского сельского округа.
Избирательный участок № 158
Центр избирательного участка: село Отес, улица Орталык 8а, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Отес;
границы избирательного участка: территория села Отес Караобинского сельского округа.
Избирательный участок № 159
Центр избирательного участка: село Харьковка, улица Советова 15, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Харьковка;
границы избирательного участка: территория села Харьковка Актогайского сельского округа.
Избирательный участок № 160
Центр избирательного участка: село Карабузау, улица Целинная 3, здание государственного учреждения "Отдел образования Актогайского района" управления образования Павлодарской области;
границы избирательного участка: территория села Карабузау Актогайского сельского округа.
Избирательный участок № 161
Центр избирательного участка: село Баскамыс, улица 1 Мая 7, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Баскамыс;
границы избирательного участка: территории сел Баскамыс, Каракога сельского округа Ақжол.
Избирательный участок № 163
Центр избирательного участка: село Шолаксор, улица Мира 1, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Шолаксор;
границы избирательного участка: территория села Шолаксор Жалаулинского сельского округа.
Избирательный участок № 164
Центр избирательного участка: село Жалаулы, улица Абая 22, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жалаулы;
границы избирательного участка: территория села Жалаулы Жалаулинского сельского округа.
Избирательный участок № 165
Центр избирательного участка: село Балтасап, улица Жеңіс 15, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Балтасап;
границы избирательного участка: территория села Балтасап Жалаулинского сельского округа.
Избирательный участок № 166
Центр избирательного участка: село Карасу, улица Бірлік 18, здание коммунального государственного учреждения "Жалаулинская начальная школа Актогайского района" Павлодарской области Республики Казахстан;
границы избирательного участка: территория села Карасу Жалаулинского сельского округа.
Избирательный участок № 167
Центр избирательного участка: село Актогай, улица Кабылбека Алина 97, здание государственного учреждения "Отдел реального сектора экономики Актогайского района";

сайлау учаскесінің шекаралары: Ертіс 1-100, Қабылбек Алин 1-19, 21-94, 96, 98, 100, 102, Абай 1-30, 32, 34-50, 52-58, 61-65, 68, 70, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, Махмет Қайырбаев 1-47, 49-54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 86, 88, 92 көшелері; Естай 1-8, 10-31, 33, 35, 37, 39, Павел Дубовой 1-12, Школьный 1-15, Победа 1, 2, 3, 4, 5, 6, Коммунальный 1, 4, Иса Байзақов 1, 2, 4, 5, 7 тұйық көшелері.
№ 168 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақтоғай ауылы, Мөлтек ауданы 28, Қазақстан Республикасы Павлодар облысы "Ақтоғай ауданының Абай атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Мөлтек ауданы 1-131.

границы избирательного участка: улицы Ертис 1-100, Кабылбека Алина 1-19, 21-94, 96, 98, 100, 102, Абая 1-30, 32, 34-50, 52-58, 61-65, 68, 70, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, Махмета Каирбаева 1- 47, 49-54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 86, 88, 92; переулки Естая 1-8, 10-31, 33, 35, 37, 39, Павла Дубового 1-12, Школьный 1-15, Победы 1, 2, 3, 4, 5, 6, Коммунальный 1, 4, Исы Байзакова 1, 2, 4, 5, 7.
Избирательный участок № 168
Центр избирательного участка: село Актогай, Микрорайон 28, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Абая Актогайского района" Павлодарской области Республики Казахстан;
границы избирательного участка: Микрорайон 1-131.