Аққулы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 мамырдағы "Аққулы ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар беру туралы" № 1-03/74 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 22 қыркүйектегі № 1-03/255 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 қыркүйекте № 29757 болып тіркелді
Аққулы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аққулы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 мамырдағы "Аққулы ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар беру туралы" № 1-03/74 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6334 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Аққулы ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аққулы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп Аққулы ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін";
көрсетілген қаулының 2-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аққулы ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аққулы ауданының әкімі А. Балгабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Аққулы аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы
Аққулы ауданы
әкімдігінің 2022 жылғы
22 қыркүйектегі
№ 1-03/255 қаулысына
қосымша
Аққулы ауданы
әкімінің 2019 жылғы
"3" мамырдағы № 1-03/74
қаулысына 1 - қосымша
Аққулы ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Р/с №
Елді мекеннің атауы
Орналасқан орны
Аққулы ауылдық округі
1
Аққулы
ауылы
Амангелді көшесі, 84, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Аққулы аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын ғимаратының жанында
2
Әбілқайыр Баймолдин көшесі, 6, "Аққулы ауданының орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
3
Амангелды көшесі, 84А, "Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Жамбыл ауылдық округі
4
Жамбыл
ауылы
Бейбітшілік көшесі, 15 "Аққулы ауданының Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
5
Тәуелсіздік көшесі, 6, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Күншуақ" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
6
Жаңатаң
ауылы
Ынтымақ көшесі, 2, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
7
Әйтей
ауылы
Желтоқсан көшесі, 38, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
Майқарағай ауылдық округі
8
Майқарағай ауылы
Мұхтар Әуезов көшесі, 8, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
9
Жабаев көшесі, 5, Павлодар облысы білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Майқарағай жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
10
Мерғалым ауылы
Қайырбаев көшесі, 1, Павлодар облысы білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Бекмұрат Уахатов атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Қызылағаш ауылдық округі
11
Бесқарағай ауылы
Жанпейіс Сыздықов көшесі, 14, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Аққулы аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратының жанында
Шарбақты ауылдық округі
12
Шарбақты ауылы
Достық көшесі, 1, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
13
Бейбітшілік көшесі, 16А, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Аққулы аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанында
14
Төсағаш ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 4, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
15
Жабағылы ауылы
Ынтымақ көшесі, 6, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
Қарақала ауылдық округі
16
Қарақала ауылы
Шайхыслям Оспанов көшесі, 1, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
17
Кәрімжан Әпсалықов көшесі, 3, "Аққулы ауданының Қарақала ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
18
Шәмші
ауылы
Төлен Әмірғалиев көшесі, 19, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
19
Шабар
ауылы
Күляй Шарбақпаева көшесі, 9, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
Ямышев ауылдық округі
20
Ямышево
ауылы
Мира көшесі, 1, "Аққулы ауданының Ямышев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
21
Абай көшесі, 38, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
22
Тілектес
ауылы
Уакап Сыздықов көшесі, 1, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
23
Қызылқоғам ауылы
Уайхан Мүлікбаев көшесі, 1, Павлодар облысы білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Садуақас Сатыбалдин атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Баймолдин ауылдық округі
24
Әбілхайыр Баймолдин атындағы ауылы
Маяковского көшесі, 5, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
25
Баймолдин көшесі, 2, "Аққулы ауданының Баймолдин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
26
Тақыр
ауылы
Лермонтов көшесі, 9, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
Малыбай ауылдық округі
27
Малыбай ауылы
Мұхтар Әуезов көшесі, 16, "Аққулы ауданының орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Малыбай ауылының ауылдық кітапхана ғимаратының жанында
28
Қазантай ауылы
Бірлік көшесі, 8, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
29
Қазы
ауылы

О внесении изменений в постановление акимата района Аққулы от 3 мая 2019 года № 1-03/74 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями на территории района Аққулы"
Постановление акимата района Аққулы Павлодарской области от 22 сентября 2022 года № 1-03/255. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 сентября 2022 года № 29757
Акимат района Аққулы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Аққулы от 3 мая 2019 года № 1-03/74 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями на территории района Аққулы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6334) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Аққулы";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить совместно с территориальной избирательной комиссией района Аққулы места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Аққулы согласно приложению, к настоящему постановлению";
пункт 2 указанного постановления исключить;
приложение 1 к настоящему постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению;
приложение 2 к указанному постановлению исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Аққулы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Аққулы А. Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия района Аққулы
Приложение
к постановлению акимата
района Аққулы
от 22 сентября 2022 года
№ 1-03/255
Приложение 1
к постановлению акимата
района Аққулы
от "3" мая 2019 года
№ 1-03/74
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Аққулы
№ п/п
Наименование
населенного пункта
Месторасположение
Сельский округ Аққулы
1
Село
Аққулы
Возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница района Аққулы" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Амангельды, 84
2
Возле здания коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система района Аққулы" по улице Абылкайыра Баймолдина, 6
3
Возле здания коммунального государственного учереждения "Центр занятости населения акимата района Аққулы Павлодарской области" по улице Амангельды, 84А
Жамбылский сельский округ
4
Село
Жамбыл
Возле здания государственного учереждения "Аппарат акима Жамбылского сельского округа района Аққулы" по улице Бейбітшілік, 15
5
Возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Ясли сад Күншуақ" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области по улице Тәуелсіздік, 6
6
Село
Жанатан
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Ынтымақ, 2
7
Село
Айтей
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Желтоқсан, 38
Майкарагайский сельский округ
8
Село Майкарагай
Возле здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Мухтара Ауэзова, 8
9
Возле здания коммунального государственного учереждения "Майкарагайская средняя общеобразовательная школа" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области по улице Жабаева, 5
10
Село Мергалым
Возле здания коммунального государственного учереждения "Средняя общеобразовательная школа имени Бекмурата Уахатова" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области улице Каирбаева,1
Кызылагашский сельский округ
11
Село Бескарагай
Возле здания медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница района Аққулы" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Жанпеиса Сыздыкова, 14.
Шарбактинский сельский округ
12
Село Шарбакты
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Достык, 1
13
Возле здания врачебной амбулатории государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница района Аққулы" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Бейбитшилик, 16А
14
Село
Тосагаш
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Тауелсиздик, 4
15
Село
Жабаглы
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Ынтымак, 6
Сельский округ Қарақала
16
Село
Қарақала
Возле здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Шайхисляма Оспанова, 1
17
Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Қарақала района Аққулы", по улице Каримжана Апсаликова, 3
18
Село
Шамши
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Толена Амиргалиева,19
19
Село
Шабар
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Куляй Шарбакпаевой, 9
Ямышевский сельский округ
20
Село Ямышево
Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Ямышевского сельского округа района Аққулы" по улице Мира, 1
21
Возле здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Абая, 38
22
Село
Тлектес
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Уакапа Сыздыкова, 1
23
Село Кызылкогам
Возле здания коммунального государственного учереждения "Средняя общеобразовательная школа имени Садуакаса Сатыбалдина" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области по улице Уайхана Муликбаева, 1
Баймульдинский сельский округ
24
Село
имени Абылхаира Баймульдина
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Маяковского, 5
25
Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Баймульдинского сельского округа района Аққулы" по улице Баймульдина, 2
26
Село
Такир
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчеста и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Лермонтова, 9
Малыбайский сельский округ
27
Село
Малыбай
Возле здания сельской библиотеки села Малыбай коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система района Аққулы" по улице Мухтара Ауезова, 16
28
Село
Казантай
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Бирлик, 8
29
Село
Казы

Желтоқсан көшесі, 1/1, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты жанында
Шақа ауылдық округі
30
Шақа
ауылы
Клубная көшесі, 1А, "Қазақстан Республикасы орман және ауылшаруашылық министрлігінің орман және
аңшаруашылығы ұйымының "Ертіс Орманы" мемлекеттік орман табиғи қоры" мемлекеттік мекемесінің Бесқарағай филиалы ғимаратының жанында
31
Шоқтал
ауылы
Қабдылғазы Айтқалиев көшесі, 20, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Аққулы аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратының жанында

Возле здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Желтоқсан, 1/1
Шакинский сельский округ
30
Село
Шака
Возле здания Бескарагайского Филиала Государственного учреждения "Государственный лесной природный резерват "Ертiс орманы" Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" по улице Клубная, 1А
31
Село
Шоктал
Возле здания медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница района Аққулы" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Кабдылказы Айткалиева, 20