Павлодар облысы Павлодар ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы әкімінің 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 2-Ш шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 сәуірде № 27566 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 4-бабы 5-тармағының 3) тармақшасына және 48-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" №756 қаулысына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Павлодар облысы Павлодар ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар облысы Павлодар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар ауданының әкімі Е. Иманслям

Об объявлении на территории Павлодарского района Павлодарской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Павлодарского района Павлодарской области от 8 апреля 2022 года № 2-Ш. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 апреля 2022 года № 27566
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан. "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 статьи 4 и статьей 48 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года №756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" РЕШИЛ:
1. Объявить на территории Павлодарского района Павлодарской области чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на курирующего заместителя акима Павлодарского района Павлодарской области.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарского района Е. Иманслям