Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 2/120 "Алматы қаласында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 2/152 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 сәуірде № 27812 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 2/120 "Алматы қаласында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1371 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Ә.Б. Нүсіповаға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 17 апреля 2017 года № 2/120 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов в городе Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 20 апреля 2022 года № 2/152. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2022 года № 27812
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 17 апреля 2017 года № 2/120 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1371).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Нусупову А.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев