"Алматы қаласы Мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау Әдістемесін бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 211 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
VII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХХV сессиясының 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 153 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 қыркүйекте № 29622 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алматы қаласы Мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау Әдістемесін бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 211 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1471 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының хатшысы С. Канкуров

О признании утратившим силу решения маслихата города Алматы от 17 апреля 2018 года № 211 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" коммунального государственного учреждения "Аппарат Маслихата города Алматы"
Решение внеочередной ХХV сессии маслихата города Алматы VII созыва от 12 сентября 2022 года № 153. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 16 сентября 2022 года № 29622
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Алматы от 17 апреля 2018 года № 211 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" коммунального государственного учреждения "Аппарат Маслихата города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1471).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата города Алматы С. Канкуров