Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 2 "Алматы қаласы Бостандық ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2022 жылғы 27 қыркүйектегі № 06 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 қыркүйекте № 29855 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі "Алматы қаласы Бостандық ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" № 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1545 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді Бостандық ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бостандық ауданы әкімінің аппаратына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бостандық ауданының әкімі А. Рахимбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Алматы қаласының аумақтық
сайлау комиссиясы
Бостандық ауданының әкімі
2022 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 06 шешіміне
қосымша
Алматы қаласы Бостандық
ауданы әкімінің 2019 жылғы
11 сәуірдегі № 2 шешіміне
1-қосымша
Алматы қаласы Бостандық ауданындағы сайлау учаскелерiнің шекаралары № 225 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Орбита-2" шағынауданы, 25, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 68 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 125, 127, 129, 135; Витебская көшесі: 42А, 43/1, 44А, 44/1, 46, 48; Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 229, 229А, 231, 321А, 233, 233А, 235, 237А, 239, 243А, 245, 247, 249, 249А, 251, 251А, 253, 255, 259; "Орбита-2" шағынауданы: 1, 2, 6; "Хан Тәңірі" шағынауданы: 1А, 1Б, 1В, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 20А, 21, 21А, 22, 22А, 22/10, 23, 23А, 24, 24А, 25; Навои көшесі: 308, 308/11, 309, 310, 310А, 312, 312А, 314, 314А, 316, 318, 320, 322, 323, 324, 326, 328, 397; Самохвалов көшесі: 5; Самохвалов көшесі 1-ші: 5; Шахмет Хусаинов көшесі: 334/4, 338/49.
№ 226 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Орбита-2" шағынауданы, 25, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 68 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

О внесении изменения в решение акима Бостандыкского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 2 "Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы"
Решение акима Бостандыкского района города Алматы от 27 сентября 2022 года № 06. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2022 года № 29855
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бостандыкского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 2 "Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1545) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Бостандыкского района города Алматы" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима Бостандыкского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на аппарат акима Бостандыкского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бостандыкского района А. Рахимбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Алматы
Приложение
к решению акима
Бостандыкского района
от 27 сентября 2022 года № 06
Приложение 1
к решению акима
Бостандыкского района
города Алматы
от 11 апреля 2019 года № 2
Границы избирательных участков Бостандыкского района города Алматы Избирательный участок № 225
Центр: город Алматы, микрорайон "Орбита-2", 25, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 68" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Аль-Фараби: 125, 127, 129, 135; улица Витебская: 42А, 43/1, 44А, 44/1, 46, 48; улица Әбіш Кекілбайұлы: 229, 229А, 231, 321А, 233, 233А, 235, 237А, 239, 243А, 245, 247, 249, 249А, 251, 251А, 253, 255, 259; микрорайон "Орбита-2": 1, 2, 6; микрорайон "Хан Тәңірі": 1А, 1Б, 1В, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 20А, 21, 21А, 22, 22А, 22/10, 23, 23А, 24, 24А, 25; улица Навои: 308, 308/11, 309, 310, 310А, 312, 312А, 314, 314А, 316, 318, 320, 322, 323, 324, 326, 328, 397; улица Самохвалова: 5; улица Самохвалова 1-ая: 5; улица Шахмет Хусаинова: 334/4, 338/49.
Избирательный участок № 226
Центр: город Алматы, микрорайон "Орбита-2", 25, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 68" управления образования города Алматы.

Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 131, 133; "Орбита-2" шағынауданы: 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 20А, 34, 35, 36, 37, 38.
№ 227 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Орбита-2" шағынауданы, 25, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 68 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Орбита-2" шағынауданы: 17, 17А, 17В, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 28В, 29А, 29, 30, 31, 32, 33.
№ 228 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Орбита-1" шағынауданы, 41, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 60 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Навои көшесі: 208/1, 208/2, 208/3, 208/4, 208/5, 208/7, 208/8, 210/3, 286, 296, 298, 300, 302, 304, 308А, 308/1, 308/10, 308/2, 308/3, 308/4, 308/5, 308/6, 308/7, 308/8, 308/9.
№ 229 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Орбита-1" шағынауданы, 41, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 60 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Орбита-1" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 34, 35, 36, 37, 38.
№ 230 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, 88, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 63 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байқадамов көшесі: 19, 21, 23А, 23, 25, 27/22; Бах тұйық көшесі: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Бокин көшесі: 3А, 3, 3/1, 4, 6А, 6, 8, 10А, 10Б, 10, 12; Журавлев көшесі: 11, 13, 19/1, 21/168, 22, 24/149, 25, 26А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/18, 35, 37, 39/16; Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 14, 20/150, 31, 33, 35, 37 корпус 1, 37, 39Б, 39, 41, 43А, 43Б, 43, 45, 47, 49А, 49, 53, 55, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87/1, 87/10, 87/2, 87/3, 87/4, 87/6, 87/7, 87/8, 89, 93; Линия-20 көшесі: 206; Охотский тұйық көшесі: 6, 9, 11, 13; Радостовец көшесі: 255, 255/2, 257/1, 259, 261, 263, 265, 267, 271, 273; Розыбакиев көшесі: 155/64, 157А, 157, 159А, 159, 161А, 161, 163А, 165, 167, 169, 181А, 248, 250Б, 250, 266, 270; Тәжібаева Патшайым көшесі: 133/76, 135, 137, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 151, 151/1, 152, 153, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 174, 178, 180; Өтепов көшесі: 14, 16, 20, 37; Шахмет Хусаинов көшесі: 139/68, 141, 142/66, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162А, 162Б, 162, 163А, 163, 164, 165, 166, 167/23; Шмелев көшесі : 33, 35, 70, 78А, 88.
№ 231 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Радостовец көшесі, 367, Алматы қаласы білім басқармасының "М.В. Ломоносов атындағы № 38 Қазақстан-Ресей гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: проспект Аль-Фараби: 131, 133; микрорайон "Орбита-2": 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 20А, 34, 35, 36, 37, 38.
Избирательный участок № 227
Центр: город Алматы, микрорайон "Орбита-2", 25, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 68" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон "Орбита-2": 17, 17А, 17В, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 28В, 29А, 29, 30, 31, 32, 33.
Избирательный участок № 228
Центр: город Алматы, микрорайон "Орбита-1", 41, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 60" управления образования города Алматы.
Границы: улица Навои: 208/1, 208/2, 208/3, 208/4, 208/5, 208/7, 208/8, 210/3, 286, 296, 298, 300, 302, 304, 308А, 308/1, 308/10, 308/2, 308/3, 308/4, 308/5, 308/6, 308/7, 308/8, 308/9.
Избирательный участок № 229
Центр: город Алматы, микрорайон "Орбита-1", 41, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 60" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон "Орбита-1": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 34, 35, 36, 37, 38.
Избирательный участок № 230
Центр: город Алматы, улица Әбіш Кекілбайұлы, 88, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 63" управления образования города Алматы.
Границы: улица Байкадамова: 19, 21, 23А, 23, 25, 27/22; переулок Баха: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; улица Бокина: 3А, 3, 3/1, 4, 6А, 6, 8, 10А, 10Б, 10, 12; улица Журавлева: 11, 13, 19/1, 21/168, 22, 24/149, 25, 26А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/18, 35, 37, 39/16; улица Әбіш Кекілбайұлы: 14, 20/150, 31, 33, 35, 37 корпус 1, 37, 39Б, 39, 41, 43А, 43Б, 43, 45, 47, 49А, 49, 53, 55, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87/1, 87/10, 87/2, 87/3, 87/4, 87/6, 87/7, 87/8, 89, 93; улица Линия-20: 206; переулок Охотский: 6, 9, 11, 13; улица Радостовца: 255, 255/2, 257/1, 259, 261, 263, 265, 267, 271, 273; улица Розыбакиева: 155/64, 157А, 157, 159А, 159, 161А, 161, 163А, 165, 167, 169, 181А, 248, 250Б, 250, 266, 270; улица Тажибаевой Патшайым: 133/76, 135, 137, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 151, 151/1, 152, 153, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 174, 178, 180; улица Утепова: 14, 16, 20, 37; улица Шахмет Хусаинова: 139/68, 141, 142/66, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162А, 162Б, 162, 163А, 163, 164, 165, 166, 167/23; улица Шмелева: 33, 35, 70, 78А, 88.
Избирательный участок № 231
Центр: город Алматы, улица Радостовца, 367, здание коммунального государственного учреждения "Казахстанско-Российская гимназия № 38 имени М.В. Ломоносова" управления образования города Алматы.

Шекаралары: Байқадамов көшесі: 20, 26, 28, 30, 32/24; Березовский көшесі: 2, 4, 6, 8, 13; Гагарин даңғылы: 233 корпус 1, 233 корпус 2, 233 корпус 3, 233 корпус 4, 233 корпус 5, 235; Каблуков тұйық көшесі: 103, 105, 113; Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 26, 28, 97А, 97, 99, 101А, 101, 103А, 103А/1, 103, 105А, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119А, 119,129; Короленко көшесі: 7, 8, 10/250, 11, 13; Кулешов көшесі: 1А, 1/18, 2/16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/11, 18; Можайский көшесі: 1/229, 5, 6; Радостовец көшесі: 230, 234, 236, 240/5, 277, 281/14, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299; Розыбакиев көшесі: 173/24, 175, 179, 181, 274, 276, 282, 284/17; Сеченов көшесі: 41, 43; Тәжібаева Патшайым көшесі: 182, 190/25; Ходжанов көшесі: 9А, 13; Шахмет Хусаинов көшесі: 172, 174, 179, 180, 187/23.
№ 232 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, 133, "Т.К. Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясының жанындағы колледж мектеп-интернат" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Березовский көшесі: 18, 22/14, 24; Гагарин даңғылы: 253; Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 123, 129/1, 129/2, 129/3, 129/5, 129/8, 131А, 131Б, 131, 133В, 133 корпус 1, 133, 135, 137А, 137, 139А, 139, 141А, 141, 143, 145, 147, 149; Комаров көшесі: 3, 22; Кулешов көшесі: 21, 22, 24, 26, 28, 30, 31А, 32, 33А, 33Б, 33, 34, 36А, 36, 37/18, 38/17, 39, 40/16, 54, 73, 76; Линия-20 көшесі: 228, 230, 232; Радостовец көшесі: 262/12, 301, 303А, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315/15; Розыбакиев көшесі: 183/22, 185, 187, 189, 191/25, 193/26, 201, 207, 286/20, 288А, 288, 290А, 290, 292А, 292, 294А, 294, 296/23, 298, 310А, 310; Сеченов көшесі: 46/8, 47/10, 58; Тәжібаева Патшайым көшесі: 157 корпус 2, 157 корпус 4, 157, 157/1, 157/3, 157/5, 157/7, 157/8, 159, 192/30, 194, 196, 196А, 198, 200, 202, 204, 206, 214, 218, 220; Торайғыров көшесі: 1; Ходжанов көшесі: 19/35, 21, 24/1, 27, 28, 30, 31/197А, 33, 34/197, 36/210; Шахмет Хусаинов көшесі: 188/26, 189/28, 190, 191, 192, 193, 194, 195А, 195, 197Б, 198, 199, 200, 203, 204/32, 207, 211, 212, 216/6, 226/31; Шишкин көшесі: 2, 5, 20, 21; Шопен көшесі: 45/6, 53, 61, 69/6; Шуберт көшесі: 8.
№ 233 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Орбита-1" шағынауданы, 41, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 60 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Орбита-1" шағынауданы: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
№ 234 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Орбита-3" шағынауданы, 55А, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 40 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Байкадамова: 20, 26, 28, 30, 32/24; улица Березовского: 2, 4, 6, 8, 13; проспект Гагарина: 233 корпус 1, 233 корпус 2, 233 корпус 3, 233 корпус 4, 233 корпус 5, 235; переулок Каблукова: 103, 105, 113; улица Әбіш Кекілбайұлы: 26, 28, 97А, 97, 99, 101А, 101, 103А, 103А/1, 103, 105А, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119А, 119,129; улица Короленко: 7, 8, 10/250, 11, 13; улица Кулешова: 1А, 1/18, 2/16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/11, 18; улица Можайского: 1/229, 5, 6; улица Радостовца: 230, 234, 236, 240/5, 277, 281/14, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299; улица Розыбакиева: 173/24, 175, 179, 181, 274, 276, 282, 284/17; улица Сеченова: 41, 43; улица Тажибаевой Патшайым: 182, 190/25; улица Ходжанова: 9А, 13; улица Шахмет Хусаинова: 172, 174, 179, 180, 187/23.
Избирательный участок № 232
Центр: город Алматы, улица Әбіш Кекілбайұлы, 133, здание республиканского государственного учреждения "Колледж школа-интернат при Казахской национальной академии искусств имени Т.К. Жургенова".
Границы: улица Березовского: 18, 22/14, 24; проспект Гагарина: 253; улица Әбіш Кекілбайұлы: 123, 129/1, 129/2, 129/3, 129/5, 129/8, 131А, 131Б, 131, 133В, 133 корпус 1, 133, 135, 137А, 137, 139А, 139, 141А, 141, 143, 145, 147, 149; улица Комарова: 3, 22; улица Кулешова: 21, 22, 24, 26, 28, 30, 31А, 32, 33А, 33Б, 33, 34, 36А, 36, 37/18, 38/17, 39, 40/16, 54, 73, 76; улица Линия-20: 228, 230, 232; улица Радостовца: 262/12, 301, 303А, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315/15; улица Розыбакиева: 183/22, 185, 187, 189, 191/25, 193/26, 201, 207, 286/20, 288А, 288, 290А, 290, 292А, 292, 294А, 294, 296/23, 298, 310А, 310; улица Сеченова: 46/8, 47/10, 58; улица Тажибаевой Патшайым: 157 корпус 2, 157 корпус 4, 157, 157/1, 157/3, 157/5, 157/7, 157/8, 159, 192/30, 194, 196, 196А, 198, 200, 202, 204, 206, 214, 218, 220; улица Торайгырова: 1; улица Ходжанова: 19/35, 21, 24/1, 27, 28, 30, 31/197А, 33, 34/197, 36/210; улица Шахмет Хусаинова: 188/26, 189/28, 190, 191, 192, 193, 194, 195А, 195, 197Б, 198, 199, 200, 203, 204/32, 207, 211, 212, 216/6, 226/31; улица Шишкина: 2, 5, 20, 21; улица Шопена: 45/6, 53, 61, 69/6; улица Шуберта: 8.
Избирательный участок № 233
Центр: город Алматы, микрорайон "Орбита-1", 41, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 60" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон "Орбита-1": 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
Избирательный участок № 234
Центр: город Алматы, микрорайон "Орбита-3", 55А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 40" управления образования города Алматы.

Шекаралары: "Орбита-4" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
№ 235 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қарғалы" шағынауданы, Кенесары хан көшесі, 18, Алматы қаласы білім басқармасының "Ғ. Мұстафин атындағы № 191 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 200, 202, 210; Асқаров көшесі: 1; Көшек батыр тұйық көшесі: 1, 3, 11; Көшек батыр көшесі: 1, 2, 3, 6, 7, 9, 9А, 9Б, 12, 14, 14А, 19А, 21, 22, 25Б, 25В, 25Г, 25Д, 25Ж, 27, 29, 33, 40; "Дарын" шағынауданы : 1, 3, 4, 7, 8, 10, 10А, 10/1, 12, 14, 14/1, 15, 18, 18А, 24, 24А, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 42, 43, 45, 46, 53, 55, 55/1; "Дарын-1" шағынауданы: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 47; "Мирас" шағынауданы: 1, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 23, 25/1, 26, 28, 30, 31, 42/1, 42/2, 48, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 71, 71А, 72, 78, 79, 80, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 113, 115, 119, 120, 121, 122, 123, 123А, 124, 125, 127, 128, 128/1, 128/2, 128/3, 129, 130, 130/1, 131, 133, 134, 134/1, 134/2, 136, 137, 139, 141, 143, 144, 145, 147, 148, 149, 149А, 149Б, 149/1, 150, 153, 157, 157/2, 157/4, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174А, 174 корпус 17, 174/10, 174/13, 174/16, 174/3, 174/17, 174/6, 174/9, 175/3, 177, 179, 188, 188/13, 188/16, 188/17, 188/18, 188/19, 188/2, 188/20, 188/21, 188/24, 188/25, 188/26, 188/32, 188/33, 188/36, 188/37, 188/38, 188/39, 188/43, 188/44, 188/45, 188/46, 188/47, 188/49, 188/51, 188/53, 188/54, 188/56, 188/6, 188/7; Мұсабаев көшесі: 3, 5, 10, 12, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28.
№ 236 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Орбита-3" шағынауданы, 55А, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 40 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Орбита-3" шағынауданы: 26, 27, 55/2; "Орбита-4" шағынауданы: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38.
№ 237 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Орбита-3" шағынауданы, 55, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 45 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Орбита-3" шағынауданы: 24, 25, 28, 29, 30, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/2, 54, 55.
№ 238 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Орбита-3" шағынауданы, 55, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 45 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: микрорайон "Орбита-4": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Избирательный участок № 235
Центр: город Алматы, микрорайон "Каргалы", улица Кенесары хана, 18, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 191 имени Г. Мустафина" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Аль-Фараби: 200, 202, 210; улица Аскарова: 1; переулок Кошек Батыра: 1, 3, 11; улица Кошек Батыра: 1, 2, 3, 6, 7, 9, 9А, 9Б, 12, 14, 14А, 19А, 21, 22, 25Б, 25В, 25Г, 25Д, 25Ж, 27, 29, 33, 40; микрорайон "Дарын": 1, 3, 4, 7, 8, 10, 10А, 10/1, 12, 14, 14/1, 15, 18, 18А, 24, 24А, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 42, 43, 45, 46, 53, 55, 55/1; микрорайон "Дарын-1": 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 47; микрорайон "Мирас": 1, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 23, 25/1, 26, 28, 30, 31, 42/1, 42/2, 48, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 71, 71А, 72, 78, 79, 80, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 113, 115, 119, 120, 121, 122, 123, 123А, 124, 125, 127, 128, 128/1, 128/2, 128/3, 129, 130, 130/1, 131, 133, 134, 134/1, 134/2, 136, 137, 139, 141, 143, 144, 145, 147, 148, 149, 149А, 149Б, 149/1, 150, 153, 157, 157/2, 157/4, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174А, 174 корпус 17, 174/10, 174/13, 174/16, 174/3, 174/17, 174/6, 174/9, 175/3, 177, 179, 188, 188/13, 188/16, 188/17, 188/18, 188/19, 188/2, 188/20, 188/21, 188/24, 188/25, 188/26, 188/32, 188/33, 188/36, 188/37, 188/38, 188/39, 188/43, 188/44, 188/45, 188/46, 188/47, 188/49, 188/51, 188/53, 188/54, 188/56, 188/6, 188/7; улица Мусабаева: 3, 5, 10, 12, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28.
Избирательный участок № 236
Центр: город Алматы, микрорайон "Орбита-3", 55А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 40" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон "Орбита-3": 26, 27, 55/2; микрорайон "Орбита-4": 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38.
Избирательный участок № 237
Центр: город Алматы, микрорайон "Орбита-3", 55, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 45" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон "Орбита-3": 24, 25, 28, 29, 30, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/2, 54, 55.
Избирательный участок № 238
Центр: город Алматы, микрорайон "Орбита-3", 55, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 45" управления образования города Алматы.

Шекаралары: "Орбита-3" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 5Б, 5Е, 6, 7, 7А, 8, 12А, 13, 16, 19, 20, 21, 22.
№ 239 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Торайғыров көшесі, 29 , "Халықаралық білім беру корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Рысқұлбеков көшесі: 28/1, 28/10, 28/2, 28/3, 28/4, 28/5, 28/6, 28/8, 28/9; Торайғыров көшесі: 19, 19А, 21, 21/1, 33; Щепкин көшесі: 35, 35А, 37.
№ 240 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Торайғыров көшесі, 29, "Халықаралық білім беру корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Рысқұлбеков көшесі: 38; Торайғыров көшесі: 11, 11А, 11/39, 13, 15, 17, 25, 27, 29, 39, 41, 43, 45, 45В, 47, 49, 51, 53; Щепкин көшесі: 39.
№ 241 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлбеков көшесі, 20, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 37 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Вишневский көшесі 3-ші: 1, 3, 6, 8, 9, 11, 12, 16, 17, 22, 24, 30, 42; Декарт көшесі: 1/135, 1/1, 2/137, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/44, 12/46, 14/43, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/3, 21/14, 22, 22/16, 23, 23/9, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/66; Мельникайте көшесі: 1/139, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11/48, 12, 13/45, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/68; Навои көшесі: 125, 131/1, 142, 144, 146, 148А, 148, 150А, 150, 152А, 152, 154А, 154, 156А, 156, 158А, 158, 160А, 160, 162А, 162, 164А, 164Б, 164, 166А, 166, 168, 170А, 170, 172Б, 172, 174А, 174Б, 174, 176А, 176, 178А, 178, 180А, 180, 182А, 184А, 184, 186, 190, 192А, 202, 206, 208, 208/6, 210/1, 210/2, 212, 214А, 216, 218А, 224А, 228, 234А, 234, 236, 242А, 246, 250А, 262, 266, 268, 278А, 278, 280; Рысқұлбеков көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12/30, 14/27, 16, 18; Семятова көшесі: 31/14, 41/13, 43; Ухтомский көшесі: 1А, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/32, 12, 12/34, 13, 13/29, 15, 16, 17/2, 18, 20, 21, 22, 24А, 24, 26, 28/54; Шахтерская көшесі: 2/133, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/40, 13/37, 14/39, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/10, 22, 23, 24/7, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/60, 34/62; Эйлер көшесі: 1, 2А, 2/129, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/36, 12/38, 13/33, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21/6, 22, 23А, 23, 24, 25, 26, 27/56, 28, 30, 32, 34/58.
№ 242 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 135А, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 94 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Айманов көшесі: 134/64, 136, 138, 144, 145, 146, 148, 149, 152/61, 159, 161, 163, 170, 172; Гагарин даңғылы: 154А, 154, 158, 178, 180, 184, 186; Жандарбеков көшесі: 133/60, 135, 136, 137, 142, 143, 144, 149, 150, 151, 169, 180; Жандосов көшесі 21/171; Жароков көшесі: 153, 163, 165, 167, 171А, 171Е; Мыңбаев көшесі: 73/130, 75; Сәтпаев көшесі: 54, 56, 62А, 62Б, 62; Солодовников көшесі: 28; Үмбетбаев көшесі: 162, 164, 166, 179, 188.
№ 243 сайлау учаскесі

Границы: микрорайон "Орбита-3": 1, 2, 3, 4, 5, 5Б, 5Е, 6, 7, 7А, 8, 12А, 13, 16, 19, 20, 21, 22.
Избирательный участок № 239
Центр: город Алматы, улица Торайгырова, 29, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Международная образовательная корпорация".
Границы: улица Рыскулбекова: 28/1, 28/10, 28/2, 28/3, 28/4, 28/5, 28/6, 28/8, 28/9; улица Торайгырова: 19, 19А, 21, 21/1, 33; улица Щепкина: 35, 35А, 37.
Избирательный участок № 240
Центр: город Алматы, улица Торайгырова, 29, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Международная образовательная корпорация".
Границы: улица Рыскулбекова: 38; улица Торайгырова: 11, 11А, 11/39, 13, 15, 17, 25, 27, 29, 39, 41, 43, 45, 45В, 47, 49, 51, 53; улица Щепкина: 39.
Избирательный участок № 241
Центр: город Алматы, улица Рыскулбекова, 20, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 37" управления образования города Алматы.
Границы: улица Вишневского 3-ая: 1, 3, 6, 8, 9, 11, 12, 16, 17, 22, 24, 30, 42; улица Декарта: 1/135, 1/1, 2/137, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/44, 12/46, 14/43, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/3, 21/14, 22, 22/16, 23, 23/9, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/66; улица Мельникайте: 1/139, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11/48, 12, 13/45, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/68; улица Навои: 125, 131/1, 142, 144, 146, 148А, 148, 150А, 150, 152А, 152, 154А, 154, 156А, 156, 158А, 158, 160А, 160, 162А, 162, 164А, 164Б, 164, 166А, 166, 168, 170А, 170, 172Б, 172, 174А, 174Б, 174, 176А, 176, 178А, 178, 180А, 180, 182А, 184А, 184, 186, 190, 192А, 202, 206, 208, 208/6, 210/1, 210/2, 212, 214А, 216, 218А, 224А, 228, 234А, 234, 236, 242А, 246, 250А, 262, 266, 268, 278А, 278, 280; улица Рыскулбекова: 2, 4, 6, 8, 10, 12/30, 14/27, 16, 18; улица Семятовой: 31/14, 41/13, 43; улица Ухтомского: 1А, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/32, 12, 12/34, 13, 13/29, 15, 16, 17/2, 18, 20, 21, 22, 24А, 24, 26, 28/54; улица Шахтерская: 2/133, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/40, 13/37, 14/39, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/10, 22, 23, 24/7, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/60, 34/62; улица Эйлера: 1, 2А, 2/129, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/36, 12/38, 13/33, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21/6, 22, 23А, 23, 24, 25, 26, 27/56, 28, 30, 32, 34/58.
Избирательный участок № 242
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 135А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 94" управления образования города Алматы.
Границы: улица Айманова: 134/64, 136, 138, 144, 145, 146, 148, 149, 152/61, 159, 161, 163, 170, 172; проспект Гагарина: 154А, 154, 158, 178, 180, 184, 186; улица Джандарбекова: 133/60, 135, 136, 137, 142, 143, 144, 149, 150, 151, 169, 180; улица Джандосова: 21/171; улица Жарокова: 153, 163, 165, 167, 171А, 171Е; улица Мынбаева: 73/130, 75; улица Сатпаева: 54, 56, 62А, 62Б, 62; улица Солодовникова: 28; улица Умбетбаева: 162, 164, 166, 179, 188.
Избирательный участок № 243

Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 69, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 22 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Айманов көшесі: 113, 129; Гагарин даңғылы: 111, 113/108, 115, 116, 117, 118, 123, 124, 126, 127/91, 130, 132, 133А, 133Б, 133, 133/1, 133/2, 133/8, 135; Катаев көшесі: 114/118, 115, 116, 119, 125, 128, 132/105; Мыңбаев көшесі: 68, 85, 93, 103, 127/91; Радостовец көшесі: 118, 129; Розыбакиев көшесі: 118, 122, 124, 126; Үмбетбаев көшесі: 114/102А, 116, 130; Өмірзақов көшесі: 113/112, 114/110, 116, 130А, 130, 133/80, 135.
№ 244 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 135А, "Әділет колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Гагарин даңғылы: 135В, 135Г, 135Д, 135Е, 148, 152; Катаев көшесі: 153, 157, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 169, 170, 171, 172, 175, 176, 179; Радостовец көшесі: 152Б, 152В, 152Г, 152Д, 152Е, 152, 152/11, 152/12, 163А, 163, 167А, 169А, 171А, 171, 173А, 173, 175А, 175, 177А, 177Б, 177, 179А, 183; Розыбакиев көшесі: 154А, 154/66А, 156А, 156, 158А, 158, 160А, 160, 162А, 162, 164А, 164, 166, 168А, 168, 170А, 170, 172, 174А, 174, 176А, 176, 178А, 178, 180А, 180, 184А, 184; Сәтбаев көшесі: 64Б, 64В, 64Г; Солодовников көшесі: 21, 23.
№ 245 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Вахтангов тұйық көшесі, 2-2А, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 3 оқушылар үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Вахтангов тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13Б, 13, 14, 15, 16, 17, 18/10, 19, 21, 23А, 23; Вахтангов көшесі: 1, 2А, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 8, 9А, 9, 10, 11А, 11Б, 11, 12, 13А, 13Б, 13, 14, 15, 16, 18А, 18, 18/10, 20А, 21, 22А, 22Б, 23А, 24А, 24; Жандосов көшесі: 29А, 29Б, 29В, 29Г, 29, 31А, 31Б, 31, 33А, 33Б, 33, 35А, 35, 37А, 37Б, 37В, 37Г, 37, 45А; Лебедев тұйық көшесі: 6А, 7А, 7, 8; Линия-20 тұйық көшесі: 1, 2А, 2 корпус 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9А, 9, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15, 16, 17А, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27А, 28, 30А, 30, 32; Линия-20 көшесі: 126А, 126, 129, 130, 132, 134/8, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150А; Линия-22 көшесі: 39, 41, 43А, 43; Розыбакиев көшесі: 111, 113А, 115, 117, 186, 188, 190; Тәжібаева Патшайым көшесі: 97А, 97Б, 97В, 97Г, 97, 99, 100, 102, 104, 106.
№ 246 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 101, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 65 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылы: 124, 130, 130/2; Мыңбаев көшесі: 98; 115; Радостовец көшесі: 124, 140, 144, 146, 161/158; Розыбакиев көшесі: 35А/122, 37А, 39А, 41А, 43А, 45А, 47, 53/113, 136, 138, 140; Сәтпаев көшесі: 75, 77, 79, 89, 91, 93, 95, 97; Тәжібаева Патшайым көшесі: 3, 5, 6; Шахмет Хусаинов көшесі: 3, 5, 22Б, 22/126, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40/117.
№ 247 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 69, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 22" управления образования города Алматы.
Границы: улица Айманова: 113, 129; проспект Гагарина: 111, 113/108, 115, 116, 117, 118, 123, 124, 126, 127/91, 130, 132, 133А, 133Б, 133, 133/1, 133/2, 133/8, 135; улица Катаева: 114/118, 115, 116, 119, 125, 128, 132/105; улица Мынбаева: 68, 85, 93, 103, 127/91; улица Радостовца: 118, 129; улица Розыбакиева: 118, 122, 124, 126; улица Умбетбаева: 114/102А, 116, 130; улица Умурзакова: 113/112, 114/110, 116, 130А, 130, 133/80, 135.
Избирательный участок № 244
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 135А, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Колледж Әділет".
Границы: проспект Гагарина: 135В, 135Г, 135Д, 135Е, 148, 152; улица Катаева: 153, 157, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 169, 170, 171, 172, 175, 176, 179; улица Радостовца: 152Б, 152В, 152Г, 152Д, 152Е, 152, 152/11, 152/12, 163А, 163, 167А, 169А, 171А, 171, 173А, 173, 175А, 175, 177А, 177Б, 177, 179А, 183; улица Розыбакиева: 154А, 154/66А, 156А, 156, 158А, 158, 160А, 160, 162А, 162, 164А, 164, 166, 168А, 168, 170А, 170, 172, 174А, 174, 176А, 176, 178А, 178, 180А, 180, 184А, 184; улица Сатпаева: 64Б, 64В, 64Г; улица Солодовникова: 21, 23.
Избирательный участок № 245
Центр: город Алматы, переулок Вахтангова, 2-2А, здание коммунального государственного учреждения "Дом школьника № 3" управления образования города Алматы.
Границы: переулок Вахтангова: 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13Б, 13, 14, 15, 16, 17, 18/10, 19, 21, 23А, 23; улица Вахтангова: 1, 2А, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 8, 9А, 9, 10, 11А, 11Б, 11, 12, 13А, 13Б, 13, 14, 15, 16, 18А, 18, 18/10, 20А, 21, 22А, 22Б, 23А, 24А, 24; Джандосова: 29А, 29Б, 29В, 29Г, 29, 31А, 31Б, 31, 33А, 33Б, 33, 35А, 35, 37А, 37Б, 37В, 37Г, 37, 45А; переулок Лебедева: 6А, 7А, 7, 8; переулок Линия-20: 1, 2А, 2 корпус 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9А, 9, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15, 16, 17А, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27А, 28, 30А, 30, 32; улица Линия-20: 126А, 126, 129, 130, 132, 134/8, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150А; улица Линия-22: 39, 41, 43А, 43; улица Розыбакиева: 111, 113А, 115, 117, 186, 188, 190; улица Тажибаевой Патшайым: 97А, 97Б, 97В, 97Г, 97, 99, 100, 102, 104, 106.
Избирательный участок № 246
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 101, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 65" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Абая: 124, 130, 130/2, улица Мынбаева: 98, 115; улица Радостовца: 124, 140, 144, 146, 161/158; улица Розыбакиева: 35А/122, 37А, 39А, 41А, 43А, 45А, 47, 53/113, 136, 138, 140; улица Сатпаева: 75, 77, 79, 89, 91, 93, 95, 97; улица Тажибаевой Патшайым: 3, 5, 6; улица Шахмет Хусаинова: 3, 5, 22Б, 22/126, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40/117.
Избирательный участок № 247

Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 233, Алматы қаласы білім басқармасының "М. Мақатаев атындағы № 140 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылы: 150; Бутлеров көшесі: 131, 154, 156; Рахманинов көшесі: 160, 163, 172; Сәтпаев көшесі: 103, 105А, 109, 111А, 111; Тұрғыт Озал көшесі: 222, 233, 235А, 235/152, 237, 240, 242, 247/107; улица Туркебаева: 232/158, 238, 244, 246.
№ 248 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 233, Алматы қаласы білім басқармасының "М. Мақатаев атындағы № 140 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылы: 164 корпус 10, 164 корпус 2, 164 корпус 4, 164 корпус 5, 164 корпус 7, 164 корпус 8, 190, 198/229, 200, 202, 202/1, 204А, 204, 206, 208; Айвазовский көшесі: 124, 126, 135; Брусиловский көшесі: 208, 218, 228, 230, 231А, 231, 232, 233, 235, 237, 241А, 247А, 247, 249, 255; Маршак көшесі: 119, 125, 131, 149А, 150/160, 151/123, 162, 184, 186/121; Прокофьев көшесі: 235, 237, 239, 240А, 240/180, 244; Сәтпаев көшесі: 119, 127, 133/1, 133/2, 133/3, 133/4, 133/5; Тілендиев көшесі: 231/129, 244, 246, 248, 250, 252, 254; Түркебаев көшесі: 217/162, 221, 233, 234, 247, 251, 253, 255А, 255/115.
№ 249 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 257, "Алматы электромеханикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Сәтбаев көшесі: 86, 88Г, 90А, 90/10, 90/16, 90/20, 90/36, 90/38, 90/43, 90/52, 90/54, 90/55, 90/61, 90/63, 90/64, 90/65, 90/66, 90/67.
№ 250 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Панфилов көшесі, 205, Алматы қаласы білім басқармасының "М. Ганди атындағы № 92 мамандандырылған лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 5, 5/1, 7, 9, 13, 17, 19, 21, 21/1, 21/2; Желтоқсан көшесі: 200А, 202А, 204А, 206А, 206, 229Г, 229Д, 233А; Назарбаев даңғылы: 221, 223А, 223, 225А, 225, 229, 231, 235А, 235Б, 235В, 235, 237А, 237, 239, 241, 243, 245, 247А, 247; Панфилов көшесі: 197, 199, 201А, 201, 203, 204А, 204, 205, 206А, 208, 210, 220А; Республика Алаңы: 4; Тимирязев көшесі: 2А, 2Б, 2В, 2Д, 2.
№ 251 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байтұрсынұлы көшесі, 150, Алматы қаласы білім басқармасының "Интеллектуалдық дамуы бұзылған балаларға арналған № 7 арнайы (түзету) мектеп-интернатының" ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 41/2, 41/3, 45; Байтұрсынұлы көшесі: 164, 166, 174, 176, 177, 178, 179 корпус 2, 179 корпус 3, 179 корпус 4, 179 корпус 5, 179 корпус 6, 179, 180, 181, 185А, 185Б, 185, 191, 195, 199; Володарский көшесі: 33, 40А, 41, 44, 51, 60, 61, 64, 68, 70; Қаратаев көшесі: 3Б, 3, 4, 8, 9, 13, 15, 16, 17, 20Г, 20Д, 24, 27, 28А, 28, 30, 31, 32В, 32Г, 32, 34, 35, 38А, 38/1, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47А, 47, 50, 52, 58, 60, 62, 66, 70, 72А, 74А, 76А, 76, 78А, 78Б, 78, 80А, 80Б, 80В, 80, 80/1, 84, 86, 88, 90А, 90, 92, 94А, 94, 96, 98, 100, 106А, 110, 112, 114, 116, 118А, 118 корпус 1, 118, 120, 122А, 122, 124, 128А, 136, 181А, 181Б; Кирпичнозаводская көшесі: 44, 46; Кирпичнозаводская көшесі 1-ші: 3, 10А, 18, 20, 22; Кирпичнозаводская көшесі 2-ші: 1, 8, 9, 15, 16, 17, 18, 24, 40; Кирпичнозаводская көшесі 3-ші: 1, 7, 8, 11, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23; Кирпичнозаводская көшесі 5-ші: 3, 7А, 9А, 9, 11/48, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29А, 29, 31Б; Кирпичнозаводская көшесі 6-ші: 22А, 40, 48, 62; Марков көшесі: 54, 60, 70; Минусинская көшесі: 13А, 13, 15, 17, 20Б, 20Г, 23, 29, 30, 31, 40, 43, 51, 53, 57; Попов көшесі: 1/25, 2Б, 3А, 5, 6, 7/52, 9, 10, 11, 12/14А, 13, 14/5; Революционная көшесі: 7; Сейфуллин даңғылы: 574, 574/1 корпус 1, 574/1 корпус 2, 574/1 корпус 3, 574/1, 574/5, 580.
№ 252 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шашкин көшесі, 14, "Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы жатақханасының ғимараты.

Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 233, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 140 имени М. Макатаева" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Абая: 150; улица Бутлерова: 131, 154, 156; улица Рахманинова: 160, 163, 172; улица Сатпаева: 103, 105А, 109, 111А, 111; улица Тургута Озала: 222, 233, 235А, 235/152, 237, 240, 242, 247/107; улица Туркебаева: 232/158, 238, 244, 246.
Избирательный участок № 248
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 233, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 140 имени М. Макатаева" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Абая: 164 корпус 10, 164 корпус 2, 164 корпус 4, 164 корпус 5, 164 корпус 7, 164 корпус 8, 190, 198/229, 200, 202, 202/1, 204А, 204, 206, 208; улица Айвазовского: 124, 126, 135; улица Брусиловского: 208, 218, 228, 230, 231А, 231, 232, 233, 235, 237, 241А, 247А, 247, 249, 255; улица Маршака: 119, 125, 131, 149А, 150/160, 151/123, 162, 184, 186/121; улица Прокофьева: 235, 237, 239, 240А, 240/180, 244; улица Сатпаева: 119, 127, 133/1, 133/2, 133/3, 133/4, 133/5; улица Тлендиева: 231/129, 244, 246, 248, 250, 252, 254; улица Туркебаева: 217/162, 221, 233, 234, 247, 251, 253, 255А, 255/115.
Избирательный участок № 249
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 257, здание коммунального государственного казенного предприятия "Алматинский электромеханический колледж".
Границы: улица Сатпаева: 86, 88Г, 90А, 90/10, 90/16, 90/20, 90/36, 90/38, 90/43, 90/52, 90/54, 90/55, 90/61, 90/63, 90/64, 90/65, 90/66, 90/67.
Избирательный участок № 250
Центр: город Алматы, улица Панфилова, 205, здание коммунального государственного учреждения "Специализированный лицей № 92 имени М. Ганди" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Аль-Фараби: 5, 5/1, 7, 9, 13, 17, 19, 21, 21/1, 21/2; улица Желтоксан: 200А, 202А, 204А, 206А, 206, 229Г, 229Д, 233А; проспект Назарбаева: 221, 223А, 223, 225А, 225, 229, 231, 235А, 235Б, 235В, 235, 237А, 237, 239, 241, 243, 245, 247А, 247; улица Панфилова: 197, 199, 201А, 201, 203, 204А, 204, 205, 206А, 208, 210, 220А; Площадь Республики: 4; улица Тимирязева: 2А, 2Б, 2В, 2Д, 2.
Избирательный участок № 251
Центр: город Алматы, улица Байтурсынулы, 150, здание "Специальная (коррекционная) школа - интернат № 7 для детей с интеллектуальными нарушениями развития" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Аль-Фараби: 41/2, 41/3, 45; улица Байтурсынулы: 164, 166, 174, 176, 177, 178, 179 корпус 2, 179 корпус 3, 179 корпус 4, 179 корпус 5, 179 корпус 6, 179, 180, 181, 185А, 185Б, 185, 191, 195, 199; улица Володарского: 33, 40А, 41, 44, 51, 60, 61, 64, 68, 70; улица Каратаева: 3Б, 3, 4, 8, 9, 13, 15, 16, 17, 20Г, 20Д, 24, 27, 28А, 28, 30, 31, 32В, 32Г, 32, 34, 35, 38А, 38/1, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47А, 47, 50, 52, 58, 60, 62, 66, 70, 72А, 74А, 76А, 76, 78А, 78Б, 78, 80А, 80Б, 80В, 80, 80/1, 84, 86, 88, 90А, 90, 92, 94А, 94, 96, 98, 100, 106А, 110, 112, 114, 116, 118А, 118 корпус 1, 118, 120, 122А, 122, 124, 128А, 136, 181А, 181Б; улица Кирпичнозаводская: 44, 46; улица Кирпичнозаводская 1-ая: 3, 10А, 18, 20, 22; улица Кирпичнозаводская 2-ая: 1, 8, 9, 15, 16, 17, 18, 24, 40; улица Кирпичнозаводская 3-ая: 1, 7, 8, 11, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23; улица Кирпичнозаводская 5-ая: 3, 7А, 9А, 9, 11/48, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29А, 29, 31Б; улица Кирпичнозаводская 6-ая: 22А, 40, 48, 62; улица Маркова: 54, 60, 70; улица Минусинская: 13А, 13, 15, 17, 20Б, 20Г, 23, 29, 30, 31, 40, 43, 51, 53, 57; улица Попова: 1/25, 2Б, 3А, 5, 6, 7/52, 9, 10, 11, 12/14А, 13, 14/5; улица Революционная: 7; проспект Сейфуллина: 574, 574/1 корпус 1, 574/1 корпус 2, 574/1 корпус 3, 574/1, 574/5, 580.
Избирательный участок № 252
Центр: город Алматы, улица Шашкина, 14, здание общежития некоммерческого акционерного общества "Алматинский университет энергетики и связи имени Гумарбека Даукеева".

Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 61/26, 63/17, 65, 67; Бальзак көшесі: 1, 2, 3А, 3, 3/1, 4, 5, 7, 8Б, 8В, 8, 9, 11, 12А, 12, 13, 14А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А/34, 21Б, 21, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; Қасымов көшесі: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 38/15, 48, 50, 52, 54, 58, 60А, 60, 62, 64; Попов көшесі: 15, 17/6, 19/19А, 21, 23/12, 27, 29, 33, 35, 36, 37, 38/14; Тимирязев көшесі: 34, 36/2; Шашкин көшесі: 1/2, 4, 5Б, 6, 8, 9А, 9Б, 9В, 9, 10, 11, 13, 14А, 14, 15, 16, 20, 22.
№ 253 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 22В, "Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: Байтұрсынұлы көшесі: 122/22, 124Б, 125, 127, 129А, 129, 130/25, 133, 135, 138/27, 141, 143; Бұқар Жырау бульвары: 1/121, 2, 3А, 4, 5, 10/1, 12, 15, 19, 23; Ғабдуллин көшесі: 2, 4, 5, 6, 8А, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 24А/48, 24; Лысенко көшесі: 22, 24, 26/19; Марков көшесі: 20, 22; Минин көшесі: 10, 22, 24, 26; "Керемет" шағынауданы: 1, 3, 5, 7; Никитин көшесі: 2, 5, 8, 9, 13, 14, 15/7, 16, 24, 25, 27, 29, 38; Пожарский көшесі: 5, 7, 13Б, 19, 27; Политехникалық көшесі: 1, 2А, 5А, 5, 6, 14/6, 16А, 17, 18, 19А, 19, 20, 22, 24, 28, 30; Римский-Корсаков көшесі: 2/6, 4, 6А, 6Б, 6В, 6, 8, 10, 10/1, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 25А, 25, 27/15; Сәтбаев көшесі: 22, 22/1, 22/2, 22/5, 24, 26, 28; Тимирязев көшесі: 1, 3, 5А, 5, 7; Тютчев көшесі: 1, 4, 6; Шумный тұйық көшесі: 3, 4, 5, 8, 8/1, 10, 11.
№ 254 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 14, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі мәдениет комитетінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылы: 10Б, 10, 12Б, 12/38А, 16, 20/1, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 20/22, 20/3, 20/5, 24; Байсейітова көшесі: 38, 40, 40/1, 42, 45, 47/20, 49; Желтоқсан көшесі: 168А, 170, 177А, 177Б; Назарбаев даңғылы: 187, 189, 189/1, 189/2, 193.
№ 255 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 3А, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 23 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылы: 26А, 28, 28 жатақхана-4А, 28 жатақхана-5, 28 жатақхана-6; Желтоқсан көшесі: 181; "Керемет" шағынауданы: 6; Наурызбай батыр көшесі: 125, 152, 154А; Сәтбаев көшесі: 3А, 5А, 5Б, 5, 7А, 16А, 16Б, 16, 18А, 18В, 18Г, 18Д, 18, 20А, 20; Сейфуллин даңғылы: 540, 540А, 542; Байланыс техникумы көшесі: 1, 5, 8, 13, 14, 25, 33, 35, 38, 39, 49, 50, 56, 66, 72, 83, 109, 115, 117, 119, 131.
№ 256 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 32, Қазақстан Республикасы экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің "Қазгидромет" республикалық мемлекеттік кәсіпорны филиалының ғимараты.

Границы: проспект Аль-Фараби: 61/26, 63/17, 65, 67; улица Бальзака: 1, 2, 3А, 3, 3/1, 4, 5, 7, 8Б, 8В, 8, 9, 11, 12А, 12, 13, 14А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А/34, 21Б, 21, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; улица Касымова: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 38/15, 48, 50, 52, 54, 58, 60А, 60, 62, 64; улица Попова: 15, 17/6, 19/19А, 21, 23/12, 27, 29, 33, 35, 36, 37, 38/14; улица Тимирязева: 34, 36/2; улица Шашкина: 1/2, 4, 5Б, 6, 8, 9А, 9Б, 9В, 9, 10, 11, 13, 14А, 14, 15, 16, 20, 22.
Избирательный участок № 253
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 22В, здание некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева".
Границы: улица Байтурсынулы: 122/22, 124Б, 125, 127, 129А, 129, 130/25, 133, 135, 138/27, 141, 143; бульвар Бухар Жырау: 1/121, 2, 3А, 4, 5, 10/1, 12, 15, 19, 23; улица Габдуллина: 2, 4, 5, 6, 8А, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 24А/48, 24; улица Лысенко: 22, 24, 26/19; улица Маркова: 20, 22; улица Минина: 10, 22, 24, 26; микрорайон "Керемет": 1, 3, 5, 7; улица Никитина: 2, 5, 8, 9, 13, 14, 15/7, 16, 24, 25, 27, 29, 38; улица Пожарского: 5, 7, 13Б, 19, 27; улица Политехническая: 1, 2А, 5А, 5, 6, 14/6, 16А, 17, 18, 19А, 19, 20, 22, 24, 28, 30; улица Римского-Корсакова: 2/6, 4, 6А, 6Б, 6В, 6, 8, 10, 10/1, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 25А, 25, 27/15; улица Сатпаева: 22, 22/1, 22/2, 22/5, 24, 26, 28; улица Тимирязева: 1, 3, 5А, 5, 7; улица Тютчева: 1, 4, 6; переулок Шумный: 3, 4, 5, 8, 8/1, 10, 11.
Избирательный участок № 254
Центр: город Алматы, проспект Абая, 14, здание республиканского государственного учреждения "Национальная библиотека Республики Казахстан" комитета культуры министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
Границы: проспект Абая: 10Б, 10, 12Б, 12/38А, 16, 20/1, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 20/22, 20/3, 20/5, 24; улица Байсеитовой: 38, 40, 40/1, 42, 45, 47/20, 49; улица Желтоксан: 168А, 170, 177А, 177Б; проспект Назарбаева: 187, 189, 189/1, 189/2, 193.
Избирательный участок № 255
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 3А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 23" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Абая: 26А, 28, 28 общежитие-4А, 28 общежитие-5, 28 общежитие-6; улица Желтоксан: 181; микрорайон "Керемет": 6; улица Наурызбай батыра: 125, 152, 154А; улица Сатпаева: 3А, 5А, 5Б, 5, 7А, 16А, 16Б, 16, 18А, 18В, 18Г, 18Д, 18, 20А, 20; проспект Сейфуллина: 540, 540А, 542; улица Техникум связи: 1, 5, 8, 13, 14, 25, 33, 35, 38, 39, 49, 50, 56, 66, 72, 83, 109, 115, 117, 119, 131.
Избирательный участок № 256
Центр: город Алматы, проспект Абая, 32, здание филиала республиканского государственного предприятия "Казгидромет" министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.

Шекаралары: Абай даңғылы: 34/96, 36, 40; Байтұрсынұлы көшесі: 86/88, 90/92, 96/1, 98, 98/1, 98/2, 100, 104, 106/29, 110; Қашғар көшесі: 64А, 64, 77, 79, 81, 83, 85; Масанчи көшесі: 81, 83А, 83, 85А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 98А, 98Б, 98В, 98, 98/11, 98/20, 99, 100, 102, 104, 106, 108; П.Гидрометқызмет көшесі: 9, 15, 27; Сәтбаев көшесі: 7, 9А, 9Б, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; Сейфуллин даңғылы: 546, 597В, 597/7.
№ 257 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 22, "Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: Ғабдуллин көшесі: 1, 3; Сәтбаев көшесі 22В.
№ 258 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 71, "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының биология факультетінің оқу корпусының ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 71, 71/1, 71/5, 71/9, 71/10.
№ 259 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 71, "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының заң факультетінің оқу корпусының ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 71/12, 71/13, 71/14, 71/15, 71/16, 71/18, 71/19, 71/21, 71/22, 71/24, 71/26, 77/1, 77/2, 77/3, 77/7, 118/10, 118/51, 118/52, 118/8, 118/9, 120А, 120/11, 120/12, 120/17, 120/18, 120/19, 120/23, 120/24, 120/25, 120/27, 120/30, 120/32, 120/35, 120/37, 120/38, 120/39, 120/40, 120/41, 120/63, 120/71, 124, 124/1, 126/1, 130, 144; Бәйшешек көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22А, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55А, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 72/1, 74, 76, 77, 77/1, 80, 82, 85, 85/1, 91, 94, 95, 96, 97А, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 112, 118/10.
№ 260 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Марков көшесі, 28Б, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 21 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байтұрсынұлы көшесі: 145/26, 147А, 147Б, 147, 159, 161, 163, 169Б, 169/11; Бальзак көшесі: 2А; Володарский көшесі: 2А, 2/1, 3А, 15; Ғабдуллин көшесі: 9, 26, 26А, 28, 44, 46, 48, 50/29, 52, 54; Марков көшесі: 13, 24А, 24, 24/1, 26/11А, 28В, 29, 30А, 30, 31, 33, 34, 35/13А, 36/19, 39А, 39Б, 39, 43, 47А; Минусинская көшесі: 11, 11А; Нахимов көшесі: 25/14, 27, 29/13; Невский көшесі: 4, 5А, 5, 6А, 6, 7, 9, 11А, 12, 14; Огородная көшесі: 1А, 1, 4, 6, 8А, 8/10, 12 корпус 1, 12, 16; Пирогов көшесі: 1/3, 3, 5, 7, 11, 12, 15, 28, 30А, 32, 34, 35/13А; Римский-Корсаков көшесі: 3; Тимирязев көшесі: 13, 15А, 15, 17, 21, 25, 27, 29, 30А/45А, 31, 32А, 32Б, 32Г, 32/2, 33, 37, 39.
№ 261 сайлау учаскесі

Границы: проспект Абая: 34/96, 36, 40; улица Байтурсынулы: 86/88, 90/92, 96/1, 98, 98/1, 98/2, 100, 104, 106/29, 110; улица Кашгарская: 64А, 64, 77, 79, 81, 83, 85; улица Масанчи: 81, 83А, 83, 85А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 98А, 98Б, 98В, 98, 98/11, 98/20, 99, 100, 102, 104, 106, 108; улица П.Гидрометслужбы: 9, 15, 27; улица Сатпаева: 7, 9А, 9Б, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; проспект Сейфуллина: 546, 597В, 597/7.
Избирательный участок № 257
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 22, здание некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева".
Границы: улица Габдуллина: 1, 3; улица Сатпаева: 22В.
Избирательный участок № 258
Центр: город Алматы, проспект Аль-Фараби, 71, здание учебного корпуса биологического факультета некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный университет имени Аль-Фараби".
Границы: проспект Аль-Фараби: 71, 71/1,71/5, 71/9, 71/10.
Избирательный участок № 259
Центр: город Алматы, проспект Аль-Фараби, 71, здание учебного корпуса юридического факультета некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный университет имени Аль-Фараби".
Границы: проспект Аль-Фараби: 71/12, 71/13, 71/14, 71/15, 71/16, 71/18, 71/19, 71/21, 71/22, 71/24, 71/26, 77/1, 77/2, 77/3, 77/7, 118/10, 118/51, 118/52, 118/8, 118/9, 120А, 120/11, 120/12, 120/17, 120/18, 120/19, 120/23, 120/24, 120/25, 120/27, 120/30, 120/32, 120/35, 120/37, 120/38, 120/39, 120/40, 120/41, 120/63, 120/71, 124, 124/1, 126/1, 130, 144; улица Байшешек: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22А, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55А, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 72/1, 74, 76, 77, 77/1, 80, 82, 85, 85/1, 91, 94, 95, 96, 97А, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 112, 118/10.
Избирательный участок № 260
Центр: город Алматы, улица Маркова, 28Б, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 21" управления образования города Алматы.
Границы: улица Байтурсынулы: 145/26, 147А, 147Б, 147, 159, 161, 163, 169Б, 169/11; улица Бальзака: 2А; улица Володарского: 2А, 2/1, 3А, 15; улица Габдуллина: 9, 26, 26А, 28, 44, 46, 48, 50/29, 52, 54; улица Маркова: 13, 24А, 24, 24/1, 26/11А, 28В, 29, 30А, 30, 31, 33, 34, 35/13А, 36/19, 39А, 39Б, 39, 43, 47А; улица Минусинская: 11, 11А; улица Нахимова: 25/14, 27, 29/13; улица Невского: 4, 5А, 5, 6А, 6, 7, 9, 11А, 12, 14; улица Огородная: 1А, 1, 4, 6, 8А, 8/10, 12 корпус 1, 12, 16; улица Пирогова: 1/3, 3, 5, 7, 11, 12, 15, 28, 30А, 32, 34, 35/13А; улица Римского-Корсакова: 3; улица Тимирязева: 13, 15А, 15, 17, 21, 25, 27, 29, 30А/45А, 31, 32А, 32Б, 32Г, 32/2, 33, 37, 39.
Избирательный участок № 261

Орталығы: Алматы қаласы, "Көктем-3" шағынауданы, 23, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 51 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылы: 50, 50А; Байзақов көшесі: 282, 298, 300; "Көктем-3" шағынауданы: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22/1, 24 корпус 1, 24.
№ 262 cайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 29/3, "Орталық стадион" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Бұқар Жырау бульвары: 14, 20, 22А, 24, 24/2, 26/1, 27/5; Марков көшесі: 7, 9, 11, 27/23; "Көктем-1" шағынауданы: 26, 27, 30, 41, 42, 43, 44, 44А, 47, 50, 51; Нахимов көшесі: 11; Пчеловодная көшесі: 4, 6А, 6, 8, 10, 12А, 12, 19; Сәтбаев көшесі: 29/3, 30А, 30/181, 30/1, 30/2, 30/8, 30/9.
№ 263 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тимирязев көшесі, 41, "Республикалық спорт колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: "Көктем-2" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15; Тимирязев көшесі: 41.
№ 264 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бұқар Жырау бульвары, 36, "Республикалық физика-математика мектебі" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: Байзақов көшесі: 302, 302Б, 304, 312, 314, 316, 318/45; Бұқар Жырау бульвары: 32, 32/1, 33, 34, 35, 35/1, 36, 38; Ғабдуллин көшесі: 68; "Көктем-1" шағынауданы: 28, 29; "Көктем-2" шағынауданы: 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; "Көктем-3" шағынауданы: 1, 2, 3; Тимирязев көшесі: 43; Шагабутдинов көшесі: 170, 189А, 217, 219.
№ 265 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 54, Алматы қаласы білім басқармасының "О. Жандосов атындағы № 105 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылы: 52А, 54А, 54/1, 56Б, 56В, 56; Байзақов көшесі: 289; Биокомбинат көшесі: 20, 20/1; Манас көшесі: 24А, 24Б, 24В, 24/58, 32А; Сәтбаев көшесі: 29А, 29Б, 29В
№ 266 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 54, Алматы қаласы білім басқармасының "О. Жандосов атындағы № 105 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылы: 60, 62, 64, 66, 68/74, 76/109, 80/107; Әуезов көшесі: 111, 111/1, 123; Клочков көшесі: 104, 110, 112; Манас көшесі: 19, 31, 33/12, 49, 51/33; Мыңбаев көшесі: 14А, 14, 14/1, 16А, 16/72, 45/73, 47А, 47, 49, 53; Нұрлы Жол көшесі: 107/80, 109, 111, 113, 115, 117; Сәтбаев көшесі: 33/51, 35А, 37А, 37; Текстильная көшесі: 74, 76; 24-маусым көшесі: 30.
№ 267 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 30Б, "Қазақ агроөнеркәсіптік кешендегі экономика және ауылдық аумақтарды дамыту ғылыми зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Әуезов көшесі: 84, 88, 104А, 104Б, 106/34, 108А, 108Б, 108, 110А, 110, 112/15, 127, 129, 145А/36, 145Б, 145Г, 145/2; Жандосов көшесі: 1, 3, 5, 7, 9/145Д, 10/55, 11А, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19/158, 19/1, 22, 26, 28, 30, 32; Жароков көшесі: 150А, 150Б, 150В, 154А, 154Б, 156А, 156, 169; Клочков көшесі: 128, 130; Манас көшесі: 57А, 57, 59А, 59, 61, 63А, 63; Мыңбаев көшесі: 38, 44; Өзтүрік көшесі: 3, 5, 9А, 11, 13; Сәтбаев көшесі: 30Б, 30В, 30Г, 32А, 32, 38, 42А, 42, 44А, 44, 47, 48, 50; Солодовников көшесі: 3/140; Сыпатаев Ербол көшесі: 117.
№ 268 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Коктем-3", 23, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 51" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Абая: 50, 50А; улица Байзакова: 282, 298, 300; микрорайон "Коктем-3": 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22/1, 24 корпус 1, 24.
Избирательный участок № 262
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 29/3, здание товарищества с ограниченнной ответственностью "Центральный стадион".
Границы: бульвар Бухар Жырау: 14, 20, 22А, 24, 24/2, 26/1, 27/5; улица Маркова: 7, 9, 11, 27/23; микрорайон "Коктем-1": 26, 27, 30, 41, 42, 43, 44, 44А, 47, 50, 51; улица Нахимова: 11; улица Пчеловодная: 4, 6А, 6, 8, 10, 12А, 12, 19; улица Сатпаева: 29/3, 30А, 30/181, 30/1, 30/2, 30/8, 30/9.
Избирательный участок № 263
Центр: город Алматы, улица Тимирязева, 41, здание республиканского государственного казенного предприятия "Республиканский колледж спорта".
Границы: микрорайон "Коктем-2": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15; улица Тимирязева: 41.
Избирательный участок № 264
Центр: город Алматы, бульвар Бухар Жырау, 36, здание некоммерческого акционерного общества "Республиканская физико-математическая школа".
Границы: улица Байзакова: 302, 302Б, 304, 312, 314, 316, 318/45; бульвар Бухар Жырау: 32, 32/1, 33, 34, 35, 35/1, 36, 38; улица Габдуллина: 68; микрорайон "Коктем-1": 28, 29; микрорайон "Коктем-2": 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; микрорайон "Коктем-3": 1, 2, 3; улица Тимирязева: 43; улица Шагабутдинова: 170, 189А, 217, 219.
Избирательный участок № 265
Центр: город Алматы, проспект Абая, 54, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 105 имени О. Жандосова" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Абая: 52А, 54А, 54/1, 56Б, 56В, 56; улица Байзакова: 289; улица Биокомбинат: 20, 20/1; улица Манаса: 24А, 24Б, 24В, 24/58, 32А; улица Сатпаева: 29А, 29Б, 29В.
Избирательный участок № 266
Центр: город Алматы, проспект Абая, 54, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 105 имени О. Жандосова" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Абая: 60, 62, 64, 66, 68/74, 76/109, 80/107; улица Ауэзова: 111, 111/1, 123; улица Клочкова: 104, 110, 112; улица Манаса: 19, 31, 33/12, 49, 51/33; улица Мынбаева: 14А, 14, 14/1, 16А, 16/72, 45/73, 47А, 47, 49, 53; улица Нурлы Жол: 107/80, 109, 111, 113, 115, 117; улица Сатпаева: 33/51, 35А, 37А, 37; улица Текстильная: 74, 76; улица 24 июня: 30.
Избирательный участок № 267
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 30Б, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт экономики агропромышленного комплекса и развития сельских территорий".
Границы: улица Ауэзова: 84, 88, 104А, 104Б, 106/34, 108А, 108Б, 108, 110А, 110, 112/15, 127, 129, 145А/36, 145Б, 145Г, 145/2; улица Джандосова: 1, 3, 5, 7, 9/145Д, 10/55, 11А, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19/158, 19/1, 22, 26, 28, 30, 32; улица Жарокова: 150А, 150Б, 150В, 154А, 154Б, 156А, 156, 169; улица Клочкова: 128, 130; улица Манаса: 57А, 57, 59А, 59, 61, 63А, 63; улица Мынбаева: 38, 44/126; улица Озтюрка: 3, 5, 9А, 11, 13; улица Сатпаева: 30Б, 30В, 30Г, 32А, 32, 38, 42А, 42, 44А, 44, 47, 48, 50; улица Солодовникова: 3/140; улица Сыпатаева Ербола: 117.
Избирательный участок № 268

Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 69, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 22 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Айманов көшесі: 126, 128, 130, 132/79, 140; Жандарбеков көшесі: 118, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129; Жароков көшесі: 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128/52, 129, 130, 131/69, 137, 137/1, 141, 142, 147, 152, 154; Клочков көшесі: 105, 107, 115, 117, 119, 137; Мыңбаев көшесі: 67; Сәтбаев көшесі: 53, 55, 63; Сыпатаев Ербол көшесі: 117А, 121/50, 123, 134, 136, 138.
№ 269 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Көктем-1" шағынауданы, 26А, Алматы қаласы білім басқармасының "М. Базарбаев атындағы № 138 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Көктем-1" шағынауданы: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 45, 46.
№ 270 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бұқар Жырау бульвары, 38, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 81 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байзақов көшесі: 311/70; Ғабдуллин көшесі: 72, 74, 76А, 76Б, 76, 78, 80, 82/56; Манас көшесі: 58, 60, 62, 64, 66; Тимирязев көшесі: 47/317, 49, 51А, 51, 53, 55А, 55Б, 55, 57А, 57Б, 57В, 57, 57/6, 59А, 59Б, 59, 61/68.
№ 271 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бұқар Жырау бульвары, 50Б, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байзақов көшесі: 305, 307; Бұқар Жырау бульвары: 40А, 40, 42, 44А, 44, 46, 48, 50А, 50, 52, 54; Ғабдуллин көшесі: 49, 51А, 53А, 53Б, 53, 55, 57, 59А, 59Б, 59В, 59; Манас көшесі: 48, 50, 52А, 52, 54.
№ 272 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Манас көшесі, 34/1, "Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: Әуезов көшесі: 114/14, 116, 118/69, 161, 163А, 163/71; Байзақов көшесі: 293; Бұқар Жырау бульвары: 59, 60, 61А, 61, 63, 65А, 65, 67, 75/3; Жандосов көшесі: 4, 34А, 36; Клочков көшесі: 154; Манас көшесі: 34А/8А, 69, 71/57, 73А, 73/58; Өзтүрік көшесі: 2/67, 4, 6, 8, 10, 12.
№ 273 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жароков көшесі, 196, Алматы қаласы энергетика және сумен жабдықтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Алматы Су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Бұқар Жырау бульвары: 75, 75/1, 75/2, 88; Ғабдуллин көшесі: 177; Жароков көшесі: 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196А, 198, 200, 217, 219, 221, 223/1, 225; Клочков көшесі: 163, 169, 176, 217; Нұрлы Жол көшесі: 189, 189/1; Сыпатаев Ербол көшесі: 210, 212, 214; Тимирязев көшесі: 44, 46, 48, 81, 81/1, 81/2, 83А, 83, 85.
№ 274 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 69, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 22" управления образования города Алматы.
Границы: улица Айманова: 126, 128, 130, 132/79, 140; улица Джандарбекова: 118, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129; улица Жарокова: 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128/52, 129, 130, 131/69, 137, 137/1, 141, 142, 147, 152, 154; улица Клочкова: 105, 107, 115, 117, 119, 137; улица Мынбаева: 67; улица Сатпаева: 53, 55, 63; улица Сыпатаева Ербола: 117А, 121/50, 123, 134, 136, 138.
Избирательный участок № 269
Центр: город Алматы, микрорайон "Коктем-1", 26А, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 138 имени М. Базарбаева" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон "Коктем-1": 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 45, 46.
Избирательный участок № 270
Центр: город Алматы, бульвар Бухар Жырау, 38, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 81" управления образования города Алматы.
Границы: улица Байзакова: 311/70; улица Габдуллина: 72, 74, 76А, 76Б, 76, 78, 80, 82/56; улица Манаса: 58, 60, 62, 64, 66; улица Тимирязева: 47/317, 49, 51А, 51, 53, 55А, 55Б, 55, 57А, 57Б, 57В, 57, 57/6, 59А, 59Б, 59, 61/68.
Избирательный участок № 271
Центр: город Алматы, бульвар Бухар Жырау, 50Б, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 10" управления образования города Алматы.
Границы: улица Байзакова: 305, 307; бульвар Бухар Жырау: 40А, 40, 42, 44А, 44, 46, 48, 50А, 50, 52, 54; улица Габдуллина: 49, 51А, 53А, 53Б, 53, 55, 57, 59А, 59Б, 59В, 59; улица Манаса: 48, 50, 52А, 52, 54.
Избирательный участок № 272
Центр: город Алматы, улица Манаса, 34/1, здание акционерного общества "Международный университет информационных технологий".
Границы: улица Ауэзова: 114/14, 116, 118/69, 161, 163А, 163/71; улица Байзакова: 293; бульвар Бухар Жырау: 59, 60, 61А, 61, 63, 65А, 65, 67, 75/3; улица Джандосова: 4, 34А, 36; улица Клочкова: 154; улица Манаса: 34А/8А, 69, 71/57, 73А, 73/58; улица Озтюрка: 2/67, 4, 6, 8, 10, 12.
Избирательный участок № 273
Центр: город Алматы, улица Жарокова, 196, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Алматы Су" управления энергетики водоснабжения города Алматы.
Границы: бульвар Бухар Жырау: 75, 75/1, 75/2, 88; улица Габдуллина: 177; улица Жарокова: 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196А, 198, 200, 217, 219, 221, 223/1, 225; улица Клочкова: 163, 169, 176, 217; улица Нурлы Жол: 189, 189/1; улица Сыпатаева Ербола: 210, 212, 214; улица Тимирязева: 44, 46, 48, 81, 81/1, 81/2, 83А, 83, 85.
Избирательный участок № 274

Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 101, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 65 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Егізбаев көшесі: 2/138, 4, 6А; Кәрімов көшесі: 214/1, 220, 222А, 235; Линия-20 көшесі: 1/136, 2А, 2/134, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 17, 19, 20А, 20/129, 20/1, 20/2, 23, 24, 28, 30, 42/76, 44, 46, 48, 62/52, 64, 66, 68, 70, 72А, 72, 76, 78, 80, 82, 84 корпус 5, 84, 86, 88; Линия-22 көшесі: 12А, 13А, 12; Мыңбаев көшесі: 127, 133/19, 135/8, 137А, 137, 138, 141; Розыбакиев көшесі: 81, 83, 85, 103; Сәтбаев көшесі: 74, 76А, 78, 80, 101, 105; Солодовников көшесі: 46, 48; Тәжібаева Патшайым көшесі: 71.
№ 275 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Айманов көшесі, 193А, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 93 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Айманов көшесі: 193Б, 193В, 193Г, 193, 194, 195А, 196, 198, 200, 202А, 202, 204, 206, 208, 208/2, 210, 216, 218, 220, 222, 224, 226/95; Жандарбеков көшесі: 191А, 191Б, 193, 195, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 217/1, 218 корпус 1, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238/91; Жароков көшесі: 164, 166, 168, 187Б/42, 187/1, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205А, 205, 207, 209, 211; Тимирязев көшесі: 97, 99.
№ 276 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Айманов көшесі, 193А, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 93 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Айманов көшесі: Гагарин даңғылы: 135К, 135/10, 135/9, 186А; Катаев көшесі: 184, 186; Радостовец көшесі: 152З, 152К, 152Л, 152/1, 152/10, 152/14, 152/2, 152/3, 152/4, 152/5, 154А, 156, 185, 187А, 187, 187/1, 189, 191, 193, 195, 197А, 197, 199А, 199, 201, 203А, 203/105; Розыбакиев көшесі: 125/1, 125/2, 125/3, 125/4, 125/5, 125/76, 200/78, 204, 208; Тимирязев көшесі: 99/1, 101, 103.
№ 277 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 14, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 73 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жандосов көшесі: 82, 84, 94А, 94Б, 94В, 94, 94/1, 94/2, 94/3, 94/4, 94/5; Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21А, 21, 23А, 23, 25, 27, 29; Тимирязев көшесі: 78, 80А, 80, 107/192, 111А, 113.
№ 278 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Көктем-3" шағынауданы, 11, "Қалалық паллиативтік көмек орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 279 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байзақов көшесі, 299А, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Балалар қалалық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 280 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байзақов көшесі, 295 үй, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Изатима Жекенова атындағы қалалық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 281 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 6, "Орталық қалалық клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 282 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, 129А, "Ұлы Отан соғысы мүгедектеріне арналған республикалық клиникалық госпиталь" республикалық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 283 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 101, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 65" управления образования города Алматы.
Границы: улица Егизбаева: 2/138, 4, 6А; улица Каримова: 214/1, 220, 222А, 235; улица Линия-20: 1/136, 2А, 2/134, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 17, 19, 20А, 20/129, 20/1, 20/2, 23, 24, 28, 30, 42/76, 44, 46, 48, 62/52, 64, 66, 68, 70, 72А, 72, 76, 78, 80, 82, 84 корпус 5, 84, 86, 88; улица Линия-22: 12А, 13А, 13; улица Мынбаева: 127, 133/19, 135/8, 137А, 137, 138, 141; улица Розыбакиева: 81, 83, 85, 103; улица Сатпаева: 74, 76А, 78, 80, 101, 105; улица Солодовникова: 46, 48; улица Тажибаевой Патшайым: 71.
Избирательный участок № 275
Центр: город Алматы, улица Айманова, 193А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 93" управления образования города Алматы.
Границы: улица Айманова: 193Б, 193В, 193Г, 193, 194, 195А, 196, 198, 200, 202А, 202, 204, 206, 208, 208/2, 210, 216, 218, 220, 222, 224, 226/95; улица Джандарбекова: 191А, 191Б, 193, 195, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 217/1, 218 корпус 1, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238/91; улица Жарокова: 164, 166, 168, 187Б/42, 187/1, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205А, 205, 207, 209, 211; улица Тимирязева: 97, 99.
Избирательный участок № 276
Центр: город Алматы, улица Айманова, 193А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 93" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Гагарина: 135К, 135/10, 135/9, 186А; улица Катаева: 184, 186; улица Радостовца: 152З, 152К, 152Л, 152/1, 152/10, 152/14, 152/2, 152/3, 152/4, 152/5, 154А, 156, 185, 187А, 187, 187/1, 189, 191, 193, 195, 197А, 197, 199А, 199, 201, 203А, 203/105; улица Розыбакиева: 125/1, 125/2, 125/3, 125/4, 125/5, 125/76, 200/78, 204, 206, 208; улица Тимирязева: 99/1, 101, 103.
Избирательный участок № 277
Центр: город Алматы, улица Басенова, 14, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 73" управления образования города Алматы.
Границы: улица Джандосова: 82, 84, 94А, 94Б, 94В, 94, 94/1, 94/2, 94/3, 94/4, 94/5; улица Әбіш Кекілбайұлы: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21А, 21, 23А, 23, 25, 27, 29; улица Тимирязева: 78, 80А, 80, 107/192, 111А, 113.
Избирательный участок № 278
Центр: город Алматы, микрорайон "Коктем-3", 11, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городской центр паллиативной помощи".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 279
Центр: город Алматы, улица Байзакова, 299А, здание государственного коммунального казенного предприятия на праве хозяйственного ведения "Детская городская клиническая инфекционная больница".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 280
Центр: город Алматы, улица Байзакова, дом 295, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая инфекционная больница имени Изатимы Жекеновой".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 281
Центр: город Алматы, улица Джандосова, 6, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Центральная городская клиническая больница".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 282
Центр: город Алматы, улица Әбіш Кекілбайұлы, 129А, здание республиканского государственного казенного предприятия "Республиканский клинический госпиталь для инвалидов Великой Отечественной войны".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 283

Орталығы: Алматы қаласы, Попов көшесі, 1А, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5571 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 284 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 2, "Б.У. Жарбосынов атындағы урология ғылыми орталығы" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 285 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Манас көшесі, 40, "Балалар шұғыл медициналық жәрдем орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 286 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өтепов көшесі, 3, "Қалалық паллиативтік көмек орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 287 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тимирязев көшесі, 50, Алматы қаласы білім басқармасының "Алматы құрылыс және халықтық кәсіпшілік колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәіспорнының ғимараты.
Шекаралары: Айманов көшесі: 201, 203А/8, 203, 205А, 205, 207, 209/11, 234, 236, 238/6, 240, 242, 244, 246/9; Бабаев көшесі: 4, 6А; Бәсенов көшесі: 15; Гагарин даңғылы: 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 190, 192, 194, 196А, 196, 198, 200, 202; Жандарбеков көшесі: 241А, 247, 251/4, 253, 255, 257, 259/7; Жароков көшесі: 215А, 215, 217А, 217Б; Тимирязев көшесі: 50, 50/1, 52, 54А, 54, 56А, 56, 58, 60/188, 64, 66А, 66; Үмбетбаев көшесі: 200А, 210А, 210, 212, 214, 218, 220/13.
№ 288 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 14, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 73 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бәсенов көшесі: 10 корпус 1, 10 корпус 2, 10 корпус 3, 10, 25, 27А, 27, 29/225; Гагарин даңғылы: 143А; Катаев көшесі: 196, 198, 200, 202, 204, 208, 210, 212, 214, 216, 218; Радостовец көшесі: 154, 158, 158/1, 160, 162, 170, 172, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 207, 209, 211, 213, 215/23, 223, 229, 229Б, 231А, 231, 233, 235, 237; Розыбакиев көшесі: 210/74, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 230; Тимирязев көшесі: 68, 70, 72, 74; Өмірзақов көшесі: 141, 145, 161, 163, 165; Өтепов көшесі: 19, 19А, 21, 21А.
№ 289 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 193, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 165 мамандандырылған лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Айманов көшесі: 211/22, 217, 221, 225, 249/3, 254/23, 258/23; Баталпашинская көшесі: 1/30, 3, 6, 9, 15/29, 16, 27/18; Вяземская көшесі: 2, 3, 6, 8, 10, 15; Гагарин даңғылы: 153А, 153/8, 157А, 159А, 159Б, 159, 161А, 161, 163, 165, 167/10, 181, 185, 187, 189, 191, 195/2, 197, 199, 201, 203, 205/1, 206Г, 206Д, 206Е, 206Л, 206М, 208А/8, 209, 210/35, 218, 230; Жароков көшесі: 251/10, 255/10, 261/9; Журавлев көшесі: 5/17, 7/214; Иванов-Сокольский көшесі: 2/137, 3, 9/253, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24/252, 35, 37/181А, 39, 40/2, 41, 43; Кемеровская көшесі: 1, 4, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22/256; Қырғызская: 3, 4, 5, 6, 10/263, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 22; Радостовец көшесі: 198, 200А, 200/44, 202, 204А, 204, 206, 208, 212А, 218/12, 220, 222, 224, 226, 228; Сеченов көшесі: 1/42, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 19/10, 21, 22, 23, 24, 25, 27; Си Синхай көшесі: 9/265, 12, 17, 19, 24; Сыпатаев Ербол көшесі: 143/1; Өтепов көшесі: 4/249, 6, 9А, 9Б, 9В, 9, 11А, 11Б, 11, 12, 13, 17; Шмелев көшесі: 4, 18, 24, 30; Шопен көшесі: 1, 1/1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 16/4, 18, 20/22, 22, 23, 24, 25, 26/3.
№ 290 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Попова, 1А, здание республикансгкого государственного учреждения "Воинская часть 5571 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 284
Центр: город Алматы, улица Басенова, 2, здание акционерного общества "Научный центр урологии имени Б.У. Джарбусынова".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 285
Центр: город Алматы, улица Манаса, 40, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр детской неотложной медицинской помощи".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 286
Центр: город Алматы, улица Утепова, 3, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городской центр паллиативной помощи".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 287
Центр: город Алматы, улица Тимирязева, 50, здание коммунального государственного казенного предприятия "Алматинский колледж строительства и народных промыслов" управления образования города Алматы.
Границы: улица Айманова: 201, 203А/8, 203, 205А, 205, 207, 209/11, 234, 236, 238/6, 240, 242, 244, 246/9; улица Бабаева: 4, 6А; улица Басенова: 15; проспект Гагарина: 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 190, 192, 194, 196А, 196, 198, 200, 202; улица Джандарбекова: 241А, 247, 251/4, 253, 255, 257, 259/7; улица Жарокова: 215А, 215, 217А, 217Б; улица Тимирязева: 50, 50/1, 52, 54А, 54, 56А, 56, 58, 60/188, 64, 66А, 66; улица Умбетбаева: 200А, 210А, 210, 212, 214, 218, 220/13.
Избирательный участок № 288
Центр: город Алматы, улица Басенова, 14, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 73" управления образования города Алматы.
Границы: улица Басенова: 10 корпус 1, 10 корпус 2, 10 корпус 3, 10, 25, 27А, 27, 29/225; проспект Гагарина: 143А; улица Катаева: 196, 198, 200, 202, 204, 208, 210, 212, 214, 216, 218; улица Радостовца: 154, 158, 158/1, 160, 162, 170, 172, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 207, 209, 211, 213, 215/23, 223, 229, 229Б, 231А, 231, 233, 235, 237; улица Розыбакиева: 210/74, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 230; улица Тимирязева: 68, 70, 72, 74; улица Умурзакова: 141, 145, 161, 163, 165; улица Утепова: 19, 19А, 21, 21А.
Избирательный участок № 289
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 193, здание коммунального государственного учреждения "Специализированный лицей № 165" управления образования города Алматы.
Границы: улица Айманова: 211/22, 217, 221, 225, 249/3, 254/23, 258/23; улица Баталпашинская: 1/30, 3, 6, 9, 15/29, 16, 27/18; улица Вяземская: 2, 3, 6, 8, 10, 15; проспект Гагарина: 153А, 153/8, 157А, 159А, 159Б, 159, 161А, 161, 163, 165, 167/10, 181, 185, 187, 189, 191, 195/2, 197, 199, 201, 203, 205/1, 206Г, 206Д, 206Е, 206Л, 206М, 208А/8, 209, 210/35, 218, 230; улица Жарокова: 251/10, 255/10, 261/9; улица Журавлева: 5/17, 7/214; улица Иванова-Сокольского: 2/137, 3, 9/253, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24/252, 35, 37/181А, 39, 40/2, 41, 43; улица Кемеровская: 1, 4, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22/256; улица Киргизская: 3, 4, 5, 6, 10/263, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 22; улица Радостовца: 198, 200А, 200/44, 202, 204А, 204, 206, 208, 212А, 218/12, 220, 222, 224, 226, 228; улица Сеченова: 1/42, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 19/10, 21, 22, 23, 24, 25, 27; улица Си Синхая: 9/265, 12, 17, 19, 24; улица Сыпатаева Ербола: 143/1; улица Утепова: 4/249, 6, 9А, 9Б, 9В, 9, 11А, 11Б, 11, 12, 13, 17; улица Шмелева: 4, 18, 24, 30; улица Шопена: 1, 1/1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 16/4, 18, 20/22, 22, 23, 24, 25, 26/3.
Избирательный участок № 290

Орталығы: Алматы қаласы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, 88, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 63 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бабаев көшесі: 31, 33, 34, 35, 36/130, 38; Бәсенов көшесі: 16, 16/1, 39А, 39, 41, 41/1, 41/2, 43, 45, 47/200; Линия-20 көшесі: 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190А, 190/41, 192/40, 194, 198; Розыбакиев көшесі: 125/7, 131, 133, 137, 139/31, 143, 145, 153А, 153Б, 153В, 153, 238А, 238, 240, 242, 244; Тәжібаева Патшайым көшесі: 105, 107 корпус 1, 107, 109, 111, 113А, 113, 115, 116, 117/39, 118, 119/38, 120, 121, 122, 126, 128/37, 132; Тимирязев көшесі: 78/1; Өтепов көшесі: 23; Шахмет Хусаинов көшесі: 111А, 111, 113, 114, 115.
№ 291 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Радостовец көшесі, 367, Алматы қаласы білім басқармасының "М.В. Ломоносов атындағы № 38 Қазақстан-Ресей гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Браун көшесі: 8, 11, 12, 13, 13/1, 14; Гагарин даңғылы: 277/7, 287, 287/1, 287/2, 303, 309, 311А; Дунаевский көшесі: 4, 8, 10/308, 22; Қожабеков көшесі: 9, 11, 13, 15/338, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 21; Могилевская көшесі: 3, 9, 13; Радостовец көшесі: 292, 323А, 323, 328/14, 333А, 335, 351, 357; Розыбакиев көшесі: 320, 322/24; Сеченов көшесі: 63, 66, 76, 82, 91, 95/9; Шопен көшесі: 85, 86, 87, 88А, 89/5; Штраус көшесі: 6, 10.
№ 292 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қазақфильм" шағынауданы, 34, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 88 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алматы көшесі: 12, 36; Әл-Фараби даңғылы: 156, 176; Витебская көшесі: 2, 4А, 4, 8, 16А, 16Б, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; "Бағанашыл" шағынауданының Вишневая көшесі: 7А, 7, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 32, 34, 36; "Нұр Алатау" шағынауданының Мәртебе көшесі: 1, 2, 3, 5, 7, 9, 9/1, 10А, 10, 11А, 11, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 39/1, 41А, 41, 47, 49; "Қазақфильм" шағынауданы: 19А, 19Б, 24, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 35А, 35, 36, 37, 38, 40, 41А, 41, 42, 43, 44Б, 44, 46, 51, 55; Новая көшесі: 2.
№ 293 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қазақфильм" шағынауданы, 15А, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 70 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алматы көшесі: 38, 39; "Қазақфильм" шағынауданы: 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28.
№ 294 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қазақфильм" шағынауданы, 15А, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 70 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Центр: город Алматы, улица Әбіш Кекілбайұлы, 88, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 63" управления образования города Алматы.
Границы: улица Бабаева: 31, 33, 34, 35, 36/130, 38; улица Басенова: 16, 16/1, 39А, 39, 41, 41/1, 41/2, 43, 45, 47/200; улица Линия-20: 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190А, 190/41, 192/40, 194, 198; улица Розыбакиева: 125/7, 131, 133, 137, 139/31, 143, 145, 153А, 153Б, 153В, 153, 238А, 238, 240, 242, 244; улица Тажибаевой Патшайым: 105, 107 корпус 1, 107, 109, 111, 113А, 113, 115, 116, 117/39, 118, 119/38, 120, 121, 122, 126, 128/37, 132; улица Тимирязева: 78/1; улица Утепова: 23; улица Шахмет Хусаинова: 111А, 111, 113, 114, 115.
Избирательный участок № 291
Центр: город Алматы, улица Радостовца, 367, здание коммунального государственного учреждения "Казахстанско-Российская гимназия № 38 имени М.В. Ломоносова" управления образования города Алматы.
Границы: улица Брауна: 8, 11, 12, 13, 13/1, 14; проспект Гагарина: 277/7, 287, 287/1, 287/2, 303, 309, 311А; улица Дунаевского: 4, 8, 10/308, 22; улица Кожабекова: 9, 11, 13, 15/338, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 21; улица Могилевская: 3, 9, 13; улица Радостовца: 292, 323А, 323, 328/14, 333А, 335, 351, 357; улица Розыбакиева: 320, 322/24; улица Сеченова: 63, 66, 76, 82, 91, 95/9; улица Шопена: 85, 86, 87, 88А, 89/5; улица Штрауса: 6, 10.
Избирательный участок № 292
Центр: город Алматы, микрорайон "Казахфильм", 34, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 88" управления образования города Алматы.
Границы: улица Алматинская: 12, 36; проспект Аль-Фараби: 156, 176; улица Витебская: 2, 4А, 4, 8, 16А, 16Б, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; улица Вишневая микрорайона "Баганашыл": 7А, 7, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 32, 34, 36; улица Мартебе микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 5, 7, 9, 9/1, 10А, 10, 11А, 11, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 39/1, 41А, 41, 47, 49; микрорайон "Казахфильм": 19А, 19Б, 24, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 35А, 35, 36, 37, 38, 40, 41А, 41, 42, 43, 44Б, 44, 46, 51, 55; улица Новая: 2.
Избирательный участок № 293
Центр: город Алматы, микрорайон "Казахфильм", 15А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 70" управления образования города Алматы.
Границы: улица Алматинская: 38, 39; микрорайон "Казахфильм": 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28.
Избирательный участок № 294
Центр: город Алматы, микрорайон "Казахфильм", 15А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 70" управления образования города Алматы.

Шекаралары: "Бағанашыл" шағынауданының Алмалы көшесі: 1, 2/3, 2/4, 3, 5, 6, 7, 8Г, 8, 8/1, 9, 10А, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31А, 31, 33, 35А, 35, 37А, 37, 40, 42, 43, 45, 49; "Бағанашыл" шағынауданының Алмалы тұйық көшесі: 1А, 1, 2, 5, 7, 8, 9, 11, 33, 35; "Бағанашыл" шағынауданының Водопроводная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7А, 7Б, 7, 7/2, 8; "Бағанашыл" шағынауданының Восточная көшесі: 1, 2/23, 2/26, 2/27, 2/28, 8/11, 8/14, 8/8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 24/35; "Бағанашыл" шағынауданының Грушевая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 6, 9, 11, 11/1, 13, 15, 19, 21, 23А, 23, 25А, 25, 25/1, 27, 29А, 29, 31, 41; "Бағанашыл" шағынауданының Зеленая көшесі: 1, 2, 3, 5А, 5, 6А, 7, 8, 9А, 9Б, 9, 10, 10/2, 12А, 12, 14А, 14; "Қазақфильм" шағынауданы: 4, 6, 7Б , 7; "Бағанашыл" шағынауданының Молодежная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; "Бағанашыл" шағынауданының Подгорная көшесі: 2А, 2Б, 2В, 2, 3А, 3Б, 3, 4Б, 4, 5А, 5Б, 5, 5/1, 6А, 6, 7, 8, 10Б, 11А, 11, 12, 13А, 13, 14А, 14, 15, 16, 17А, 17Б, 17, 18А, 18, 19А, 19, 21А, 21, 22, 23А, 23, 24Б, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 31, 33, 33/1, 35А, 35, 36, 37, 43, 45, 48Б, 48В, 55, 55/1; "Нұр Алатау" шағынауданының Рахмадиев көшесі: 2/1, 2/10, 2/11, 2/12, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 4/1, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 6; "Алатау-2" бау-бақша серіктестігі: 3, 5, 6, 7, 9, 10Б, 11, 14, 15/1, 16, 17, 22, 23, 29, 34, 35, 37, 39А, 39 корпус 1, 39, 40, 42А, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 74А, 74, 75, 76, 84/1, 85, 86/1; "Бағанашыл" шағынауданының Санаторная көшесі: 1/1, 2, 3А, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 12, 13А, 13, 14Б, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21Б, 21, 22, 23А, 23, 25, 26, 30, 34, 36, 38/10, 38/11, 38/12, 38/13, 38/14, 38/16, 38/17, 38/28 блок 13, 38/28 блок 15, 38/28 блок 4, 38/28 корпус 1, 38/28 корпус 3, 38/7, 40, 42, 44; "Бағанашыл" шағынауданының Строительная көшесі: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 18А, 18Б, 18, 20; "Бағанашыл" шағынауданының Сырғабеков көшесі:1, 4, 5, 6, 7/2, 9/2, 11А, 11Б, 11В, 11, 13А, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 20А, 20, 21, 22, 24А, 24Б, 24, 26, 28, 29А, 29Б, 29Г, 30А, 34А, 34, 70.
№ 295 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тимирязев көшесі, 42, "Атакент" Қазақстан іскерлік ынтымақтастық орталығы" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: Әуезов көшесі: 132/94, 134, 136А, 136Б, 136, 138А, 138, 140, 175А, 175Б, 175, 179А, 179, 181А, 181, 183; Ғабдуллин көшесі: 88А, 88/81, 90, 92; Жароков көшесі: 206, 210А, 210, 210/1, 212, 214Б; Манас көшесі: 83, 85, 87, 89; "Ботаникалық бақ" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 5Г, 6, 7, 7/10, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 9, 10, 11/1, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 29, 30, 31, 32, 33А, 33; Си Синхай көшесі: 1, 1/1, 3, 5; Тимирязев көшесі: 36Д, 42, 42/3, 42/4, 67А, 67/91, 69, 71А, 71, 73, 75/140, 79; Өтепов көшесі: 2.
№ 296 сайлау учаскесі

Границы: улица Алмалы микрорайона "Баганашыл": 1, 2/3, 2/4, 3, 5, 6, 7, 8Г, 8, 8/1, 9, 10А, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31А, 31, 33, 35А, 35, 37А, 37, 40, 42, 43, 45, 49; переулок Алмалы микрорайона "Баганашыл": 1А, 1, 2, 5, 7, 8, 9, 11, 33, 35; улица Водопроводная микрорайона "Баганашыл": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7А, 7Б, 7, 7/2, 8; улица Восточная микрорайона "Баганашыл": 1, 2/23, 2/26, 2/27, 2/28, 8/11, 8/14, 8/8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 24/35; улица Грушевая микрорайона "Баганашыл": 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 6, 9, 11, 11/1, 13, 15, 19, 21, 23А, 23, 25А, 25, 25/1, 27, 29А, 29, 31, 41; улица Зеленая микрорайона "Баганашыл": 1, 2, 3, 5А, 5, 6А, 7, 8, 9А, 9Б, 9, 10, 10/2, 12А, 12, 14А, 14; микрорайон "Казахфильм": 4, 6, 7Б , 7; улица Молодежная микрорайона "Баганашыл": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Подгорная микрорайона "Баганашыл": 2А, 2Б, 2В, 2, 3А, 3Б, 3, 4Б, 4, 5А, 5Б, 5, 5/1, 6А, 6, 7, 8, 10Б, 11А, 11, 12, 13А, 13, 14А, 14, 15, 16, 17А, 17Б, 17, 18А, 18, 19А, 19, 21А, 21, 22, 23А, 23, 24Б, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 31, 33, 33/1, 35А, 35, 36, 37, 43, 45, 48Б, 48В, 55, 55/1; улица Рахмадиева микрорайона "Нур Алатау": 2/1, 2/10, 2/11, 2/12, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 4/1, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 6; садоводческое товарищество "Алатау-2": 3, 5, 6, 7, 9, 10Б, 11, 14, 15/1, 16, 17, 22, 23, 29, 34, 35, 37, 39А, 39 корпус 1, 39, 40, 42А, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 74А, 74, 75, 76, 84/1, 85, 86/1; улица Санаторная микрорайона "Баганашыл": 1/1, 2, 3А, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 12, 13А, 13, 14Б, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21Б, 21, 22, 23А, 23, 25, 26, 30, 34, 36, 38/10, 38/11, 38/12, 38/13, 38/14, 38/16, 38/17, 38/28 блок 13, 38/28 блок 15, 38/28 блок 4, 38/28 корпус 1, 38/28 корпус 3, 38/7, 40, 42, 44; улица Строительная микрорайона "Баганашыл": 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 18А, 18Б, 18, 20; улица Сыргабекова микрорайона "Баганашыл": 1, 4, 5, 6, 7/2, 9/2, 11А, 11Б, 11В, 11, 13А, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 20А, 20, 21, 22, 24А, 24Б, 24, 26, 28, 29А, 29Б, 29Г, 30А, 34А, 34, 70.
Избирательный участок № 295
Центр: город Алматы, улица Тимирязева, 42, здание акционерного общества "Казахстанский центр делового сотрудничества "Атакент".
Границы: улица Ауэзова: 132/94, 134, 136А, 136Б, 136, 138А, 138, 140, 175А, 175Б, 175, 179А, 179, 181А, 181, 183; улица Габдуллина: 88А, 88/81, 90, 92; улица Жарокова: 206, 210А, 210, 210/1, 212, 214Б; улица Манаса: 83, 85, 87, 89; микрорайон "Ботанический сад": 1, 2, 3, 4, 5, 5Г, 6, 7, 7/10, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 9, 10, 11/1, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 29, 30, 31, 32, 33А, 33; улица Си Синхая: 1, 1/1, 3, 5; улица Тимирязева: 36Д, 42, 42/3, 42/4, 67А, 67/91, 69, 71А, 71, 73, 75/140, 79; улица Утепова: 2.
Избирательный участок № 296

Орталығы: Алматы қаласы, Ғабдуллин көшесі, 67, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 69 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Әуезов көшесі: 122А, 122Б, 122В, 122, 124, 126А, 126Б, 126В, 126, 128, 130/73, 165А, 165, 167, 169, 171, 173А, 173; Бұхар Жырау бульвары: 60А, 62, 64А, 64; Ғабдуллин көшесі: 63, 65, 67Б, 69, 71; Клочков көшесі: 156, 158, 166, 168, 170; Манас көшесі: 75А, 75Г, 75, 77А, 77Б, 77; Нұрлы Жол көшесі: 183А.
№ 297 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 193, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 165 мамандандырылған лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байқадамов көшесі: 2В, 2Д, 10; Березовский көшесі: 223/1; Гагарин даңғылы: 215, 223/1, 232, 234, 238Б, 238В; Жароков көшесі: 269А, 269, 271, 273А, 273, 277; Си Синхай көшесі: 10, 16, 18, 22, 48.
№ 298 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 311, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 146 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Гагарин даңғылы: 274/1, 276/1, 278/1, 280/1, 282, 282/1, 284/1, 286, 286/1; "Алмагүл" шағынауданы: 7, 8, 9А, 9, 16А, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
№ 299 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 238А, "Қазақ жеміс-көкөніс шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Айманов көшесі: 280/35; Гагарин даңғылы: 236Б, 238А, 238, 238/5, 240, 244, 246, 250А, 250, 252, 254, 256, 278, 280А, 280; Жароков көшесі: 275, 279, 281А, 283, 285, 287; "Алмагүл" шағынауданы: 1, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
№ 300 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Алмагүл" шағынауданы, 42, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 125 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Витебская көшесі: 1; Гагарин даңғылы: 292, 292/1, 292/2, 294, 294/1, 294/2, 294/3, 296, 300, 302, 306, 308, 310, 316; Достық тұйық көшесі: 1А, 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7А, 7, 9А, 9, 11, 13, 14/332, 15, 38А, 38; Достық көшесі: 3, 9А, 11, 14, 18, 20, 35; Левитан көшесі: 6, 7, 10; "Алмагүл" шағынауданы: 28, 29, 30, 31, 32, 33А, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 43, 45, 46, 47, 48, 49; Сеңгірбаев көшесі: 1/12, 2/10, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Сухамбаев көшесі: 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16/11, 17, 19; Тропинин көшесі: 1/8, 3, 4, 5, 6.
№ 301 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Алмагүл" шағынауданы, 42, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 125 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 73, 73/2, 73/3, 73/4, 73/6, 73/7, 73/8, 75А, 75В, 75, 75/10, 75/6, 77, 79, 81, 83, 83/13, 85, 89/23, 89/25, 89/26, 89/27, 89/28, 89/29, 89/30, 89/32, 89/4, 93А, 93А/1, 93А/10А, 93А/10, 93А/4, 93А/7, 93Б, 93В, 93Г, 93Г/1, 93Г/4, 93Д, 93Ж, 93К, 93, 93/12, 93/14, 93/15, 93/16, 93/17, 93/18, 93/19, 93/21, 93/22, 93/28, 93/29, 93/32, 93/6, 93/7, 95, 97А, 97, 99, 101; Ерғожин көшесі: 20, 22, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 41, 43, 47, 53; Жароков көшесі: 230, 250; Манаш Қозыбаев көшесі: 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 34; Си Синхай көшесі: 6; Ходжанов көшесі: 5Б, 5В, 5Г, 9, 40, 41А, 41Б, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/8, 42, 44, 45, 45/6, 47А, 47, 47/2, 48В, 48Г, 48Д, 55А, 55/1, 55/12, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 55/6, 55/7, 55/8А, 57/3, 57 корпус 1, 57/5, 57/9, 59В, 58Г, 58/2А, 58/2, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 59/3, 59/4, 59/9, 67, 68, 69Д, 70, 72, 75, 76/2, 79, 80, 97; Экспериментальная база көшесі: 1, 2А/2, 2, 4, 5, 19, 21, 25, 25/2, 25/3, 26, 31.
№ 302 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, 117А, Алматы қаласы қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Психикалық сауықтыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 303 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өтепов көшесі, 29, "Қазақстан Республикасы ішкі істер министрлігі Мақан Есболатов атындағы Алматы академиясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 304 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Радостовец көшесі, 279, Алматы қаласы қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Психикалық сауықтыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 305 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, 121, "Демеу" әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 307 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 146, "Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 309 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Габдуллина, 67, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 69" управления образования города Алматы.
Границы: улица Ауэзова: 122А, 122Б, 122В, 122, 124, 126А, 126Б, 126В, 126, 128, 130/73, 165А, 165, 167, 169, 171, 173А, 173; бульвар Бухар Жырау: 60А, 62, 64А, 64; улица Габдуллина: 63, 65, 67Б, 69, 71; улица Клочкова: 156, 158, 166, 168, 170; улица Манаса: 75А, 75Г, 75, 77А, 77Б, 77; улица Нурлы Жол: 183А.
Избирательный участок № 297
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 193, здание коммунального государственного учреждения "Специализированный лицей № 165" управления образования города Алматы.
Границы: улица Байкадамова: 2В, 2Д, 10; улица Березовского: 223/1; проспект Гагарина: 215, 223/1, 232, 234, 238Б, 238В; улица Жарокова: 269А, 269, 271, 273А, 273, 277; улица Си Синхая: 10, 16, 18, 22, 48.
Избирательный участок № 298
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 311, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 146" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Гагарина: 274/1, 276/1, 278/1, 280/1, 282, 282/1, 284/1, 286, 286/1; микрорайон "Алмагуль": 7, 8, 9А, 9, 16А, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
Избирательный участок № 299
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 238А, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт Плодоовощеводства".
Границы: улица Айманова: 280/35; проспект Гагарина: 236Б, 238А, 238, 238/5, 240, 244, 246, 250А, 250, 252, 254, 256, 278, 280А, 280; улица Жарокова: 275, 279, 281А, 283, 285, 287; микрорайон "Алмагуль": 1, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Избирательный участок № 300
Центр: город Алматы, микрорайон "Алмагуль", 42, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 125" управления образования города Алматы.
Границы: улица Витебская: 1; проспект Гагарина: 292, 292/1, 292/2, 294, 294/1, 294/2, 294/3, 296, 300, 302, 306, 308, 310, 316; переулок Дружбы: 1А, 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7А, 7, 9А, 9, 11, 13, 14/332, 15, 38А, 38; улица Дружбы: 3, 9А, 11, 14, 18, 20, 35; улица Левитана: 6, 7, 10; микрорайон "Алмагуль": 28, 29, 30, 31, 32, 33А, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 43, 45, 46, 47, 48, 49; улица Сенгирбаева: 1/12, 2/10, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Сухамбаева: 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16/11, 17, 19; улица Тропинина: 1/8, 3, 4, 5, 6.
Избирательный участок № 301
Центр: город Алматы, микрорайон "Алмагуль", 42, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 125" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Аль-Фараби: 73, 73/2, 73/3, 73/4, 73/6, 73/7, 73/8, 75А, 75В, 75, 75/10, 75/6, 77, 79, 81, 83, 83/13, 85, 89/23, 89/25, 89/26, 89/27, 89/28, 89/29, 89/30, 89/32, 89/4, 93А, 93А/1, 93А/10А, 93А/10, 93А/4, 93А/7, 93Б, 93В, 93Г, 93Г/1, 93Г/4, 93Д, 93Ж, 93К, 93, 93/12, 93/14, 93/15, 93/16, 93/17, 93/18, 93/19, 93/21, 93/22, 93/28, 93/29, 93/32, 93/6, 93/7, 95, 97А, 97, 99, 101; улица Ергожина: 20, 22, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 41, 43, 47, 53; улица Жарокова: 230, 250; улица Козыбаева Манаша: 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 34, 36; улица Си Синхая: 6; улица Ходжанова: 5Б, 5В, 5Г, 9, 40, 41А, 41Б, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/8, 42, 44, 45, 45/6, 47А, 47, 47/2, 48В, 48Г, 48Д, 55А, 55/1, 55/12, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 55/6, 55/7, 55/8А, 57/3, 57 корпус 1, 57/5, 57/9, 59В, 58Г, 58/2А, 58/2, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 59/3, 59/4, 59/9, 67, 68, 69Д, 70, 72, 75, 76/2, 79, 80, 97; улица Экспериментальная база: 1, 2А/2, 2, 4, 5, 19, 21, 25, 25/2, 25/3, 26, 31.
Избирательный участок № 302
Центр: город Алматы, улица Әбіш Кекілбайұлы, 117А, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр психического здоровья" управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 303
Центр: город Алматы, улица Утепова, 29, здание республиканского государственного учреждения "Алматинская академия министерства внутренних дел Республики Казахстан имени Макана Есбулатова".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 304
Центр: город Алматы, улица Радостовца, 279, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр психического здоровья" управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 305
Центр: город Алматы, улица Әбіш Кекілбайұлы, 121, здание коммунального государственного учреждения "Центр социальных услуг "Демеу".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 307
Центр: город Алматы, проспект Аль-Фараби, 146, здание акционерного общества "Научный центр педиатрии и детской хирургии".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 309

Орталығы: Алматы қаласы, "Ғаламат" шағынауданы, Әлмерек көшесі, 1/1, "Оқ-Жетпес" "Алматы" емдеу-сауықтыру кешені" акционерлік қоғамы филиалының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 310 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Мирас" шағынауданы, 45, "Private Clinic Almaty/ Приват клиник Алматы" жауап"Демеу" кершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 311 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 2, "Перинатология және балалар кардиохирургиясы орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 312 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Манас көшесі, 65, "Тері-венерологиялық диспансері" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 489 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ерменсай" шағынауданы Жәңгір хан көшесі, 18, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 183 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Ерменсай" шағынауданының Алатау көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11; "Цветущий сад" бау-бақша қоғамының Алатау көшесі: 5А, 31; "Машиностроитель-1" бау-бақша серіктестігінің Алатау көшесі: 5, 8, 10, 26А, 26, 39; "Ерменсай" шағынауданының Арайлы көшесі: 1, 1/1, 1/12, 1/2, 1/3, 1/5, 1/9, 2А, 2, 2/12 корпус 1, 2/12 корпус 10, 2/12 корпус 11, 2/12 корпус 12, 2/12 корпус 13, 2/12 корпус 2, 2/12 корпус 3, 2/12 корпус 4, 2/12 корпус 5, 2/12 корпус 6, 2/12 корпус 7, 2/12 корпус 8, 2/12 корпус 9, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12Б, 12, 14, 15, 15/1, 16, 19, 20 корпус 2, 21, 23 корпус 2, 23, 25/1, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 49, 55, 59, 123; "Ерменсай" шағынауданының Ахмедияров көшесі: 4, 6, 8, 16, 20, 22, 26, 28, 30, 36, 40, 46, 46/1, 50, 52, 54, 56, 64, 72, 80, 84, 92/1, 96; "Труд 1" бау-бақша серіктестігінің Бақтыгереев көшесі: 4, 5, 8, 12А, 15, 16, 19, 24, 26, 40, 48, 65, 69, 71; "Ерменсай" шағынауданының Бұлақты көшесі: 1, 1/4, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7Г, 7, 9, 10/2, 11/1, 14, 16, 18, 18/3, 22/1, 22/2, 24, 28; "Мичуринец-Ерменсай" бау-бақша серіктестігінің Виноградная көшесі: 4, 9, 10, 15А, 16, 18; "Труд 1" бау-бақша серіктестігінің Вишневая көшесі: 2, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 25, 29, 39, 40, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 57, 59, 71А, 71, 77; "Картограф 1 сад" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативінің Восточная көшесі: 1, 7, 14, 15, 23, 33; "Ерменсай" шағынауданының "Цветущий сад" бау-бақша серіктестігінің Высокогорная көшесі: 44, 51, 63; "Мичуринец-Ерменсай" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативінің Горная көшесі: 3, 6, 10А, 11, 17, 18, 19, 20, 21А, 22; "Ерменсай" шағынауданының Ерменсай көшесі: 1, 2, 5, 6, 9, 22, 30, 45; "Ерменсай" шағынауданының Жамбыл көшесі: 7, 13, 81, 87; "Ерменсай" шағынауданының Жәңгір хан көшесі: 1, 2, 2/2, 2/5, 3, 4/1 5/2, 6, 8, 10/1, 11, 12/2, 13А, 13Б, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/5, 15А, 15, 15/1, 16А, 16, 17, 18, 19, 24, 29, 31, 33, 34, 34/2, 37, 38, 39, 42, 44, 45, 47, 48, 52, 56, 57, 58 корпус 1, 58, 59, 60/2, 60/3, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 75, 79, 95, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 119; "Ерменсай" шағынауданының Жандарбекова көшесі: 33, 36 корпус 1, 36, 39, 42, 46, 48, 49, 51, 53, 75, 107, 115, 117 блок 4, 121, 123, 129, 131, 133, 135; "Машиностроитель-1" бау-бақша серіктестігінің Заводская көшесі: 5, 11, 14, 19, 23, 27A, 31, 111; "Картограф 1 сад" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативінің Западная көшесі: 47, 48, 49, 50А, 51, 53, 55, 58, 59; "Труд-2 ММ" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативінің Западная көшесі: 1А, 2А, 4, 7А, 12, 13А, 14А, 14, 17, 18, 21; "Труд 1" бау-бақша серіктестігінің Зеленая көшесі: 1А, 1, 3А, 7, 12, 14; "Машиностроитель-1" бау-бақша серіктестігінің Интернациональная көшесі: 3, 5; "Ерменсай" шағынауданының А Орамы: 22; "Ерменсай" шағынауданының Көлсай көшесі: 2, 3, 4Б, 31Б, 31В, 31Г, 31К, 31/12, 31/6, 31/8, 32В, 32/8, 32/9, 33/16, 39; "Ерменсай" шағынауданының Қырмызы көшесі: 1, 3, 5, 6, 9, 10, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 26, 27, 29, 30, 34, 38, 42, 49, 50, 53; "Машиностроитель-1" бау-бақша серіктестігінің Литейная көшесі: 2А, 14, 20, 24, 32, 36, 46; "Картограф 2" бау-бақша қоғамының Мичурин көшесі: 65; "Машиностроитель-1" бау-бақша серіктестігінің Мичурин көшесі: 16, 20; "Ерменсай" шағынауданы: 1, 3, 4, 7А, 7, 10, 12, 16/1, 16/2, 26, 29, 34, 41, 45, 72, 79, 897, 1152, 1548, 1570, 1976, 1977; "Ерменсай-1" шағынауданы: 1, 41; "Ерменсай-2" шағынауданы: 7А, 8, 12, 13, 18/1, 21А, 21, 25, 26, 27, 33, 35, 38, 50, 51, 57, 58, 66, 77; "Ерменсай-3 шағынауданы: 5, 8, 11, 12, 16, 27, 31, 36, 37, 38; "Ерменсай" шағынауданының Молшылық көшесі: 1, 1/2, 2, 3 корпус 1, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 11, 13, 15, 17, 19; "Ерменсай" шағынауданының Новая көшесі: 1, 6, 14, 25; "Труд-2 ММ" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативінің Овражная көшесі: 3, 6А; "Мичуринец-Ерменсай" бау-бақша серіктестігінің Овражная көшесі: 4, 6; "Ерменсай" шағынауданының Пальгов көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 11, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25А, 25, 28, 30, 34, 38; "Мичуринец-Ерменсай" бау-бақша серіктестігінің Первомайская көшесі: 3А, 3, 4А, 7, 13, 16, 25, 27, 33; "Картограф 1 сад" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: 7, 64, 68; "Мичуринец-Ерменсай" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: 16А, 18; "Труд 2 ММ" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: 1, 16; "Нұр Алатау" шағынауданының "Весна" жер телімдері иелерінің тұтыну коопертиві: 3, 10, 11, 16, 18, 20, 22Б, 33Б, 37, 44, 45, 46, 78, 127, 189, 211; "Картограф 2" бау-бақша қоғамының Подгорная көшесі: 7А, 18, 19, 23, 30А, 34, 41, 42, 45, 48; "Труд 1" бау-бақша серіктестігінің Подгорная көшесі: 4, 9, 13, 16, 17, 17/1, 19; "Картограф 1 сад" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативінің Приовражная көшесі: 64, 72, 76, 82, 87, 88, 95, 98, 111; "Труд-2 ММ" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативінің Приовражная көшесі: 2А, 11, 13, 15, 19, 22; "Картограф 1" бау-бақша қоғамының Приовражная көшесі: 92, 94, 100; "Труд 1" бау-бақша серіктестігінің Прифермская көшесі: 3А, 13, 15, 25; "Ерменсай-2" шағынауданының Райымбек көшесі: 38; "Труд 1" бау-бақша серіктестігінің Садовая көшесі: 6, 8А, 8, 8/2, 12, 13, 17, 18, 23, 27, 32, 35, 36А, 37А, 47, 80; "Картограф 2" бау-бақша қоғамы: 39; "Цветущий сад" бау-бақша қоғамының: 1, 13, 17, 20, 32, 36 корпус 1, 46, 48, 59, 133, 146; "Машиностроитель" бау-бақша серіктестігі: 103; "Машиностроитель-1" бау-бақша серіктестігі: 15, 21, 39, 51; "Мичуринец" бау-бақша серіктестігі: 22; "Труд 1" бау-бақша серіктестігі: 11, 12, 13, 23, 27, 55, 59, 63, 430; "Ерменсай" шағынауданының Сандуғаш көшесі: 1, 2, 3, 3/1А, 4А, 4, 4/1, 4/4, 5, 7, 9, 10, 11, 11/1, 11/4; "Картограф 1 сад": бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативінің Северная көшесі: 6, 40, 44, 45; "Картограф 1" бау-бақша қоғамының Северная көшесі: 45; "Труд 1" бау-бақша серіктестігінің Собрание көшесі: 4, 7, 11, 13, 21, 40; "Цветущий сад" бау-бақша қоғамының Советская көшесі: 19, 19/1, 29; "Труд 1" бау-бақша серіктестігінің Сторожевая көшесі: 5/3, 6, 7, 8, 9, 11, 25; "Ерменсай" шағынауданының Сүйінбай көшесі: 34; "Ерменсай-2" шағынауданының Талапты көшесі: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 13, 14, 17, 18, 19, 22, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 34/1 корпус 1, 34/1, 34/2 корпус 1, 34/2 корпус 1, 34/2 корпус 3, 34/2, 34/3, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 71, 72, 75, 77, 80, 82, 86, 96, 106, 108, 116, 124; "Ерменсай" шағынауданының Талды көшесі: 6, 11, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 36, 40, 49, 63; "Ерменсай" шағынауданының Тастемір көшесі: 1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 18; "Ерменсай" шағынауданының Таужиегі көшесі: 2, 3А, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/2, 7, 8, 9/1, 10/1, 10/2, 11А, 11Б, 11, 12, 15А, 17, 19, 22, 23, 25, 27, 31; "Ерменсай" шағынауданының Тораңғы көшесі: 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 14, 16, 19, 20, 21, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 60, 62А, 62, 62/1, 65, 66, 67, 68Б, 68, 69А, 73, 95; "Мичуринец-Ерменсай" бау-бақша серіктестігінің Трудовая көшесі: 1, 6, 7А, 17А, 17, 19, 20А, 23, 25, 26, 30А; "Ерменсай" шағынауданының Университет көшесі: 1, 2, 4А, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9А, 12, 40; "Ерменсай" шағынауданының Үшкемпіров көшесі: 25, 27, 44 корпус 10, 44 корпус 11, 44 корпус 3, 44 корпус 4, 44 корпус 7, 44 корпус 8, 44 корпус 9; "Цветущий сад" бау-бақша қоғамының Цветочная көшесі: 1, 5, 9, 12, 17; "Картограф-2" бау-бақша қоғамының Центральная көшесі: 27, 29А, 29; "Машиностроитель-1" бау-бақша серіктестігінің Центральная көшесі: 59, 68, 72; "Мичуринец-Ерменсай" бау-бақша серіктестігінің Центральная көшесі: 36, 40, 41, 42, 44, 48, 49, 56, 57А, 57, 58, 62, 63, 65, 67; "Труд 1" бау-бақша серіктестігінің Центральная көшесі: 2, 4А, 7, 9, 10, 13, 17, 19, 20, 21, 23, 26; "Машиностроитель-1" бау-бақша серіктестігінің 50 лет Октября көшесі: 2, 7/3, 18, 21, 25, 29; "Ерменсай" шағынауданының көше 6: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 17, 19, 20, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
№ 490 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Галамат", улица Алмерек, 1/1, здание филиала акционерного общества "Лечебно-оздоровительный комплекс "Ок-Жетпес" "Алматы".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 310
Центр: город Алматы, микрорайон "Мирас", 45, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Private Clinic Almaty/ Приват клиник Алматы".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 311
Центр: город Алматы, улица Басенова, 2, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр перинатологии и детской кардиохирургии".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 312
Центр: город Алматы, улица Манаса, 65, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кожно-венерологический диспансер".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 489
Центр: город Алматы, микрорайон "Ерменсай", улица Жангир хана, 18, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 183" управления образования города Алматы.
Границы: улица Алатау микрорайона "Ерменсай": 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11; улица Алатау садоводческого общества "Цветущий сад": 5А, 31; улица Алатау садоводческого товарищества "Машиностроитель-1": 5, 8, 10, 26А, 26, 39; улица Арайлы микрорайона "Ерменсай": 1, 1/1, 1/12, 1/2, 1/3, 1/5, 1/9, 2А, 2, 2/12 корпус 1, 2/12 корпус 10, 2/12 корпус 11, 2/12 корпус 12, 2/12 корпус 13, 2/12 корпус 2, 2/12 корпус 3, 2/12 корпус 4, 2/12 корпус 5, 2/12 корпус 6, 2/12 корпус 7, 2/12 корпус 8, 2/12 корпус 9, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12Б, 12, 14, 15, 15/1, 16, 19, 20 корпус 2, 21, 23 корпус 2, 23, 25/1, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 49, 55, 59, 123; улица Ахмедиярова микрорайона "Ерменсай": 4, 6, 8, 16, 20, 22, 26, 28, 30, 36, 40, 46, 46/1, 50, 52, 54, 56, 64, 72, 80, 84, 92/1, 96; улица Бактыгереева садоводческого товарищества "Труд 1": 4, 5, 8, 12А, 15, 16, 19, 24, 26, 40, 48, 65, 69, 71; улица Булакты микрорайона "Ерменсай": 1, 1/4, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7Г, 7, 9, 10/2, 11/1, 14, 16, 18, 18/3, 22/1, 22/2, 24, 28; улица Виноградная садоводческого товарищества "Мичуринец-Ерменсай": 4, 9, 10, 15А, 16, 18; улица Вишневая садоводческого товарищества "Труд 1": 2, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 25, 29, 39, 40, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 57, 59, 71А, 71, 77; улица Восточная потребительского кооператива садоводческого товарищества "Картограф 1 сад": 1, 7, 14, 15, 23, 33; улица Высокогорная садоводческого товарищества "Цветущий сад" микрорайона "Ерменсай": 44, 51, 63; улица Горная потребительского кооператива садоводческого товарищества "Мичуринец-Ерменсай": 3, 6, 10А, 11, 17, 18, 19, 20, 21А, 22; улица Ерменсай микрорайона "Ерменсай": 1, 2, 5, 6, 9, 22, 30, 45; улица Жамбыла микрорайона "Ерменсай": 7, 13, 81, 87; улица Жангир хана микрорайона "Ерменсай": 1, 2, 2/2, 2/5, 3, 4/1 5/2, 6, 8, 10/1, 11, 12/2, 13А, 13Б, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/5, 15А, 15, 15/1, 16А, 16, 17, 18, 19, 24, 29, 31, 33, 34, 34/2, 37, 38, 39, 42, 44, 45, 47, 48, 52, 56, 57, 58 корпус 1, 58, 59, 60/2, 60/3, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 75, 79, 95, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 119; улица Жандарбековой микрорайона "Ерменсай": 33, 36 корпус 1, 36, 39, 42, 46, 48, 49, 51, 53, 75, 107, 115, 117 блок 4, 121, 123, 129, 131, 133, 135; улица Заводская садоводческого товарищества "Машиностроитель-1": 5, 11, 14, 19, 23, 27A, 31, 111; улица Западная потребительского кооператива садоводческого товарищества "Картограф 1 сад": 47, 48, 49, 50А, 51, 53, 55, 58, 59; улица Западная потребительского кооператива садоводческого товарищества "Труд-2 ММ": 1А, 2А, 4, 7А, 12, 13А, 14А, 14, 17, 18, 21; улица Зеленая садоводческого товарищества "Труд 1": 1А, 1, 3А, 7, 12, 14; улица Интернациональная садоводческого товарищества "Машиностроитель-1": 3, 5; Квартал А микрорайона "Ерменсай": 22; улица Колсай микрорайона "Ерменсай": 2, 3, 4Б, 31Б, 31В, 31Г, 31К, 31/12, 31/6, 31/8, 32В, 32/8, 32/9, 33/16, 39; улица Кырмызы микрорайона "Ерменсай": 1, 3, 5, 6, 9, 10, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 26, 27, 29, 30, 34, 38, 42, 49, 50, 53; улица Литейная садоводческого товарищества "Машиностроитель-1": 2А, 14, 20, 24, 32, 36, 46; улица Мичурина садоводческого общества "Картограф 2": 65; улица Мичурина садоводческого товарищества "Машиностроитель-1": 16, 20; микрорайон "Ерменсай": 1, 3, 4, 7А, 7, 10, 12, 16/1, 16/2, 26, 29, 34, 41, 45, 72, 79, 897, 1152, 1548, 1570, 1976, 1977; микрорайон "Ерменсай-1": 1, 41; микрорайон "Ерменсай-2": 7А, 8, 12, 13, 18/1, 21А, 21, 25, 26, 27, 33, 35, 38, 50, 51, 57, 58, 66, 77; микрорайон "Ерменсай-3": 5, 8, 11, 12, 16, 27, 31, 36, 37, 38; улица Молшылык микрорайона Ерменсай: 1, 1/2, 2, 3 корпус 1, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 11, 13, 15, 17, 19; улица Новая микрорайона "Ерменсай": 1, 6, 14, 25; улица Овражная потребительского кооператива садоводческого товарищества "Труд-2 ММ": 3, 6А; улица Овражная садоводческого товарищества "Мичуринец-Ерменсай": 4, 6; улица Пальгова микрорайона "Ерменсай": 1, 2, 3, 4, 6, 8, 11, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25А, 25, 28, 30, 34, 38; улица Первомайская садоводческого товарищества "Мичуринец-Ерменсай": 3А, 3, 4А, 7, 13, 16, 25, 27, 33; потребительский кооператив садоводческого товарищества "Картограф 1 сад": 7, 64, 68; потребительский кооператив садоводческого товарищества "Мичуринец-Ерменсай": 16А, 18; потребительский кооператив садоводческого товарищества "Труд 2 ММ": 1, 16; потребительский кооператив собственников земельных участков "Весна" микрорайона "Нур Алатау": 3, 10, 11, 16, 18, 20, 22Б, 33Б, 37, 44, 45, 46, 78, 127, 189, 211; улица Подгорная садоводческого общества "Картограф 2": 7А, 18, 19, 23, 30А, 34, 41, 42, 45, 48; улица Подгорная садоводческого товарищества "Труд 1": 4, 9, 13, 16, 17, 17/1, 19; улица Приовражная потребительского кооператива садоводческого товарищества "Картограф 1 сад": 64, 72, 76, 82, 87, 88, 95, 98. 111; улица Приовражная потребительского кооператива садоводческого товарищества "Труд-2 ММ": 2А, 11, 13, 15, 19, 22; улица Приовражная садоводческого общества "Картограф 1": 92, 94, 100; улица Прифермская садоводческого товарищества "Труд 1": 3А, 13, 15, 25; улица Райымбека микрорайона "Ерменсай-2": 38; улица Садовая садоводческого товарищества "Труд 1": 6, 8А, 8, 8/2, 12, 13, 17, 18, 23, 27, 32, 35, 36А, 37А, 47, 80; садоводческое общество "Картограф 2": 39; садоводческое общество "Цветущий сад": 1, 13, 17, 20, 32, 36 корпус 1, 46, 48, 59, 133, 146; садоводческое товарищество "Машиностроитель": 103; садоводческое товарищество "Машиностроитель-1": 15, 21, 39, 51; садоводческое товарищество "Мичуринец": 22; садоводческое товарищество "Труд 1": 11, 12, 13, 23, 27, 55, 59, 63, 430; улица Сандугаш микрорайона "Ерменсай": 1, 2, 3, 3/1А, 4А, 4, 4/1, 4/4, 5, 7, 9, 10, 11, 11/1, 11/4; улица Северная потребительского кооператива садоводческого товарищества "Картограф 1 сад": 6, 40, 44, 45; улица Северная садоводческого общества "Картограф 1": 45; улица Собрание садоводческого товарищества "Труд 1": 4, 7, 11, 13, 21, 40; улица Советская садоводческого общества "Цветущий сад": 19, 19/1, 29; улица Сторожевая садоводческого товарищества "Труд 1": 5/3, 6, 7, 8, 9, 11, 25; улица Суюнбая микрорайона "Ерменсай-2": 34; улица Талапты микрорайона "Ерменсай": 2, 3, 4, 6, 7, 8, 13, 14, 17, 18, 19, 22, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 34/1 корпус 1, 34/1, 34/2 корпус 1, 34/2 корпус 1, 34/2 корпус 3, 34/2, 34/3, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 71, 72, 75, 77, 80, 82, 86, 96, 106, 108, 116, 124; улица Талды микрорайона "Ерменсай": 6, 11, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 36, 40, 49, 63; улица Тастемир микрорайона "Ерменсай": 1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 18; улица Таужиеги микрорайона "Ерменсай": 2, 3А, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/2, 7, 8, 9/1, 10/1, 10/2, 11А, 11Б, 11, 12, 15А, 17, 19, 22, 23, 25, 27, 31; улица Торангы микрорайона "Ерменсай": 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 14, 16, 19, 20, 21, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 60, 62А, 62, 62/1, 65, 66, 67, 68Б, 68, 69А, 73, 95; улица Трудовая садоводческого товарищества "Мичуринец-Ерменсай": 1, 6, 7А, 17А, 17, 19, 20А, 23, 25, 26, 30А; улица Университетская микрорайона "Ерменсай": 1, 2, 4А, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9А, 12, 40; улица Ушкемпирова микрорайона "Ерменсай": 25, 27, 44 корпус 10, 44 корпус 11, 44 корпус 3, 44 корпус 4, 44 корпус 7, 44 корпус 8, 44 корпус 9; улица Цветочная садоводческого общества "Цветущий сад": 1, 5, 9, 12, 17; улица Центральная садоводческого общества "Картограф-2": 27, 29А, 29; улица Центральная садоводческого товарищества "Машиностроитель-1": 59, 68, 72; улица Центральная садоводческого товарищества "Мичуринец-Ерменсай": 36, 40, 41, 42, 44, 48, 49, 56, 57А, 57, 58, 62, 63, 65, 67; улица Центральная садоводческого товарищества "Труд 1": 2, 4А, 7, 9, 10, 13, 17, 19, 20, 21, 23, 26; улица 50 лет Октября садоводческого товарищества "Машиностроитель-1": 2, 7/3, 18, 21, 25, 29; улица 6 микрорайона "Ерменсай": 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 17, 19, 20, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
Избирательный участок № 490

Орталығы: Алматы қаласы, "Нұр Алатау", шағынауданы Қазыбек Тауасарұлы көшесі, 33, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 189 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Нұр Алатау" шағынауданының Әбілқайыр хан көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15; "Нұр Алатау" шағынауданының Әбішев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16; "Нұр Алатау" шағынауданының Байдосов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22А, 22, 22/7, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43А, 43, 43/1, 44А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70А, 70, 71, 72А, 72, 73, 75, 76, 77, 78А, 78, 79, 80, 81, 88; "Нұр Алатау" шағынауданының Балбөбек көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; "Нұр Алатау" шағынауданының Бұлбұл көшесі: 1, 2, 2/1, 2/2, 3А, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/2, 7, 8/1, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33А, 33, 33/1, 34, 35 корпус 1, 35, 36, 37А, 37, 38, 39, 40А, 40, 41А, 41, 42А, 42, 43А, 43, 44, 45, 46А, 46, 47, 48, 49, 50, 51А, 51, 52, 53, 54А, 54, 55, 55/4, 56А, 56, 58А, 58, 60, 62, 64, 66, 68А, 68, 70, 72, 74, 78, 80; Витебская көшесі: 36, 38, 40; "Нұр Алатау" шағынауданының Ерулік көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17А, 17, 18, 19А, 19, 20, 21А, 21, 22, 24, 25, 26, 27А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42А, 42Б, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66; "Нұр Алатау" шағынауданының Жолбарыс көшесі: 1А, 1, 2, 2/2, 3, 3/2, 4, 4/2, 5, 6, 7А, 7, 8, 8/2, 9А, 9, 9/1, 10А, 11, 11/1, 11/2, 13, 14, 15А, 15/1, 16А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28А, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45А, 45, 47; "Нұр Алатау" шағынауданының Қожакеев көшесі: 5; "Нұр Алатау" шағынауданының Көксарай көшесі: 1В, 1Г, 1, 2В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13А, 13, 15, 16А, 16, 17А, 17, 18, 19, 20, 20/2, 21Б, 21, 22А, 22, 23, 24, 25А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35А, 35, 37, 38, 39А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 74; "Нұр Алатау" шағынауданының Асқар Қонаев көшесі: 1Б, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33А, 33, 34, 34/1, 35, 37, 38, 39, 42, 43, 45, 48, 50; "Нұр Алатау" шағынауданының Мәди көшесі: 1А, 1Г, 1Г/7, 1Г/9, 1, 1/11, 2А, 2Б, 2В, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 41, 45, 69, 71; "Нұр Алатау" шағынауданының Мамыр көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11А, 11, 12А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18А, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 44А, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 50, 51, 53, 54, 57, 59А, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 101; "Қазақфильм" шағынауданы: 1, 2, 3, 5; "Нұр Алатау" шағынауданының Қазыбек Тауасарұлы көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7А, 7, 9, 11, 13, 14А, 16, 17, 18, 19А, 19, 20, 21, 23, 24, 25А, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34; "Нұр Алатау" шағынауданының Тереңөзек көшесі: 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36А, 37, 38, 39А, 39, 40А, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76; "Нұр Алатау" шағынауданының Шүкіров көшесі: 1, 2А, 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23А, 23, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 29А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39А, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47А, 48, 49, 50А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72А, 72, 74, 75, 76, 77А, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98.
№ 491 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Нұр Алатау" шағынауданы, Қазыбек Тауасарұлы көшесі, 49/5, Алматы қаласы қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының "№ 17 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының дәрігерлік амбулаториясының ғимараты.

Центр: город Алматы, микрорайон "Нур Алатау", улица Тауасарулы Казыбек, 33, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 189" управления образования города Алматы.
Границы: улица Абилкайыр хана микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15; улица Абишева микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16; улица Байдосова микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22А, 22, 22/7, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43А, 43, 43/1, 44А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70А, 70, 71, 72А, 72, 73, 75, 76, 77, 78А, 78, 79, 80, 81, 88; улица Балбобек микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; улица Булбул микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 2/1, 2/2, 3А, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/2, 7, 8/1, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33А, 33, 33/1, 34, 35 корпус 1, 35, 36, 37А, 37, 38, 39, 40А, 40, 41А, 41, 42А, 42, 43А, 43, 44, 45, 46А, 46, 47, 48, 49, 50, 51А, 51, 52, 53, 54А, 54, 55, 55/4, 56А, 56, 58А, 58, 60, 62, 64, 66, 68А, 68, 70, 72, 74, 78, 80; улица Витебская: 36, 38, 40; улица Ерулик микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17А, 17, 18, 19А, 19, 20, 21А, 21, 22, 24, 25, 26, 27А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42А, 42Б, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66; улица Жолбарыс микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2, 2/2, 3, 3/2, 4, 4/2, 5, 6, 7А, 7, 8, 8/2, 9А, 9, 9/1, 10А, 11, 11/1, 11/2, 13, 14, 15А, 15/1, 16А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28А, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45А, 45, 47; улица Кожакеева микрорайона "Нур Алатау: 5; улица Коксарай микрорайона "Нур Алатау": 1В, 1Г, 1, 2В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13А, 13, 15, 16А, 16, 17А, 17, 18, 19, 20, 20/2, 21Б, 21, 22А, 22, 23, 24, 25А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35А, 35, 37, 38, 39А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 74; улица Конаева Аскара микрорайона "Нур Алатау": 1Б, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33А, 33, 34, 34/1, 35, 37, 38, 39, 42, 43, 45, 48, 50; улица Мади микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1Г, 1Г/7, 1Г/9, 1, 1/11, 2А, 2Б, 2В, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 41, 45, 69, 71; улица Мамыр микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11А, 11, 12А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18А, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 44А, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 50, 51, 53, 54, 57, 59А, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 101; микрорайон "Казахфильм": 1, 2, 3, 5; улица Тауасарулы Казыбек микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 4, 5, 6, 7А, 7, 9, 11, 13, 14А, 16, 17, 18, 19А, 19, 20, 21, 23, 24, 25А, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34; улица Теренозек микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36А, 37, 38, 39А, 39, 40А, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76; улица Шукирова микрорайона "Нур Алатау": 1, 2А, 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23А, 23, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 29А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39А, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47А, 48, 49, 50А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72А, 72, 74, 75, 76, 77А, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98.
Избирательный участок № 491
Центр: город Алматы, микрорайон "Нур Алатау", улица Тауасарулы Казыбек, 83, здание врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 17" управления здравоохранения города Алматы.

Шекаралары: "Нұр Алатау" шағынауданының Әбілқайыр хан көшесі: 24А, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55А, 55, 56, 57, 58, 59, 60/1, 60/2, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 75, 77, 79, 80А, 81А, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 89/1, 89/2, 91, 93, 95, 97/1, 97/2, 99, 105, 106А, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 112/2, 113, 115А, 115, 119, 121А, 121, 123А, 127, 127/1, 127/2, 127/3, 129, 129/2, 131, 133/1, 133/2; "Нұр Алатау" шағынауданының Әбішев көшесі: 19, 21, 23, 25А, 25, 28А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36А, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 77, 81, 85, 87, 88, 90, 95, 96, 107, 108/1, 109, 111; "Нұр Алатау" шағынауданының Әсемтау көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14А, 14, 15А, 15, 16А, 16, 17, 17/2, 18, 19, 21А, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43А, 43, 44, 45, 46, 47А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53Б, 53, 54, 55А, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63А, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 71А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 84, 86, 86/1, 88, 90; "Нұр Алатау" шағынауданының Атабек көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8А, 8, 9, 10А, 10, 11, 12, 13, 14А, 14, 15, 16, 17А, 17, 43, 50, 52; "Нұр Алатау" шағынауданының Байбұлақ көшесі: 1, 2А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 19, 20А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 59, 78; "Нұр Алатау" шағынауданының Байкенов көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23А, 23, 24, 25, 27, 28А, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 51А, 51, 53А, 53, 54, 55, 56А, 56, 57, 58, 59А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76А, 76, 78, 80, 82А, 82, 84; "Нұр Алатау" шағынауданының Бақдәулет көшесі: 1А, 1, 2А, 3, 4, 4/1, 5, 7А, 7, 8А, 8, 9, 9/1, 10А, 10, 10/1, 11, 12, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 20А, 20, 21, 22, 23, 24А, 24, 25А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32А, 32, 33А, 33, 34, 35, 36А, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60; "Нұр Алатау" шағынауданының Бақшалы көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; "Нұр Алатау" шағынауданының Ботай көшесі: 1А, 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; "Нұр Алатау" шағынауданының Жұлдыз көшесі: 1/2, 2А, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 4А, 4, 4/3, 5В, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17А, 17, 18, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24А, 24, 25, 26, 27Б, 27В, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36А, 36Б, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 56, 62/1, 62/2, 63Б, 63, 63/2, 63/3, 68, 68/1, 70, 89, 99, 100А, 102В, 113, 115, 150/8, 153, 154, 158, 161, 222; "Нұр Алатау" шағынауданының Қарақия көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 16/2, 16/4, 16/5, 17А, 17, 18, 19, 20А, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30; "Нұр Алатау" шағынауданының Керемет көшесі: 1, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22; "Нұр Алатау" шағынауданының Қожакеев көшесі: 25, 27А, 27, 40, 42, 50, 52А, 61А, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 78, 84, 86, 96; "Нұр Алатау" шағынауданының Асқар Қонаев көшесі: 84; "Нұр Алатау" шағынауданының Мойынқұм көшесі: 1, 1/1, 1/2, 2, 3А, 3, 4, 4/2, 5Б, 5, 5/1, 6А, 7, 7/1, 8А, 8, 9А, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16А, 16, 18А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 46; "Нұр Алатау" шағынауданының Рақышев көшесі: 1А, 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12Б, 12, 13, 14, 16, 17А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25А, 25Б, 25, 26, 27А, 27, 27/1, 28, 29А, 29Б, 29, 30А, 30, 31А, 31/1, 32, 33, 34, 35, 36А, 37, 38, 39, 40А, 40, 40/1, 41, 42А, 42Б, 42В, 42Д, 42, 43А, 43, 44, 45, 47, 48, 49А, 49Б, 49В, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55А, 55, 56, 57А, 57Б, 57, 58, 59, 60, 61А, 61, 62А, 62, 63, 64А, 64, 66, 68, 70, 72, 75, 83А; "Нұр Алатау" шағынауданының Рахмадиев көшесі: 24А; "Нұр Алатау" шағынауданының Салықов көшесі: 28, 30, 31, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 42, 62, 64, 70; "Нұр Алатау" шағынауданының Сандықтас көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20А, 20, 21, 22, 23, 24, 25А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33А, 33, 34, 35, 36А, 36, 37, 38А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 60, 62, 64, 66, 67А, 68, 70, 72, 73А, 73, 74, 76; "Нұр Алатау" шағынауданының Қазыбек Тауасарұлы көшесі: 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59А, 59, 60, 62, 63, 64, 67, 68, 70, 70/2, 70/4, 70/6, 71, 71/13, 71/24, 73, 75, 77, 80, 82, 83, 84, 86, 90, 93А, 128; "Нұр Алатау" шағынауданының Тоқжайлау көшесі: 1, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 18, 19А, 19, 20, 21А, 21, 21/1, 22, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38А, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 48, 50, 54, 56, 58, 62В, 90; "Нұр Алатау" шағынауданының Өтегенов көшесі: 1, 2, 3, 4/2, 5, 6, 7В, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 13Б, 13, 14А, 14, 15А, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/71, 25, 26Б, 26, 27А, 27, 28А, 28, 30, 30/2, 32А, 32, 34, 36, 38А, 38, 42, 44, 46А, 46, 48А, 48В, 48; "Нұр Алатау" шағынауданының көше 1: 2В, 3/3, 10, 63, 83А; "Нұр Алатау" шағынауданының көше 10: 3, 5, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; "Нұр Алатау" шағынауданының көше 11: 1, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 25, 27, 28, 29, 34, 36, 38; "Нұр Алатау" шағынауданының көше 14: 1, 3, 6, 11, 13, 14, 14/2, 16, 17/1, 23, 46, 59; "Нұр Алатау" шағынауданының көше 2: 14, 19, 20/6, 29; "Нұр Алатау" шағынауданының көше 3: 7, 11, 31; "Нұр Алатау" шағынауданының көше 8: 2/2, 4, 10, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27 блок 1, 27 блок 2, 27 блок 3, 27 блок 4, 27 блок 5, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 40, 41, 42, 45, 46, 50, 54, 55, 56, 57, 60; "Нұр Алатау" шағынауданының көше 9: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15.
№ 492 сайлау учаскесі

Границы: улица Абилкайыр хана микрорайона "Нур Алатау": 24А, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55А, 55, 56, 57, 58, 59, 60/1, 60/2, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 75, 77, 79, 80А, 81А, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 89/1, 89/2, 91, 93, 95, 97/1, 97/2, 99, 105, 106А, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 112/2, 113, 115А, 115, 119, 121А, 121, 123А, 127, 127/1, 127/2, 127/3, 129, 129/2, 131, 133/1, 133/2; улица Абишева микрорайона "Нур Алатау": 19, 21, 23, 25А, 25, 28А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36А, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 77, 81, 85, 87, 88, 90, 95, 96, 107, 108/1, 109, 111; улица Асемтау микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14А, 14, 15А, 15, 16А, 16, 17, 17/2, 18, 19, 21А, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43А, 43, 44, 45, 46, 47А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53Б, 53, 54, 55А, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63А, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 71А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 84, 86, 86/1, 88, 90; улица Атабек микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8А, 8, 9, 10А, 10, 11, 12, 13, 14А, 14, 15, 16, 17А, 17, 43, 50, 52; улица Байбулак микрорайона "Нур Алатау": 1, 2А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 19, 20А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 59, 78; улица Байкенова микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23А, 23, 24, 25, 27, 28А, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 51А, 51, 53А, 53, 54, 55, 56А, 56, 57, 58, 59А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76А, 76, 78, 80, 82А, 82, 84; улица Бакдаулет микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2А, 3, 4, 4/1, 5, 7А, 7, 8А, 8, 9, 9/1, 10А, 10, 10/1, 11, 12, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 20А, 20, 21, 22, 23, 24А, 24, 25А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32А, 32, 33А, 33, 34, 35, 36А, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60; улица Бакшалы микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; улица Ботай микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; улица Жулдыз микрорайона "Нур Алатау": 1/2, 2А, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 4А, 4, 4/3, 5В, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17А, 17, 18, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24А, 24, 25, 26, 27Б, 27В, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36А, 36Б, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 56, 62/1, 62/2, 63Б, 63, 63/2, 63/3, 68, 68/1, 70, 89, 99, 100А, 102В, 113, 115, 150/8, 153, 154, 158, 161, 222; улица Каракия микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 16/2, 16/4, 16/5, 17А, 17, 18, 19, 20А, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30; улица Керемет микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22; улица Кожакеева микрорайона "Нур Алатау": 25, 27А, 27, 40, 42, 50, 52А, 61А, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 78, 84, 86, 96; улица Конаева Аскара микрорайона "Нур Алатау": 84; улица Мойынкум микрорайона "Нур Алатау": 1, 1/1, 1/2, 2, 3А, 3, 4, 4/2, 5Б, 5, 5/1, 6А, 7, 7/1, 8А, 8, 9А, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16А, 16, 18А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 46; улица Ракышева микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12Б, 12, 13, 14, 16, 17А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25А, 25Б, 25, 26, 27А, 27, 27/1, 28, 29А, 29Б, 29, 30А, 30, 31А, 31/1, 32, 33, 34, 35, 36А, 37, 38, 39, 40А, 40, 40/1, 41, 42А, 42Б, 42В, 42Д, 42, 43А, 43, 44, 45, 47, 48, 49А, 49Б, 49В, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55А, 55, 56, 57А, 57Б, 57, 58, 59, 60, 61А, 61, 62А, 62, 63, 64А, 64, 66, 68, 70, 72, 75, 83А; улица Рахмадиева микрорайона "Нур Алатау": 24А; улица Салыкова микрорайона"Нур Алатау": 28, 30, 31, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 42, 62, 64, 70; улица Сандыктас микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20А, 20, 21, 22, 23, 24, 25А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33А, 33, 34, 35, 36А, 36, 37, 38А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 60, 62, 64, 66, 67А, 68, 70, 72, 73А, 73, 74, 76; улица Тауасарулы Казыбек микрорайона "Нур Алатау": 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59А, 59, 60, 62, 63, 64, 67, 68, 70, 70/2, 70/4, 70/6, 71, 71/13, 71/24, 73, 75, 77, 80, 82, 83, 84, 86, 90, 93А, 128; улица Токжайлау микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 18, 19А, 19, 20, 21А, 21, 21/1, 22, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38А, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 48, 50, 54, 56, 58, 62В, 90; улица Утегенова микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4/2, 5, 6, 7В, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 13Б, 13, 14А, 14, 15А, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/71, 25, 26Б, 26, 27А, 27, 28А, 28, 30, 30/2, 32А, 32, 34, 36, 38А, 38, 42, 44, 46А, 46, 48А, 48В, 48; улица 1 микрорайона "Нур Алатау": 2В, 3/3, 10, 63, 83А; улица 10 микрорайона "Нур Алатау": 3, 5, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; улица 11 микрорайона "Нур Алатау": 1, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 25, 27, 28, 29, 34, 36, 38; улица 14 микрорайона "Нур Алатау": 1, 3, 6, 11, 13, 14, 14/2, 16, 17/1, 23, 46, 59; улица 2 микрорайона "Нур Алатау": 14, 19, 20/6, 29; улица 3 микрорайона "Нур Алатау": 7, 11, 31; улица 8 микрорайона "Нур Алатау": 2/2, 4, 10, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27 блок 1, 27 блок 2, 27 блок 3, 27 блок 4, 27 блок 5, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 40, 41, 42, 45, 46, 50, 54, 55, 56, 57, 60; улица 9 микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15.
Избирательный участок № 492

Орталығы: Алматы қаласы, "Нұрлытау" шағынауданы, Нұртазина көшесі, 49, Алматы қаласы білім басқармасының "Ш. Құдайбердіұлы атындағы № 190 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Алатау" бау-бақша серіктестігінің Байқоңыр көшесі: 33, 131А, 131, 138, 161; "Нұрлытау" шағынауданының Баязитова көшесі: 2Б, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 9А, 9, 9/3, 9/7, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 33, 35Б, 35, 40, 52, 54, 56, 58; "Нефтяник" бау-бақша серіктестігінің Вишневая көшесі: 40; "Нұрлытау" шағынауданының Жаманова көшесі: 1/1, 6, 7, 8/3, 9, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 100/18, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 110, 115, 116, 117, 118, 121, 122, 126, 128, 129, 130, 131, 135, 136, 137, 140, 144, 145, 147, 148, 150, 151, 160, 162, 162/1, 162/2, 163, 170, 171, 172, 174, 177, 179, 180, 181, 182, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 200, 201, 202, 203, 207, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 220, 221/1, 222, 223, 224, 226, 229, 243, 245, 247; "Нұр Алатау" шағынауданының Ғазиза Жұбанова көшесі: 1, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 18, 20, 24, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 61 блок 15, 61 блок 3, 61 блок 4, 66/1, 69, 70, 72, 76, 80; "Нұрлытау" шағынауданының Кунжарық көшесі: 1А, 1В, 1, 1/1, 1/2, 2, 3Б, 3, 3/3, 4А, 4Г, 4, 5А, 5Б, 5Г, 5, 5/1, 5/5, 6А, 6, 7А, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/6, 9, 9/1, 11, 12Б, 12, 14, 15, 16А, 16, 17А, 17, 18, 18/1, 19, 19/2, 20, 21, 22А, 22Б, 22, 22/12, 22/4, 22/9, 23, 23/1, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40В, 43, 44А, 44, 45, 46Б, 46, 48, 50А, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 60, 62, 65А, 69, 73, 81, 83, 85; "Нұрлытау" шағынауданы: 1, 25, 59, 91/4, 182/6, 818, 865, 866, 916, 995, 997,1027, 1033, 1042, 1042/1, 1066, 1103, 1138, 1139, 1145, 1146, 1155, 1158, 1184, 1244, 1245, 1299, 1413, 1442, 1463, 1601/1, 1601/16, 1601/17, 1601/5, 1601/9, 1610, 1631, 1633, 1700, 1702, 1754А, 1794, 1828, 1840, 1842, 1843, 2014, 2034/4, 2039; "Нұр Алатау" шағынауданын": 1, 4, 7, 16, 25, 32, 58, 85, 90, 206, 439, 440, 447, 819, 820, 839, 867, 950, 1020, 1045, 1151, 1159, 1163А, 1168, 1171, 1210, 1214, 1670, 1678, 1681, 1687, 1839, 1841, 1845, 1858, 1950, 1961, 2036, 2037, 2038, 2040, 2041; "Хан Тәңірі" шағынауданы: 27А, 27/2, 27/3, 27/4, 27/6, 27/7, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37А, 39, 40, 41, 42А, 43А, 43, 43/7А, 43/7, 44, 46, 48, 49Б, 49, 50, 51, 52, 53, 55А, 55Б, 56, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 66, 67А, 67Б, 70, 72, 73А, 73, 74, 75, 76/14, 77, 77/1, 77/12, 77/13, 77/17, 77/5, 79А, 79, 80, 81А, 81, 82А, 83А, 83, 84Б, 84, 87А, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 102, 104, 105А, 107, 109, 110, 111Б, 111, 113, 115А, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123В, 123Г, 123/10, 123/11, 124/3; "Нефтяник" бау-бақша серіктестігінің Садовая көшесі: 20, 34; "Алатау" бау-бақша серіктестігі: 1, 2, 3Б, 3, 5, 6, 6/1, 7/1, 7, 8, 8/1, 10А, 10, 11, 12А, 12, 13А, 14, 14/2, 15, 16, 19, 20А, 20, 21, 23, 24/1, 25А, 25, 26, 28, 33, 36, 37А, 38, 40А, 45/1, 46, 47, 49, 50/51, 51, 52А, 54, 55, 55/1, 56, 56/1, 57, 62, 63, 65, 67, 68, 70, 78, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 94, 99, 105, 107, 109, 113, 114, 115, 118, 121, 126, 131, 133, 134, 140, 141, 145, 149, 153, 154, 157, 160, 165, 168, 169, 170, 172, 173, 176, 178, 179, 181, 184, 185, 186, 188, 194, 206, 229, 233, 234, 236, 256, 257, 260, 264, 265, 268, 278, 279; "Свежесть" бау-бақша серіктестігі: 27А, 40, 41, 51, 52, 53, 54, 55/3, 56, 59, 62, 64, 65, 69, 73, 75, 76, 78, 80А, 84, 86, 87, 89, 90, 98, 105, 109, 118-119, 119А, 119Б, 120, 145, 152А, 153, 155, 159А, 159Б, 159, 160А, 160, 162, 163, 164, 165Б, 168, 169, 171А, 172, 173А, 173, 175А, 176, 177, 179, 182А, 184, 186, 187, 188, 189, 194, 195, 196, 200, 211, 233, 234, 235, 236/1, 236/2, 236/3, 239, 240, 241, 243, 250; "Энергия" бау-бақша серіктестігі: 19, 102; "Энергия-2" бау-бақша серіктестігі: 3, 16, 31; "Нұр Алатау" шағынауданының СТФ 1: 1; "Нефтяник" бау-бақша серіктестігінің Центральная көшесі: 3, 39, 58, 69; "Нұрлытау" шағынауданының Шағын тұйық көшесі: 1А, 1, 1/2, 1/3, 3, 4, 5, 8В, 8 корпус 1, 8, 8/4, 10, 11, 12А, 12, 14, 16, 17; "Нефтяник" бау-бақша серіктестігінің Яблоневая көшесі: 9, 13, 15, 17; "Нұрлытау" шағынауданының көше 1: 1А, 7, 8, 9, 13, 14, 18, 20, 24, 28; "Нұрлытау" шағынауданының көше 14: 18, 24, 28, 36, 38, 51, 58, 152, 170/2, 174, 272, 274; "Нұр Алатау" шағынауданының көше 15: 2/1, 6, 12, 14; "Нұр Алатау" шағынауданының көше 16: 1, 3, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 4, 5; "Нұр Алатау" шағынауданының көше 17: 2, 3, 4, 7, 8, 9, 15, 18/1, 20, 21, 22, 23; "Нұр Алатау" шағынауданының көше 18: 1, 2, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 22, 28, 36, 38, 42, 52, 54, 62, 64; "Нұрлытау" шағынауданының көше 20: 1, 6, 8; "Нұрлытау" шағынауданының көше 21: 2, 6; "Нұрлытау" шағынауданының көше 22: 3, 4, 6, 7, 8; "Нұрлытау" шағынауданының көше 23: 1, 3, 4, 8 корпус 1, 8/2, 8/3, 8/4, 9; "Нұрлытау" шағынауданының көше 24: 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 26, 30, 39, 45, 47, 49, 50, 53, 57, 59, 63, 75; "Нұрлытау" шағынауданының көше 25: 2, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 45, 47, 51, 52, 54; "Нұрлытау" шағынауданының көше 3: 2, 2/3, 15, 17; "Нұрлытау" шағынауданының көше 30: 12; "Нұрлытау" шағынауданының көше 4: 1А, 1/1, 3, 5, 6, 7В, 8, 8/1, 10А, 10, 15Б, 16А, 16/1; "Нұрлытау" шағынауданының 5 тұйық көшесі: 3, 5, 7/1, 10, 11А, 11, 13, 16, 17.
№ 493 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Нурлытау", улица Нуртазиной, 49, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 190 имени Ш. Кудайбердыулы" управления образования города Алматы.
Границы: улица Байконыр садоводческого товарищества "Алатау": 33, 131А, 131, 138, 161; улица Баязитовой микрорайона "Нурлытау": 2Б, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 9А, 9, 9/3, 9/7, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 33, 35Б, 35, 40, 52, 54, 56, 58; улица Вишневая садоводческого товарищества "Нефтяник": 40; улица Жамановой микрорайона"Нурлытау": 1/1, 6, 7, 8/3, 9, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 100/18, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 110, 115, 116, 117, 118, 121, 122, 126, 128, 129, 130, 131, 135, 136, 137, 140, 144, 145, 147, 148, 150, 151, 160, 162, 162/1, 162/2, 163, 170, 171, 172, 174, 177, 179, 180, 181, 182, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 200, 201, 202, 203, 207, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 220, 221/1, 222, 223, 224, 226, 229, 243, 245, 247; улица Жубановой Газизы микрорайона "Нур Алатау": 1, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 18, 20, 24, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 61 блок 15, 61 блок 3, 61 блок 4, 66/1, 69, 70, 72, 76, 80; улица Кунжарык микрорайона "Нурлытау": 1А, 1В, 1, 1/1, 1/2, 2, 3Б, 3, 3/3, 4А, 4Г, 4, 5А, 5Б, 5Г, 5, 5/1, 5/5, 6А, 6, 7А, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/6, 9, 9/1, 11, 12Б, 12, 14, 15, 16А, 16, 17А, 17, 18, 18/1, 19, 19/2, 20, 21, 22А, 22Б, 22, 22/12, 22/4, 22/9, 23, 23/1, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40В, 43, 44А, 44, 45, 46Б, 46, 48, 50А, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 60, 62, 65А, 69, 73, 81, 83, 85; микрорайон "Нурлытау": 1, 25, 59, 91/4, 182/6, 818, 865, 866, 916, 995, 997, 1027, 1033, 1042, 1042/1, 1066, 1103, 1138, 1139, 1145, 1146, 1155, 1158, 1184, 1244, 1245, 1299, 1413, 1442, 1463, 1601/1, 1601/16, 1601/17, 1601/5, 1601/9, 1610, 1631, 1633, 1700, 1702, 1754А, 1794, 1828, 1840, 1842, 1843, 2014, 2034/4, 2039; микрорайон "Нур Алатау": 1, 4, 7, 16, 25, 32, 58, 85, 90, 206, 439, 440, 447, 819, 820, 839, 867, 950, 1020, 1045, 1151, 1159, 1163А, 1168, 1171, 1210, 1214, 1670, 1678, 1681, 1687, 1839, 1841, 1845, 1858, 1950, 1961, 2036, 2037, 2038, 2040, 2041; микрорайон "Хан Тәңірі": 27А, 27/2, 27/3, 27/4, 27/6, 27/7, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37А, 39, 40, 41, 42А, 43А, 43, 43/7А, 43/7, 44, 46, 48, 49Б, 49, 50, 51, 52, 53, 55А, 55Б, 56, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 66, 67А, 67Б, 70, 72, 73А, 73, 74, 75, 76/14, 77, 77/1, 77/12, 77/13, 77/17, 77/5, 79А, 79, 80, 81А, 81, 82А, 83А, 83, 84Б, 84, 87А, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 102, 104, 105А, 107, 109, 110, 111Б, 111, 113, 115А, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123В, 123Г, 123/10, 123/11, 124/3; улица Садовая садоводческого товарищества "Нефтяник": 20, 34; садоводческое товарищество "Алатау": 1, 2, 3Б, 3, 5, 6, 6/1, 7/1, 7, 8, 8/1, 10А, 10, 11, 12А, 12, 13А, 14, 14/2, 15, 16, 19, 20А, 20, 21, 23, 24/1, 25А, 25, 26, 28, 33, 36, 37А, 38, 40А, 45/1, 46, 47, 49, 50/51, 51, 52А, 54, 55, 55/1, 56, 56/1, 57, 62, 63, 65, 67, 68, 70, 78, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 94, 99, 105, 107, 109, 113, 114, 115, 118, 121, 126, 131, 133, 134, 140, 141, 145, 149, 153, 154, 157, 160, 165, 168, 169, 170, 172, 173, 176, 178, 179, 181, 184, 185, 186, 188, 194, 206, 229, 233, 234, 236, 256, 257, 260, 264, 265, 268, 278, 279; садоводческое товарищество "Свежесть": 27А, 40, 41, 51, 52, 53, 54, 55/3, 56, 59, 62, 64, 65, 69, 73, 75, 76, 78, 80А, 84, 86, 87, 89, 90, 98, 105, 109, 118-119, 119А, 119Б, 120, 145, 152А, 153, 155, 159А, 159Б, 159, 160А, 160, 162, 163, 164, 165Б, 168, 169, 171А, 172, 173А, 173, 175А, 176, 177, 179, 182А, 184, 186, 187, 188, 189, 194, 195, 196, 200, 211, 233, 234, 235, 236/1, 236/2, 236/3, 239, 240, 241, 243, 250; садоводческое товарищество "Энергия": 19, 102; садоводческое товарищество "Энергия-2": 3, 16, 31; СТФ 1 микрорайона "Нур Алатау": 1; улица Центральная садоводческого товарищества "Нефтяник": 3, 39, 58, 69; переулок Шагын микрорайона "Нурлытау": 1А, 1, 1/2, 1/3, 3, 4, 5, 8В, 8 корпус 1, 8, 8/4, 10, 11, 12А, 12, 14, 16, 17; улица Яблоневая садоводческого товарищества "Нефтяник": 9, 13, 15, 17; улица 1 микрорайона "Нурлытау": 1А, 7, 8, 9, 13, 14, 18, 20, 24, 28; улица 14 микрорайона "Нурлытау": 18, 24, 28, 36, 38, 51, 58, 152, 170/2, 174, 272, 274; улица 15 микрорайона "Нур Алатау": 2/1, 6, 12, 14; улица 16 микрорайона "Нур Алатау": 1, 3, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 4, 5; улица 17 микрорайона "Нур Алатау": 2, 3, 4, 7, 8, 9, 15, 18/1, 20, 21, 22, 23; улица 18 микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 22, 28, 36, 38, 42, 52, 54, 62, 64; улица 20 микрорайона "Нурлытау": 1, 6, 8; улица 21 микрорайона "Нурлытау": 2, 6; улица 22 микрорайона "Нурлытау": 3, 4, 6, 7, 8; улица 23 микрорайона "Нурлытау": 1, 3, 4, 8 корпус 1, 8/2, 8/3, 8/4, 9; улица 24 микрорайона "Нурлытау": 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 26, 30, 39, 45, 47, 49, 50, 53, 57, 59, 63, 75; улица 25 микрорайона "Нурлытау": 2, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 45, 47, 51, 52, 54; улица 3 микрорайона "Нурлытау": 2, 2/3, 15, 17; улица 30 микрорайона "Нурлытау": 12; улица 4 микрорайона "Нурлытау": 1А, 1/1, 3, 5, 6, 7В, 8, 8/1, 10А, 10, 15Б, 16А, 16/1; переулок 5 микрорайона "Нурлытау": 3, 5, 7/1, 10, 11А, 11, 13, 16, 17.
Избирательный участок № 493

Орталығы: Алматы қаласы, "Ерменсай" шағынауданы, Жәңгір хан көшесі, 18, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 183 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Ерменсай" шағынауданының Ахмедияров көшесі: 2/36, 2/40; "Ақтөбе" шағынауданының Баһадүр көшесі: 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/10, 8/11 блок 1, 8/11 блок 10, 8/11 блок 2, 8/11 блок 3, 8/11 блок 4, 8/11 блок 6, 8/11 блок 7, 8/11 блок 8, 8/11 блок 9, 8/3, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 71; "Ионосфера" бау-бақша серіктестігінің Восточная көшесі: 3; "Ерменсай" шағынауданының Жандарбекова көшесі: 15, 17, 21, 23, 28; "Асқартау" шағынауданының Жансая көшесі: 8, 19, 21, 23, 25, 27; "Ерменсай" шағынауданының Жасыл белес көшесі Орамы 1: 2, 3А, 3, 10, 12, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 25, 34, 35, 45; "Ақтөбе" шағынауданының таулы алқап тұрғын алабы: 4, 15, 17, 25А, 25Б, 25; "Ионосфера" бау-бақша серіктестігінің Западный көшесі: 23; "Ақтөбе" шағынауданы: 2, 4, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 13/1, 14, 16, 19, 31, 45; "Ақтөбе" шағынауданының Назқоңыр көшесі: 1, 1/1, 2, 2/2, 4/1, 5, 7А, 7, 8, 10, 13, 15, 16, 18, 20, 21/1, 22, 23, 23 корпус 1, 26, 28, 34, 42, 46, 48; "Ақтөбе" шағынауданының Новая көшесі: 1, 2, 14/2; "Автомобилист-30" тұтыну кооперативі: 23, 118; "Горный Гигант" тұтыну кооперативі: 1/2, 2/1, 5, 8, 12, 14/1, 18, 20, 23, 26, 27, 28, 29В, 29Г, 29Е, 30А, 30Б, 30В, 63А, 63, 235, 277, 338 блок 1, 338 блок 3, 338 блок 4, 339 блок 1, 339 блок 10, 339 блок 5, 339 блок 6, 339 блок 7, 339 блок 8, 339 блок 9, 364, 365, 366, 692 блок 7, 729, 732, 778/10; "Жанару" тұтыну кооперативі: 3, 9/1, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 43, 44, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 70, 133Б, 597, 597/1, 597/2, 688, 689, 707, 708; "Ақтөбе" шағынауданының Рауғаш көшесі: 1, 3, 4, 7А, 7Б, 7В, 7/5, 8, 9/1, 10, 11, 13, 14, 15, 17/5, 20, 22, 23, 25, 26, 31, 33, 35, 43, 83А; "Автомобилист" бау-бақша серіктестігі: 3А, 6, 15, 18, 19, 22, 25, 34, 72, 239, 320, 414; "Айнабулақ" бау-бақша серіктестігі: 22, 29, 40, 45, 63, 65, 66, 69, 70, 75, 86, 104; "Алма" бау-бақша серіктестігі: 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 19/1, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 39, 41, 53, 55, 67А, 67, 133, 136, 172; "Ақтөбе" шағынауданының "Горный Гигант" бау-бақша серіктестігі: 1, 2, 4, 18, 20, 29А, 29, 39, 42, 51, 52А, 55, 56, 58, 64, 67, 72, 83, 105, 111; "Достық" бау-бақша серіктестігі: 4, 8, 9, 10А, 10, 13, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57А, 62, 66А, 67, 68, 70, 71, 74, 76, 79, 86; "Ақтөбе" шағынауданының "Дружба" бау-бақша серіктестігі: 1, 3, 5, 6, 7, 12, 13, 16, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 39, 44, 73; "Ионосфера" бау-бақша серіктестігі: 2, 3, 8, 10, 69, 117А, 117Б, 117В; "Курортное" бау-бақша серіктестігі: 16А, 18; "Мамыр" бау-бақша серіктестігі: 8, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 24, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 38, 42, 43, 47, 49, 52А, 52, 53, 54, 57, 66, 67, 70А, 70/1, 71, 72, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 90, 91, 92, 93, 95А, 96, 98, 99, 100, 100/1, 101, 103, 105А, 107, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 119, 120, 122, 123, 126Б, 126, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 138, 140, 141, 145, 147, 149, 150, 152; "Ерменсай" шағынауданының "Парасат" бау-бақша серіктестігі: 4, 10; "Ремизовка" бау-бақша серіктестігі: 9, 9/1, 14, 28, 33, 34, 40, 46, 49, 51, 53А, 56, 60, 63, 64, 65, 68, 70, 83, 92, 104, 108, 118, 129, 136, 137, 141, 148, 150, 173, 174, 183, 194, 205, 255, 260, 277, 291, 319, 327, 349, 380, 381, 392, 395, 396, 397, 401, 443, 489, 501, 506, 509, 510, 511А, 511, 515, 517Д, 518, 519, 520; "Садовод" бау-бақша серіктестігі: 2А, 32, 164; "Тан" бау-бақша серіктестігі: 3, 5, 9, 10А, 10, 11, 12А, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 50, 52, 53, 54А, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 79, 80, 82А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 101, 102, 104, 105А, 106, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 115/1, 115/2, 115/3, 116, 120, 121А, 121, 122, 123, 136, 137А, 138, 139, 140А, 140, 141, 143, 145, 149, 154А, 154, 155, 161, 178, 478; "Ақтөбе" шағынауданының Саурық Батыр көшесі: 2, 5, 5/5, 7А, 7Б, 7В, 7/4, 7/6, 7/9, 11, 13, 15; "Ақтөбе" шағынауданының Солнечная көшесі: 1, 2В блок 1, 2В блок 4, 2, 3, 4, 5В, 5, 6; "Ерменсай" шағынауданының Үшкемпіров көшесі: 8, 9, 12, 22, 30, 40; 44 корпус 1, 44 корпус 10, 44 корпус 11, 44 корпус 12, 44 корпус 13, 44 корпус 2, 44 корпус 3, 44 корпус 4, 44 корпус 5, 44 корпус 6, 44 корпус 7, 44 корпус 8, 44 корпус 9; "Ерменсай" шағынауданының 1 тұйық көше: 11; "Ерменсай" шағынауданының көше 1: 14, 16; "Ерменсай" шағынауданының 2 тұйық көше: 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21; "Ерменсай" шағынауданының 3 тұйық көше: 1А, 1Б, 2У, 2, 4У, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 34, 35У, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 45; "Ерменсай" шағынауданының 4 тұйық көше: 1/1, 2А, 3У, 3, 5В корпус 1, 12, 26, 40, 48; "Горный" бау-бақша серіктестігінің 4 өткелі: 4; "Ерменсай" шағынауданының 5 тұйық көше: 1, 1/1, 2/2, 3, 7А, 7/1, 8Б, 8/1, 9, 14, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/6, 16/8, 19Б; "Ерменсай" шағынауданының 6 тұйық көше: 1В, 7Б, 8, 9, 10, 13, 20. 23, 24, 25/1, 25/3, 25/4; "Ерменсай" шағынауданының 7 тұйық көше: 1В, 3, 4А, 4В, 4, 5, 7, 9А, 9, 10, 14, 16, 21, 22, 23, 26, 28, 30, 30/3, 30/4, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 47, 63, 65, 79.
№ 494 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Ерменсай", улица Жангир хана, 18, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 183" управления образования города Алматы.
Границы: улица Ахмедиярова микрорайона "Ерменсай": 2/36, 2/40; улица Бахадур микрорайона "Актобе": 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/10, 8/11 блок 1, 8/11 блок 10, 8/11 блок 2, 8/11 блок 3, 8/11 блок 4, 8/11 блок 6, 8/11 блок 7, 8/11 блок 8, 8/11 блок 9, 8/3, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 71; улица Восточная садоводческого товарищества "Ионосфера": 3; улица Жандарбековой микрорайона "Ерменсай": 15, 17, 21, 23, 28; улица Жансая микрорайона "Аскартау": 8, 19, 21, 23, 25, 27; улица Жасыл белес 1 квартал микрорайона "Ерменсай": 2, 3А, 3, 10, 12, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 25, 34, 35, 45; Жилой массив Горная долина микрорайона "Актобе": 4, 15, 17, 25А, 25Б, 25; улица Западный садоводческого товарищества "Ионосфера": 23; микрорайон "Актобе": 2, 4, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 13/1, 14, 16, 19, 31, 45; улица Назконыр микрорайона "Актобе": 1, 1/1, 2, 2/2, 4/1, 5, 7А, 7, 8, 10, 13, 15, 16, 18, 20, 21/1, 22, 23, 23 корпус 1, 26, 28, 34, 42, 46, 48; улица Новая микрорайона "Актобе": 1, 2, 14/2; потребительский кооператив "Автомобилист-30": 23, 118; потребительский кооператив "Горный Гигант": 1/2, 2/1, 5, 8, 12, 14/1, 18, 20, 23, 26, 27, 28, 29В, 29Г, 29Е, 30А, 30Б, 30В, 63А, 63, 235, 277, 338 блок 1, 338 блок 3, 338 блок 4, 339 блок 1, 339 блок 10, 339 блок 5, 339 блок 6, 339 блок 7, 339 блок 8, 339 блок 9, 364, 365, 366, 692 блок 7, 729, 732, 778/10; потребительский кооператив "Жанару": 3, 9/1, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 43, 44, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 70, 133Б, 597, 597/1, 597/2, 688, 689, 707, 708; улица Раугаш микрорайона "Актобе": 1, 3, 4, 7А, 7Б, 7В, 7/5, 8, 9/1, 10, 11, 13, 14, 15, 17/5, 20, 22, 23, 25, 26, 31, 33, 35, 43, 83А; садоводческое товарищество "Автомобилист": 3А, 6, 15, 18, 19, 22, 25, 34, 72, 239, 320, 414; садоводческое товарищество "Айнабулак": 22, 29, 40, 45, 63, 65, 66, 69, 70, 75, 86, 104; садоводческое товарищество "Алма": 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 19/1, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 39, 41, 53, 55, 67А, 67, 133, 136, 172; садоводческое товарищество "Горный Гигант" микрорайона "Актобе": 1, 2, 4, 18, 20, 29А, 29, 39, 42, 51, 52А, 55, 56, 58, 64, 67, 72, 83, 105, 111; садоводческое товарищество "Достык": 4, 8, 9, 10А, 10, 13, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57А, 62, 66А, 67, 68, 70, 71, 74, 76, 79, 86; садоводческое товарищество "Дружба" микрорайона "Актобе": 1, 3, 5, 6, 7, 12, 13, 16, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 39, 44, 73; садоводческое товарищество "Ионосфера": 2, 3, 8, 10, 69, 117А, 117Б, 117В; садоводческое товарищество "Курортное": 16А, 18; садоводческое товарищество "Мамыр": 8, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 24, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 38, 42, 43, 47, 49, 52А, 52, 53, 54, 57, 66, 67, 70А, 70/1, 71, 72, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 90, 91, 92, 93, 95А, 96, 98, 99, 100, 100/1, 101, 103, 105А, 107, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 119, 120, 122, 123, 126Б, 126, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 138, 140, 141, 145, 147, 149, 150, 152; садоводческое товарищество "Парасат" микрорайона "Ерменсай": 4, 10; садоводческое товарищество "Ремизовка": 9, 9/1, 14, 28, 33, 34, 40, 46, 49, 51, 53А, 56, 60, 63, 64, 65, 68, 70, 83, 92, 104, 108, 118, 129, 136, 137, 141, 148, 150, 173, 174, 183, 194, 205, 255, 260, 277, 291, 319, 327, 349, 380, 381, 392, 395, 396, 397, 401, 443, 489, 501, 506, 509, 510, 511А, 511, 515, 517Д, 518, 519, 520; садоводческое товарищество "Садовод": 2А, 32, 164; садоводческое товарищество "Тан": 3, 5, 9, 10А, 10, 11, 12А, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 50, 52, 53, 54А, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 79, 80, 82А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 101, 102, 104, 105А, 106, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 115/1, 115/2, 115/3, 116, 120, 121А, 121, 122, 123, 136, 137А, 138, 139, 140А, 140, 141, 143, 145, 149, 154А, 154, 155, 161, 178, 478; улица Саурык Батыра микрорайона "Актобе": 2, 5, 5/5, 7А, 7Б, 7В, 7/4, 7/6, 7/9, 11, 13, 15; улица Солнечная микрорайона "Актобе": 1, 2В блок 1, 2В блок 4, 2, 3, 4, 5В, 5, 6; улица Ушкемпирова микрорайона "Ерменсай": 8, 9, 12, 22, 30, 40; 44 корпус 1, 44 корпус 10, 44 корпус 11, 44 корпус 12, 44 корпус 13, 44 корпус 2, 44 корпус 3, 44 корпус 4, 44 корпус 5, 44 корпус 6, 44 корпус 7, 44 корпус 8, 44 корпус 9; переулок 1 микрорайона "Ерменсай": 11; улица 1 микрорайона "Ерменсай": 14, 16; переулок 2 микрорайона "Ерменсай": 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21; переулок 3 микрорайона "Ерменсай": 1А, 1Б, 2У, 2, 4У, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 34, 35У, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 45; переулок 4 микрорайона "Ерменсай": 1/1, 2А, 3У, 3, 5В корпус 1, 12, 26, 40, 48; проезд 4 садоводческого товарищества "Горный": 4; переулок 5 микрорайона "Ерменсай": 1, 1/1, 2/2, 3, 7А, 7/1, 8Б, 8/1, 9, 14, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/6, 16/8, 19Б; переулок 6 микрорайона "Ерменсай": 1В, 7Б, 8, 9, 10, 13, 20. 23, 24, 25/1, 25/3, 25/4; переулок 7 микрорайона "Ерменсай": 1В, 3, 4А, 4В, 4, 5, 7, 9А, 9, 10, 14, 16, 21, 22, 23, 26, 28, 30, 30/3, 30/4, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 47, 63, 65, 79.
Избирательный участок № 494

Орталығы: Алматы қаласы, "Қарғалы" шағынауданы, Кенесары хан көшесі, 18, Алматы қаласы білім басқармасының "Ғ. Мұстафин атындағы № 191 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Қарғалы" шағынауданының Абай көшесі: 1, 14А, 14, 16А, 16, 24, 26А, 26, 32, 42; "Ғаламат" шағынауданының Әлмерек көшесі: 1, 3; "Ғаламат" шағынауданының Атамұра көшесі: 1, 1/2, 2А, 2, 2/1, 2/2, 3Б, 3, 4А, 4В, 4/1, 5А, 5, 6А, 6, 7, 14, 22, 25, 30, 114; "Қарғалы" шағынауданының Байкенов көшесі: 7; "Ғаламат" шағынауданының Жиделі көшесі: 8/2; "Нұр Алатау" шағынауданының А Орамы: 1, 16, 21А, 21, 35, 38А, 58, 58/3, 69; "Нұр Алатау" шағынауданының А 1 Орамы: 3, 7, 17/2, 17/4, 19/1, 19/2, 29; "Нұр Алатау" шағынауданының В Орамы: 3А, 26/2, 33, 37/1, 54/60; "Архат" шағынауданының В 1 Орамы: 1; "Нұр Алатау" шағынауданының Д 1 Орамы: 2, 5, 7А; "Нұр Алатау" шағынауданының Қарғалы Орамы: 1, 3, 12, 15, 16, 23, 25, 26, 27, 31, 32, 35, 40, 42, 47, 52; "Қарғалы" шағынауданының Кенесары хан көшесі: 1/19, 3, 5А, 5, 7А, 7, 8/1, 9, 13, 13/4, 14, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 17/2, 18/3, 19, 21, 21/2, 23, 24, 25, 26, 26/2, 26/3, 27, 28, 29А, 29, 29/1, 31, 31/4, 31/7, 33, 33/2, 37, 39, 41, 43, 45, 45/1, 47, 49, 51А, 51, 51/11, 51/2, 51/4, 53, 57, 61, 63, 65, 65/1, 67, 67/2, 69, 75А, 75Б, 75, 75/1, 77, 77/3, 79, 79/1, 83/1, 83/2, 83/3, 83/4, 83/5, 83/6, 87 корпус 1, 87, 87/4, 89, 91/4, 93 корпус 1, 93, 93/2, 93/4, 95, 97А, 99, 101, 101/2, 103А, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 113/3, 115, 115/3, 117Б, 117, 119/6, 121, 125А, 125Б, 125, 127Г, 127, 127/4, 127/6, 129, 129/4, 129/8, 131/1, 131/2, 133А, 135, 137, 137/1, 137/2, 137/3, 137/7, 139; "Қарғалы" шағынауданының Қосеге көшесі: 8, 8/2, 19, 19/1; "Архат" шағынауданы: 1, 2, 3, 5, 10, 11, 16, 19/1, 19/10, 28, 29, 32, 38, 40А, 43, 45, 46Б, 70, 75 блок 10, 78, 85, 103/1, 107, 124, 1165, 1192; "Ғаламат" шағынауданы: 1, 4, 1221, 1786; Алма-Ата шипажайы: 1, 2, 3, 4, 5, 6; "Архат" шағынауданының Тарлан көшесі: 1, 5, 7, 8А, 8, 15, 77; "Қарғалы" шағынауданының көше 1: 8, 18, 26, 28, 30, 38, 40, 46, 52, 54, 56; "Архат" шағынауданының көше 2: 7, 9, 11, 14, 15, 16, 20/1, 20/2, 20/4, 20/5, 20/6, 22, 28, 29; "Қарғалы" шағынауданының көше 2: 2, 3, 4, 6, 7, 7/1, 8, 14, 15, 16, 22, 23, 30, 32, 34, 38, 42, 46, 52, 62, 64, 66, 68, 72; "Архат" шағынауданының көше 3: 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 36, 37, 43, 45, 47, 49, 52, 64, 68, 70, 72, 74, 76; "Архат" шағынауданының көше 4: 1, 3, 7, 20, 22, 30, 34, 36; "Архат" шағынауданының көше 5: 3А, 4, 6У, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 48, 52, 56, 64, 66, 68, 76, 80, 82; "Архат" шағынауданының көше 7: 2 блок 1, 8, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 29, 31, 32А, 33, 39, 41, 43, 46, 47.
№ 495 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Нұр Алатау" шағынауданы, Рахмадиев көшесі, 1Б, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің академиясы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 555 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, 133, Алматы қаласы білім басқармасының "Т.К. Жүргенов атындағы қазақ ұлттық өнер академиясы жанындағы колледж мектеп-интернаты" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Центр: город Алматы, микрорайон "Каргалы", улица Кенесары хана, 18, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 191 имени Г. Мустафина" управления образования города Алматы.
Границы: улица Абая микрорайона "Каргалы": 1, 14А, 14, 16А, 16, 24, 26А, 26, 32, 42; улица Алмерек микрорайона "Галамат": 1, 3; улица Атамура микрорайона "Галамат": 1, 1/2, 2А, 2, 2/1, 2/2, 3Б, 3, 4А, 4В, 4/1, 5А, 5, 6А, 6, 7, 14, 22, 25, 30, 114; улица Байкенова микрорайона "Каргалы": 7; улица Жидели микрорайона "Галамат": 8/2; Квартал А микрорайона "Нур Алатау"; 1, 16, 21А, 21, 35, 38А, 58, 58/3, 69; Квартал А 1 микрорайона "Архат": 3, 7, 17/2, 17/4, 19/1, 19/2, 29; Квартал В микрорайона "Нур Алатау": 3А, 26/2, 33, 37/1, 54/60; Квартал В 1 микрорайона "Архат": 1; Квартал Д 1 микрорайона "Нур Алатау": 2, 5, 7А; Квартал Каргалы микрорайона "Нур Алатау": 1, 3, 12, 15, 16, 23, 25, 26, 27, 31, 32, 35, 40, 42, 47, 52; улица Кенесары хана микрорайона "Каргалы": 1/19, 3, 5А, 5, 7А, 7, 8/1, 9, 13, 13/4, 14, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 17/2, 18/3, 19, 21, 21/2, 23, 24, 25, 26, 26/2, 26/3, 27, 28, 29А, 29, 29/1, 31, 31/4, 31/7, 33, 33/2, 37, 39, 41, 43, 45, 45/1, 47, 49, 51А, 51, 51/11, 51/2, 51/4, 53, 57, 61, 63, 65, 65/1, 67, 67/2, 69, 75А, 75Б, 75, 75/1, 77, 77/3, 79, 79/1, 83/1, 83/2, 83/3, 83/4, 83/5, 83/6, 87 корпус 1, 87, 87/4, 89, 91/4, 93 корпус 1, 93, 93/2, 93/4, 95, 97А, 99, 101, 101/2, 103А, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 113/3, 115, 115/3, 117Б, 117, 119/6, 121, 125А, 125Б, 125, 127Г, 127, 127/4, 127/6, 129, 129/4, 129/8, 131/1, 131/2, 133А, 135, 137, 137/1, 137/2, 137/3, 137/7, 139; улица Косеге микрорайона "Каргалы": 8, 8/2, 19, 19/1; микрорайон "Архат": 1, 2, 3, 5, 10, 11, 16, 19/1, 19/10, 28, 29, 32, 38, 40А, 43, 45, 46Б, 70, 75 блок 10, 78, 85, 103/1, 107, 124, 1165, 1192; микрорайон "Галамат": 1, 4, 1221, 1786; Санаторий Алма-Ата: 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Тарлан микрорайона "Архат": 1, 5, 7, 8А, 8, 15, 77; улица 1 микрорайона "Каргалы": 8, 18, 26, 28, 30, 38, 40, 46, 52, 54, 56; улица 2 микрорайона "Архат": 7, 9, 11, 14, 15, 16, 20/1, 20/2, 20/4, 20/5, 20/6, 22, 28, 29; улица 2 микрорайона "Каргалы": 2, 3, 4, 6, 7, 7/1, 8, 14, 15, 16, 22, 23, 30, 32, 34, 38, 42, 46, 52, 62, 64, 66, 68, 72; улица 3 микрорайона "Архат": 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 36, 37, 43, 45, 47, 49, 52, 64, 68, 70, 72, 74, 76; улица 4 микрорайона "Архат": 1, 3, 7, 20, 22, 30, 34, 36; улица 5 микрорайона "Архат": 3А, 4, 6У, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 48, 52, 56, 64, 66, 68, 76, 80, 82; улица 7 микрорайона "Архат": 2 блок 1, 8, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 29, 31, 32А, 33, 39, 41, 43, 46, 47.
Избирательный участок № 495
Центр: город Алматы, микрорайон "Нур Алатау", улица Рахмадиева, 1Б, здание государственного учреждения "Академия комитета национальной безопасности Республики Казахстан".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 555
Центр: город Алматы, улица Әбіш Кекілбайұлы, 133, здание республиканского государственного учреждения "Колледж школа-интернат при казахской национальной академии искусств имени Т.К. Жургенова" управления образования города Алматы.

Шекаралары: Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 38А, 38В, 38Г, 234, 264, 270; Розыбакиев көшесі: 233, 237, 247 корпус 1, 247 корпус 2, 247 корпус 3, 247 корпус 4, 247 корпус 5, 247 корпус 6, 247 корпус 7, 247 корпус 8, 249, 251, 253/23, 255/24, 257; Тәжібаева Патшайым көшесі: 175, 177; Шахмет Хусаинов көшесі: 225, 230, 250; Челябинская көшесі: 13.
№ 556 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 257, "Алматы электромеханикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Айвазовский көшесі: 166, 168, 170, 171, 173А, 173, 174, 175; Брусиловский көшесі: 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250А, 250, 252, 260, 260/1, 268, 270, 274, 277, 281А, 281; Вахтангов көшесі: 21; Лебедев көшесі: 1, 2, 5, 6А, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49А, 49, 50, 51, 52, 54А, 58, 58/1, 60, 62, 64, 68, 70; Тілендиев көшесі: 256А, 256Б, 256, 256/1, 258А, 258Б, 258В, 258Г, 258, 260, 262, 264, 266Б, 266, 270, 272, 274, 323, 327А, 333, 335А, 349А, 351А, 353А, 353, 355А, 355, 355/1, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 395, 397А, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409; Тұрғыт Озал көшесі: 249, 251, 253, 255, 256Б, 256В, 256Г, 256Д, 257, 258, 259, 260А, 260, 262, 266, 268, 269, 270, 271, 272, 273А, 273, 274, 275А, 275, 276, 277, 278, 279, 281, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294А, 294, 296, 297А, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305 корпус 1, 305, 306, 307, 308А, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328А, 328, 330, 331, 332, 332/1, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370А, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377 корпус 1, 377, 378А, 378, 379, 380, 382, 384, 386, 388А, 388, 390; Түркебаев көшесі: 259Е, 259З, 259И, 259К, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275А, 275, 277А, 277, 279А, 279Б, 281.
№ 557 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 311, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 146 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бөлтірікова көшесі: 1, 2/321, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 15/395, 17; Витебская көшесі: 25, 27, 29, 31; Гагарин даңғылы: 317/2; Заилийская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 20/386, 28; Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 54, 177, 179, 181, 183, 185, 197А, 199, 203, 205, 207А, 207Б, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219; Қожабеков көшесі: 2/313, 4, 12; Линия-20 көшесі: 278А, 278, 280; Лисянский көшесі: 1, 3, 5; Лисянский 1-ші көшесі: 1, 2, 3, 4; Малахов көшесі: 1/315, 2, 3, 7, 10, 11, 12, 13, 20/374; Мусин көшесі: 1/323, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Нестеров көшесі: 1, 2, 3/396, 4, 6, 8/398; улица Нестеров 1-ші: 3; Радостовец көшесі: 355, 360, 362, 364, 366, 371, 391, 409/6, 413, 415А, 415/1; Розыбакиев көшесі: 273, 275, 279, 281, 283А, 283, 283/1, 285А, 285, 289, 289/1, 289/2, 289/3, 291, 293А, 293Б, 293, 356, 360, 388, 390/8, 392/5, 400/5, 402/2; Шахмет Хусаинов көшесі: 285, 287, 289, 291, 292, 295, 311/20, 313, 328.
№ 558 сайлау учаскесі

Границы: улица Әбіш Кекілбайұлы: 38А, 38В, 38Г, 234, 264, 270; улица Розыбакиева: 233, 237, 247 корпус 1, 247 корпус 2, 247 корпус 3, 247 корпус 4, 247 корпус 5, 247 корпус 6, 247 корпус 7, 247 корпус 8, 249, 251, 253/23, 255/24, 257; улица Тажибаевой Патшайым: 175, 177; улица Хусанова: 225, 230, 250; улица Челябинская: 13.
Избирательный участок № 556
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 257, здание коммунального государственного казенного предприятия "Алматинский электромеханический колледж".
Границы: улица Айвазовского: 166, 168, 170, 171, 173А, 173, 174, 175; улица Брусиловского: 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250А, 250, 252, 260, 260/1, 268, 270, 274, 277, 281А, 281; улица Вахтангова: 21; улица Лебедева: 1, 2, 5, 6А, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49А, 49, 50, 51, 52, 54А, 58, 58/1, 60, 62, 64, 68, 70; улица Тлендиева: 256А, 256Б, 256, 256/1, 258А, 258Б, 258В, 258Г, 258, 260, 262, 264, 266Б, 266, 270, 272, 274, 323, 327А, 333, 335А, 349А, 351А, 353А, 353, 355А, 355, 355/1, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 395, 397А, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409; улица Тургута Озала: 249, 251, 253, 255, 256Б, 256В, 256Г, 256Д, 257, 258, 259, 260А, 260, 262, 266, 268, 269, 270, 271, 272, 273А, 273, 274, 275А, 275, 276, 277, 278, 279, 281, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294А, 294, 296, 297А, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305 корпус 1, 305, 306, 307, 308А, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328А, 328, 330, 331, 332, 332/1, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370А, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377 корпус 1, 377, 378А, 378, 379, 380, 382, 384, 386, 388А, 388, 390; улица Туркебаева: 259Е, 259З, 259И, 259К, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275А, 275, 277А, 277, 279А, 279Б, 281.
Избирательный участок № 557
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 311, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 146" управления образования города Алматы.
Границы: улица Бультриковой: 1, 2/321, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 15/395, 17; улица Витебская: 25, 27, 29, 31; проспект Гагарина: 317/2; улица Заилийская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 20/386, 28; улица Әбіш Кекілбайұлы: 54, 177, 179, 181, 183, 185, 197А, 199, 203, 205, 207А, 207Б, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219; улица Кожабекова: 2/313, 4, 12; улица Линия-20: 278А, 278, 280; улица Лисянского: 1, 3, 5; улица Лисянского 1-ая: 1, 2, 3, 4; улица Малахова: 1/315, 2, 3, 7, 10, 11, 12, 13, 20/374; улица Мусина: 1/323, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Нестерова: 1, 2, 3/396, 4, 6, 8/398; улица Нестерова 1-ая: 3; улица Радостовца: 355, 360, 362, 364, 366, 371, 391, 409/6, 413, 415А, 415/1; улица Розыбакиева: 273, 275, 279, 281, 283А, 283, 283/1, 285А, 285, 289, 289/1, 289/2, 289/3, 291, 293А, 293Б, 293, 356, 360, 388, 390/8, 392/5, 400/5, 402/2; улица Шахмет Хусаинова: 285, 287, 289, 291, 292, 295, 311/20, 313, 328.
Избирательный участок № 558

Орталығы: Алматы қаласы, "Алмагүл" шағынауданы, 42, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 125 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ерғожин көшесі: 1, 3, 4, 6, 7, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17А, 18, 21; Жароков көшесі: 256А, 256, 258А, 258, 260В, 260Г, 260Д, 260Е, 260, 260/1, 260/2, 262А, 264, 266А, 266, 268А, 268, 270, 272, 274, 276А, 276Б, 276В, 276, 278А, 278Б, 278В, 278, 280А, 282А, 284/1, 284/3, 286А, 286Б, 286, 288, 290А, 290, 292А, 292Б, 292В, 292Г, 292Д, 292, 296, 298, 302, 304А, 304Б, 304, 306, 310, 312, 314А, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 331, 332, 336, 338, 344А, 344Б, 344, 346, 348, 350А, 350, 352, 354, 356А, 356, 358А, 358, 360, 366.
№ 559 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Нұр Алатау" шағынауданы, Қазыбек Тауасарұлы көшесі, 33, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 189 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Нұр Алатау" шағынауданының Әбілқайыр хан көшесі: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21А, 22; "Нұр Алатау" шағынауданының Әбішев көшесі: 15, 16/1, 17, 18А, 18, 20, 22, 24, 26; "Нұр Алатау" шағынауданының Алатау тұйық көшесі: 6, 7А, 43, 51А, 91, 104; "Нұр Алатау" шағынауданының Алмалы бақ көшесі: 2, 11А, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63А, 63, 64А, 65, 66; "Нұр Алатау" шағынауданының Беріктас көшесі: 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 14, 14/1, 15, 16, 19, 20, 21, 22А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 56/1, 57, 58, 59А, 59, 61, 64, 66, 67, 68, 69, 70А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85А, 85, 87, 87/1, 87/2, 89А, 89, 91А, 91; "Нұр Алатау" шағынауданының Бөлтірікова көшесі: 1А, 1, 2Б, 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56Б, 56, 56/1, 57А, 57, 58А, 58В, 58, 59, 60, 61А, 61Б, 61, 62, 63, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76А, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 92А, 92, 94А, 94, 96; "Нұр Алатау" шағынауданының Бұлбұл көшесі: 1Б; "Дзержинский атындағы" бау-бақша серіктестігінің Виноградная көшесі: 3/1, 5, 7А, 7, 14, 16, 18, 19, 25, 26, 33, 36, 39; "Дзержинский атындағы" бау-бақша серіктестігінің Восточная көшесі: 9; "Энергетик" бау-бақша серіктестігінің Восточная көшесі: 4, 65А; "Энергостроитель" бау-бақша серіктестігінің Восточная көшесі": 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 7, 15, 16, 18, 19, 20, 23А; "Дзержинский атындағы" бау-бақша серіктестігінің Грушовая көшесі: 1, 3/5, 4, 6, 10, 12А, 12, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 25А, 25, 26, 27, 29, 32, 36, 37, 40, 44, 46, 47/1; "Дзержинский атындағы" бау-бақша серіктестігінің Дзержинский көшесі: 1А, 4, 9А, 9, 9/1, 20, 21; "Энергетик" бау-бақша серіктестігінің Дзержинский көшесі: 16, 17, 21, 25; "Нұр Алатау" шағынауданының Ерулік көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17А, 17, 18, 19А, 19, 20, 21А, 21, 22, 24, 25, 26, 27А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42А, 42Б, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66; "Нұр Алатау" шағынауданының Жанар көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/2, 28А, 28, 29, 30, 32А, 32, 33А, 33, 34, 35А, 36, 37А, 37Б, 37В, 37Г, 37Д, 37Е, 37, 37/8, 38, 40, 42, 44, 46, 48А, 48; "Алма Бақ" тұтыну кооперативінің Жұмабаев көшесі: 7, 17, 22, 23, 31; "Энергостроитель" бау-бақша серіктестігінің Западная көшесі: 2, 3, 5, 6А, 11А, 23, 24, 25, 26, 28А; "Нұр Алатау" шағынауданының Бағанашыл Орамы 2А: 2, 21, 27; "Нұр Алатау" шағынауданының Бағанашыл Орамы 2В: 2, 7, 54; "Нұр Алатау" шағынауданының Бағанашыл Орамы 2: 1Г/9, 1/4, 1/7, 12, 27, 29, 42, 54, 62, 66, 75, 91, 103, 104, 106; "Нұр Алатау" шағынауданының Кожакеев көшесі: 8Д, 8, 11, 11/1, 12, 12/1, 13, 15А, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 30, 33, 35, 37, 43; "Нұр Алатау" шағынауданының Асқар Қонаев көшесі: 47, 49А, 49, 51, 53, 55А, 55, 57А, 59; "Энергетик" бау-бақша серіктестігінің Макаров тұйық көшесі: 3, 7, 8А, 8; "Нұр Алатау" шағынауданының Марал көшесі: 1, 1/1, 3, 4, 5, 5/1, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 13, 31А, 210; "Нұр Алатау" шағынауданының Мұрат көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 52/1, 54, 54/1, 56, 58, 60, 62, 70, 74, 78, 80, 82, 86, 91, 92, 93, 94, 96, 101, 102, 103, 104, 106; "Алма Бак" тұтыну кооперативі: 2, 4, 13, 15, 16А, 16, 26; "Нұр Алатау" шағынауданының Рахмадиев көшесі: 3, 7, 12, 13, 14А, 14, 14/1, 14/16, 18, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 41, 43, 47, 49, 59; "Алма Бағанашыл" бау-бақша қоғамы: 9, 10, 12, 37, 39А; "Алма 3А" бау-бақша серіктестігі: 2, 3, 5/1, 6, 6/1, 7/1, 8, 8/1, 9, 10А, 10, 11А, 11, 12А, 12, 13, 13/1, 15, 15/1, 17, 18 корпус 1, 19, 20, 22, 25, 26, 26/1, 27, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 91; "Алма 3" бау-бақша серіктестігі: 5, 11А, 15/1, 26/1, 28; "Дзержинский атындағы" бау-бақша серіктестігі: 9А, 14, 21, 22, 46; "Источник" бау-бақша серіктестігі: 1, 2, 3, 6, 11, 15, 16, 18, 23; "Сирень" бау-бақша серіктестігі: 16, 21; "Энергетик" бау-бақша серіктестігі: 12, 15, 16, 17, 43, 44/1, 59, 65А, 77, 92, 159, 169, 186; "Энергостроитель Алатау" бау-бақша серіктестігі: 19; "Энергостроитель" бау-бақша серіктестігі: 29, 53; "Энергетик" бау-бақша серіктестігінің Северный тұйық көшесі: 2, 6А; "Сирень" бау-бақша серіктестігінің Совхозная көшесі: 1А, 1, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19; "Энергетик" бау-бақша серіктестігінің Солнечная көшесі: 2, 4, 7, 8, 10, 35; "Нұр Алатау" шағынауданының Таңжарық көшесі: 1, 4А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 14, 18, 19/1, 20, 20/5, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 31А, 31Б, 31, 35, 42, 45, 52, 61, 62, 64, 74, 80, 83, 89, 92, 95, 99; "Нұр Алатау" шағынауданының Қазыбек Тауасарұлы көшесі: 27, 35/1, 35/10, 35/11, 35/13, 35/14, 35/16, 35/17, 35/18, 35/19, 35/2, 35/20, 35/21, 35/22, 35/23, 35/24, 35/4, 35/5, 35/6, 35/7, 35/8, 37, 38; "Нұр Алатау" шағынауданының Бағанашыл Орамы 2 Таусамалы көшесі: 3, 13А, 13, 38, 43, 75, 96, 106, 109; "Дзержинский атындағы" бау-бақша серіктестігінің Трудовая көшесі: 2, 6, 7, 9, 10, 15, 21, 23, 28А, 28, 35, 38, 41А, 42; "Сирень" бау-бақша серіктестігінің Фруктовая көшесі: 1, 4, 8, 9, 9/1, 11, 13, 15, 20, 23, 25А, 25, 26, 32, 34; "Энергостроитель" бау-бақша серіктестігінің Центральная көшесі: 1А, 7А, 8, 10, 21А, 25; "Нұр Алатау" шағынауданының Шөкенов көшесі: 1, 2, 3, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22А, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36А, 36, 37А, 37, 38, 39А, 39, 40, 41, 42, 43А, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50А, 50, 51, 52, 53А, 53, 54, 55, 56, 57А, 57, 58, 59, 60, 61А, 61, 62, 63, 64А, 65А, 65, 66А, 66, 67, 68А, 68, 69А, 69, 70, 71, 75, 76А, 76, 77А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84А, 84, 85, 85/1, 86А, 86, 87, 88, 90, 92А, 92, 94, 96, 98, 100А, 100, 150; "Энергетик" бау-бақша серіктестігінің Энергетическая көшесі: 1, 4, 6, 10, 15, 17, 19, 46, 48, 52, 70.
№ 566 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Алмагуль", 42, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 125" управления образования города Алматы.
Границы: улица Ергожина: 1, 3, 4, 6, 7, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17А, 18, 21; улица Жарокова: 256А, 256, 258А, 258, 260В, 260Г, 260Д, 260Е, 260, 260/1, 260/2, 262А, 264, 266А, 266, 268А, 268, 270, 272, 274, 276А, 276Б, 276В, 276, 278А, 278Б, 278В, 278, 280А, 282А, 284/1, 284/3, 286А, 286Б, 286, 288, 290А, 290, 292А, 292Б, 292В, 292Г, 292Д, 292, 296, 298, 302, 304А, 304Б, 304, 306, 310, 312, 314А, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 331, 332, 336, 338, 344А, 344Б, 344, 346, 348, 350А, 350, 352, 354, 356А, 356, 358А, 358, 360, 366.
Избирательный участок № 559
Центр: город Алматы, микрорайон "Нур Алатау", улица Тауасарулы Казыбек, 33, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 189" управления образования города Алматы.
Границы: улица Абилкайыр хана микрорайона "Нур Алатау": 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21А, 22; улица Абишева микрорайона "Нур Алатау": 15, 16/1, 17, 18А, 18, 20, 22, 24, 26; переулок Алатау микрорайона "Нур Алатау": 6, 7А, 43, 51А, 91, 104; улица Алмалы Бак микрорайона "Нур Алатау": 2, 11А, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63А, 63, 64А, 65, 66; улица Бериктас микрорайона "Нур Алатау": 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 14, 14/1, 15, 16, 19, 20, 21, 22А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 56/1, 57, 58, 59А, 59, 61, 64, 66, 67, 68, 69, 70А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85А, 85, 87, 87/1, 87/2, 89А, 89, 91А, 91; улица Болтириковой микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2Б, 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56Б, 56, 56/1, 57А, 57, 58А, 58В, 58, 59, 60, 61А, 61Б, 61, 62, 63, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76А, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 92А, 92, 94А, 94, 96; улица Булбул микрорайона "Нур Алатау": 1Б; улица Виноградная садоводческого товарищества "имени Дзержинского": 3/1, 5, 7А, 7, 14, 16, 18, 19, 25, 26, 33, 36, 39; улица Восточная садоводческого товарищества "имени Дзержинского": 9; улица Восточная садоводческого товарищества "Энергетик": 4, 65А; улица Восточная садоводческого товарищества "Энергостроитель": 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 7, 15, 16, 18, 19, 20, 23А; улица Грушовая садоводческого товарищества "имени Дзержинского": 1, 3/5, 4, 6, 10, 12А, 12, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 25А, 25, 26, 27, 29, 32, 36, 37, 40, 44, 46, 47/1; улица Дзержинского садоводческого товарищества "имени Дзержинского": 1А, 4, 9А, 9, 9/1, 20, 21; улица Дзержинского садоводческого товарищества "Энергетик": 16, 17, 21, 25; улица Ерулик микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17А, 17, 18, 19А, 19, 20, 21А, 21, 22, 24, 25, 26, 27А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42А, 42Б, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66; улица Жанар микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/2, 28А, 28, 29, 30, 32А, 32, 33А, 33, 34, 35А, 36, 37А, 37Б, 37В, 37Г, 37Д, 37Е, 37, 37/8, 38, 40, 42, 44, 46, 48А, 48; улица Жумабаева потребительского кооператива "Бак Алма": 7, 17, 22, 23, 31; улица Западная садоводческого товарищества "Энергостроитель": 2, 3, 5, 6А, 11А, 23, 24, 25, 26, 28А; Квартал Баганашыл 2А микрорайона "Нур Алатау": 2, 21, 27; Квартал Баганашыл 2В микрорайона "Нур Алатау": 2, 7, 54; Квартал Баганашыл 2 микрорайона "Нур Алатау": 1Г/9, 1/4, 1/7, 12, 27, 29, 42, 54, 62, 66, 75, 91, 103, 104, 106; улица Кожакеева микрорайона "Нур Алатау": 8Д, 8, 11, 11/1, 12, 12/1, 13, 15А, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 30, 33, 35, 37, 43; улица Конаева Аскара микрорайона "Нур Алатау": 47, 49А, 49, 51, 53, 55А, 55, 57А, 59; переулок Макарова садоводческого товарищества "Энергетик": 3, 7, 8А, 8; улица Марал микрорайона "Нур Алатау": 1, 1/1, 3, 4, 5, 5/1, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 13, 31А, 210; улица Мурат микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 52/1, 54, 54/1, 56, 58, 60, 62, 70, 74, 78, 80, 82, 86, 91, 92, 93, 94, 96, 101, 102, 103, 104, 106; потребительский кооператив "Бак Алма": 2, 4, 13, 15, 16А, 16, 26; улица Рахмадиева микрорайона "Нур Алатау": 3, 7, 12, 13, 14А, 14, 14/1, 14/16, 18, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 41, 43, 47, 49, 59; садоводческое общество "Алма Баганашыл": 9, 10, 12, 37, 39А; садоводческое товарищество "Алма 3А": 2, 3, 5/1, 6, 6/1, 7/1, 8, 8/1, 9, 10А, 10, 11А, 11, 12А, 12, 13, 13/1, 15, 15/1, 17, 18 корпус 1, 19, 20, 22, 25, 26, 26/1, 27, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 91; садоводческое товарищество "Алма 3": 5, 11А, 15/1, 26/1, 28; садоводческое товарищество "имени Дзержинского": 9А, 14, 21, 22, 46; садоводческое товарищество "Источник": 1, 2, 3, 6, 11, 15, 16, 18, 23; садоводческое товарищество "Сирень": 16, 21; садоводческое товарищество "Энергетик": 12, 15, 16, 17, 43, 44/1, 59, 65А, 77, 92, 159, 169, 186; садоводческое товарищество "Энергостроитель Алатау": 19; садоводческое товарищество "Энергостроитель": 29, 53; переулок Северный садоводческого товарищества "Энергетик": 2, 6А; улица Совхозная садоводческого товарищества "Сирень": 1А, 1, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19; улица Солнечная садоводческого товарищества "Энергетик": 2, 4, 7, 8, 10, 35; улица Танжарык микрорайона "Нур Алатау: 1, 4А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 14, 18, 19/1, 20, 20/5, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 31А, 31Б, 31, 35, 42, 45, 52, 61, 62, 64, 74, 80, 83, 89, 92, 95, 99; улица Тауасарулы Казыбек микрорайона "Нур Алатау": 27, 35/1, 35/10, 35/11, 35/13, 35/14, 35/16, 35/17, 35/18, 35/19, 35/2, 35/20, 35/21, 35/22, 35/23, 35/24, 35/4, 35/5, 35/6, 35/7, 35/8, 37, 38; улица Таусамалы микрорайона "Нур Алатау" Квартал Баганашыл 2: 3, 13А, 13, 38, 43, 75, 96, 106, 109; улица Трудовая садоводческого товарищества "имени Дзержинского": 2, 6, 7, 9, 10, 15, 21, 23, 28А, 28, 35, 38, 41А, 42; улица Фруктовая садоводческого товарищества "Сирень": 1, 4, 8, 9, 9/1, 11, 13, 15, 20, 23, 25А, 25, 26, 32, 34; улица Центральная садоводческого товарищества "Энергостроитель": 1А, 7А, 8, 10, 21А, 25; улица Шукенова микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22А, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36А, 36, 37А, 37, 38, 39А, 39, 40, 41, 42, 43А, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50А, 50, 51, 52, 53А, 53, 54, 55, 56, 57А, 57, 58, 59, 60, 61А, 61, 62, 63, 64А, 65А, 65, 66А, 66, 67, 68А, 68, 69А, 69, 70, 71, 75, 76А, 76, 77А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84А, 84, 85, 85/1, 86А, 86, 87, 88, 90, 92А, 92, 94, 96, 98, 100А, 100, 150; улица Энергетическая садоводческого товарищества "Энергетик": 1, 4, 6, 10, 15, 17, 19, 46, 48, 52, 70.
Избирательный участок № 566

Орталығы: Алматы қаласы, Сеченов көшесі, 28/5, "Достар Мед" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 567 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бұқар Жырау бульвары, 45/1, "Керуен-Меdicus" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 568 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 71, "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының механика-математика факультетінің оқу корпусының ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінің жатақханалары Әл-Фараби даңғылының бойы: 71/17, 71/2, 71/3, 71/4, 71/6, 71/7, 71/8.
№ 608 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Егізбаев көшесі, 7/11, білім басқармасының "№ 191 бөбекжай-балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Егізбаев көшесі: 5/7, 7/1, 7/10 корпус 1, 7/10, 7/2, 7/21, 7/3, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9.
№ 609 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байтұрсынұлы көшесі, 150, Алматы қаласы білім басқармасының "Интеллектуалдық дамуы бұзылған балаларға арналған № 7 арнайы (түзету) мектеп-интернатының" ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 47/79, 49, 51, 53Б, 53В, 53; Лесков көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 6, 9, 13, 15, 19, 21, 24А, 24, 28А, 28; Марков көшесі: 38А, 38, 42, 46А, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 60, 61, 61/1, 65, 70, 73, 75; Нахимов көшесі: 4, 6, 10, 12, 14, 16, 37Б, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 53А; Плещеев көшесі: 5, 8, 10; Попов көшесі: 9, 11, 13, 15/1, 20/37А, 22, 24/8, 30; Тимирязев көшесі: 28А, 28Б, 32; Шолом-Алейхем көшесі: 1, 3, 4, 5, 8Б, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24А, 27А, 27.
№ 610 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Нұрлытау" шағынауданы, Нұртазина көшесі, 49, Алматы қаласы білім басқармасының "Ш. Құдайбердіұлы атындағы № 190 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Нұрлытау" шағынауданының Әлемді тұйық көшесі: 1, 9, 13В, 17; "Нұрлытау" шағынауданының Бекзада көшесі: 1Д, 1, 2, 4Б, 4, 5, 6, 7, 9, 10А, 10, 10/2, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 32, 32/2, 32/6, 37, 40, 41, 43, 46, 47, 50/1, 50/2, 50/3, 51, 52, 54, 56; "Эдельвейс" бау-бақша қоғамының Вишневая көшесі: 2, 3; "Эдельвейс" бау-бақша қоғамының Грушевая көшесі: 1А, 1, 2, 6; "Нұрлытау" шағынауданының Жайықты көшесі: 1А, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7А, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 8, 9, 9/2, 10, 15; "Көкшоқы" шағынауданының Казачка көшесі: 1Б, 1, 1/1, 2, 3/1, 3/2, 3/5, 4А, 4, 4/3, 5, 7, 9, 10, 11/1, 13, 14/1, 17, 19А, 19Б, 19, 23, 33, 35/1; "Нұрлытау" шағынауданының Кацев көшесі: 1Б, 1, 1/2А, 1/2, 2Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12А, 12, 12/1, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 18, 18/1, 20, 22, 22/2, 24, 26, 26/1, 26/2, 28, 28/1, 30А, 30Б, 30, 32; "Нұрлытау" шағынауданының Л Орамы: 10, 24А, 27В, 70, 83; "Нұрлытау" шағынауданының Мерген көшесі: 1А, 1, 2, 2/1, 3А, 3, 4, 5А, 5, 5/1, 6А, 6, 7, 8А, 8Б, 8, 9, 10А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 21/1, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 32А, 32, 33, 34, 36, 37Г, 37, 39, 40, 44, 45, 46А, 47, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 60/1, 61, 62, 69, 75, 78, 78/1, 79, 81, 82, 83, 85, 89, 90, 91/1, 91/10, 91/11, 91/13, 91/14, 91/15, 91/2, 91/3, 91/4, 91/5, 91/6, 91/7, 91/8, 91/9, 93, 95, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 180/1, 180/10, 180/3, 180/4, 180/6, 180/7, 182, 182/1, 182/11, 182/14, 182/15, 182/4, 182/5, 182/6, 182/7; "Эдельвейс" бау-бақша қоғамының Мир көшесі: 3, 4, 4/1; "Көкшоқы" шағынауданы: 1, 2, 3А, 3Б, 3, 4, 5, 8, 19, 20/1, 28; "Хан Тәңірі" шағынауданы: 124, 124/16, 124/17, 124/20, 124/21, 124/4, 124/5, 125, 126, 127А, 127Б, 127, 132Б, 132, 133, 134, 136, 137, 137/3, 139, 140, 141, 142, 144, 149, 150, 151, 152, 153, 164, 166, 171А, 184, 205/17, 214, 220; "Нұрлытау" шағынауданының Нұртазина көшесі: 1, 1/15, 2А, 2Б, 2, 2/3, 3А, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24Б, 24, 25А, 25, 26, 27, 28А, 28, 28/1, 29, 30А, 30А/3, 30, 30/1, 30/2, 31, 31/3, 32Б, 32, 33, 34, 35, 36А, 36, 37, 37/1, 38А, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 43, 44, 45, 45/3, 47, 47/3, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62Б, 62, 63, 65, 67, 69, 69/1, 71, 73, 75, 75/1, 77А, 77; "Нұрлытау" шағынауданының Өсиет көшесі: 1, 2, 3, 7, 9, 10, 11, 12, 13А, 13В, 13, 14, 15, 17, 23, 43; "Арасан" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: 21, 29, 52, 53; "Нұр Алатау" шағынауданының "Труд" тұтыну кооперативі: 1, 19, 28, 42, 71А, 87, 91, 97; "Эдельвейс" бау-бақша қоғамының Подгорная көшесі: 1, 3, 4, 4/1, 9, 12; "Эдельвейс" бау-бақша қоғамының Садовая көшесі: 3, 5А, 6, 11; "Эдельвейс" бау-бақша қоғамы: 5А, 8, 11, 13, 17, 20, 21; "Буран" бау-бақша серіктестігі: 1, 2, 6, 9, 11, 21; "Природа" бау-бақша серіктестігі: 6, 10, 17, 23, 24Б, 25, 27, 28А, 29, 30А, 31А, 34А, 35, 40, 47, 49, 51, 52, 57, 63Б; "Свежесть" бау-бақша серіктестігі: 4, 9, 13, 14, 15-16, 17, 29, 33, 37А, 37, 92, 103, 121, 123, 127, 131, 135, 140, 146, 147А, 149, 150, 207, 208, 225, 245, 248А, 432; "Свежесть-1" бау-бақша серіктестігі: 1, 14, 30, 32, 34, 38, 39, 41, 49, 52, 54, 59, 60, 65, 66, 68, 77, 88, 125, 126, 130, 131, 131/1, 145, 154, 155, 159, 161, 169, 173, 187, 189, 191, 194, 232, 233, 239, 245, 432; "Табиғат" бау-бақша серіктестігі: 5, 7, 11А, 13А, 19, 22, 26, 27А, 33, 36А, 38Б, 40/1, 41, 53, 57Б, 58, 58/63, 68; "Труд" бау-бақша серіктестігі: 3А, 3, 6, 7, 8, 13, 15, 16, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 44, 52, 54, 54/1, 55, 56, 59, 62, 65, 70, 71А, 71, 74А, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 84, 86, 89, 90, 97, 101, 106, 158, 178; "Энергетик-2" бау-бақша серіктестігі: 1, 2А, 2Б, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 31, 33, 35, 37А, 37/1, 37/3, 43, 44, 47, 47/1, 48, 51, 53, 55, 57, 58, 67, 74, 75, 76, 81, 83, 86, 87, 90, 92, 93, 94, 96, 96, 99, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 120, 121, 127, 129, 130, 132, 135, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 147, 150/1, 150/2, 153, 159, 160, 163, 168, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 178, 179, 180, 182, 187, 191, 192, 194, 195, 198, 204, 210, 212, 213, 215, 216, 222, 226, 227, 229, 234; "Энергия" бау-бақша серіктестігі: 3А, 5, 13, 16, 17, 18, 23, 24А, 24, 27, 39, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 51, 57, 66, 69, 70, 72, 74, 75, 78, 82, 83, 102А; "Энергия-1" бау-бақша серіктестігі: 4, 5, 38, 44, 69, 73; "Энергия-2" бау-бақша серіктестігі: 7, 11, 15, 47/1, 103, 109, 150/1; "Энергия-3" бау-бақша серіктестігі: 10; "Нұрлытау" шағынауданының Салтанат көшесі: 1В, 1, 2Б, 2, 3, 4, 4/3, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 8/1, 8/2, 10, 19; "Алма Арасан" шағынауданының Алма Арасан шипажайы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8А, 8/2, 16, 18; "Нұрлытау" шағынауданының Сапарлы Жол көшесі: 1А, 1Б, 1В, 1/5, 2А, 3, 6, 7Б, 7, 9, 11А, 11, 12, 13А, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23А, 23, 24, 25, 25/1, 27, 27/2, 28, 30, 32; "Эдельвейс" бау-бақша қоғамының Солнечная көшесі: 2, 3; "Нұрлытау" шағынауданының улица Таншолпан: 1, 1/1, 1/2А, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4А, 4, 4/4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/4, 14, 15, 16, 19А, 19Б, 19, 20, 21, 22, 24А, 24, 25Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32А, 32; "Эдельвейс" бау-бақша қоғамының Центральная көшесі: 3, 12, 19; "Көкшоқы" шағынауданының көше 1: 1Б, 1, 5, 16; "Көкшоқы" шағынауданының көше 3: 1, 3.

Центр: город Алматы, улица Сеченова, 28/5, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Достар Мед".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 567
Центр: город Алматы, бульвар Бухар Жырау, 45/1, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Керуен-Меdicus".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 568
Центр: город Алматы, проспект Аль-Фараби, 71, здание учебного корпуса механико-математического факультета некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный университет имени Аль-Фараби".
Границы: проспект Аль-Фараби: 71/17, 71/2, 71/3, 71/4, 71/6, 71/7, 71/8.
Избирательный участок № 608
Центр: город Алматы, улица Егизбаева, 7/11, здание коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад № 191" управления образования города Алматы.
Границы: проспект улица Егизбаева: 5/7, 7/1, 7/10 корпус 1, 7/10, 7/2, 7/21, 7/3, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9.
Избирательный участок № 609
Центр: город Алматы, улица Байтурсынулы, 150, здание "Специальная (коррекционная) школа - интернат № 7 для детей с интеллектуальными нарушениями развития" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Аль-Фараби: 47/79, 49, 51, 53Б, 53В, 53; улица Лескова: 1А, 1, 2, 3, 4, 6, 9, 13, 15, 19, 21, 24А, 24, 28А, 28; улица Маркова: 38А, 38, 42, 46А, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 60, 61, 61/1, 65, 70, 73, 75; улица Нахимова: 4, 6, 10, 12, 14, 16, 37Б, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 53А; улица Плещеева: 5, 8, 10; улица Попова: 9, 11, 13, 15/1, 20/37А, 22, 24/8, 30; улица Тимирязева: 28А, 28Б, 32; улица Шолом-Алейхема: 1, 3, 4, 5, 8Б, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24А, 27А, 27.
Избирательный участок № 610
Центр: город Алматы, микрорайон "Нурлытау", улица Нуртазиной, 49, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 190 имени Ш. Кудайбердыулы" управления образования города Алматы.
Границы: переулок Алемди микрорайона "Нурлытау": 1, 9, 13В, 17; улица Бекзада микрорайона "Нурлытау": 1Д, 1, 2, 4Б, 4, 5, 6, 7, 9, 10А, 10, 10/2, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 32, 32/2, 32/6, 37, 40, 41, 43, 46, 47, 50/1, 50/2, 50/3, 51, 52, 54, 56; улица Вишневая садоводческого общества "Эдельвейс": 2, 3; улица Грушевая садоводческого общества "Эдельвейс": 1А, 1, 2, 6; улица Жайыкты микрорайона "Нурлытау": 1А, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7А, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 8, 9, 9/2, 10, 15; улица Казачка микрорайона "Кокшокы": 1Б, 1, 1/1, 2, 3/1, 3/2, 3/5, 4А, 4, 4/3, 5, 7, 9, 10, 11/1, 13, 14/1, 17, 19А, 19Б, 19, 23, 33, 35/1; улица Кацева микрорайона "Нурлытау": 1Б, 1, 1/2А, 1/2, 2Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12А, 12, 12/1, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 18, 18/1, 20, 22, 22/2, 24, 26, 26/1, 26/2, 28, 28/1, 30А, 30Б, 30, 32; Квартал Л микрорайона "Нурлытау": 10, 24А, 27В, 70, 83; улица Мерген микрорайона "Нурлытау": 1А, 1, 2, 2/1, 3А, 3, 4, 5А, 5, 5/1, 6А, 6, 7, 8А, 8Б, 8, 9, 10А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 21/1, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 32А, 32, 33, 34, 36, 37Г, 37, 39, 40, 44, 45, 46А, 47, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 60/1, 61, 62, 69, 75, 78, 78/1, 79, 81, 82, 83, 85, 89, 90, 91/1, 91/10, 91/11, 91/13, 91/14, 91/15, 91/2, 91/3, 91/4, 91/5, 91/6, 91/7, 91/8, 91/9, 93, 95, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 180/1, 180/10, 180/3, 180/4, 180/6, 180/7, 182, 182/1, 182/11, 182/14, 182/15, 182/4, 182/5, 182/6, 182/7; улица Мира садоводческого общества "Эдельвейс": 3, 4, 4/1; микрорайон "Кокшокы": 1, 2, 3А, 3Б, 3, 4, 5, 8, 19, 20/1, 28; микрорайон "Хан Тәңірі: 124, 124/16, 124/17, 124/20, 124/21, 124/4, 124/5, 125, 126, 127А, 127Б, 127, 132Б, 132, 133, 134, 136, 137, 137/3, 139, 140, 141, 142, 144, 149, 150, 151, 152, 153, 164, 166, 171А, 184, 205/17, 214, 220; улица Нуртазиной микрорайона "Нурлытау": 1, 1/15, 2А, 2Б, 2, 2/3, 3А, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24Б, 24, 25А, 25, 26, 27, 28А, 28, 28/1, 29, 30А, 30А/3, 30, 30/1, 30/2, 31, 31/3, 32Б, 32, 33, 34, 35, 36А, 36, 37, 37/1, 38А, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 43, 44, 45, 45/3, 47, 47/3, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62Б, 62, 63, 65, 67, 69, 69/1, 71, 73, 75, 75/1, 77А, 77; улица Осиет микрорайона "Нурлытау": 1, 2, 3, 7, 9, 10, 11, 12, 13А, 13В, 13, 14, 15, 17, 23, 43; потребительский кооператив садоводческого товарищества "Арасан": 21, 29, 52, 53; потребительский кооператив "Труд" микрорайона "Нур Алатау": 1, 19, 28, 42, 71А, 87, 91, 97; улица Подгорная садоводческого общества "Эдельвейс": 1, 3, 4, 4/1, 9, 12; улица Садовая садоводческого общества "Эдельвейс": 3, 5А, 6, 11; садоводческое общество "Эдельвейс": 5А, 8, 11, 13, 17, 20, 21; садоводческое товарищество "Буран": 1, 2, 6, 9, 11, 21; садоводческое товарищество "Природа": 6, 10, 17, 23, 24Б, 25, 27, 28А, 29, 30А, 31А, 34А, 35, 40, 47, 49, 51, 52, 57, 63Б; садоводческое товарищество "Свежесть": 4, 9, 13, 14, 15-16, 17, 29, 33, 37А, 37, 92, 103, 121, 123, 127, 131, 135, 140, 146, 147А, 149, 150, 207, 208, 225, 245, 248А, 432; садоводческое товарищество "Свежесть-1": 1, 14, 30, 32, 34, 38, 39, 41, 49, 52, 54, 59, 60, 65, 66, 68, 77, 88, 125, 126, 130, 131, 131/1, 145, 154, 155, 159, 161, 169, 173, 187, 189, 191, 194, 232, 233, 239, 245, 432; садоводческое товарищество "Табигат": 5, 7, 11А, 13А, 19, 22, 26, 27А, 33, 36А, 38Б, 40/1, 41, 53, 57Б, 58, 58/63, 68; садоводческое товарищество "Труд": 3А, 3, 6, 7, 8, 13, 15, 16, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 44, 52, 54, 54/1, 55, 56, 59, 62, 65, 70, 71А, 71, 74А, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 84, 86, 89, 90, 97, 101, 106, 158, 178; садоводческое товарищество "Энергетик-2": 1, 2А, 2Б, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 31, 33, 35, 37А, 37/1, 37/3, 43, 44, 47, 47/1, 48, 51, 53, 55, 57, 58, 67, 74, 75, 76, 81, 83, 86, 87, 90, 92, 93, 94, 96, 96, 99, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 120, 121, 127, 129, 130, 132, 135, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 147, 150/1, 150/2, 153, 159, 160, 163, 168, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 178, 179, 180, 182, 187, 191, 192, 194, 195, 198, 204, 210, 212, 213, 215, 216, 222, 226, 227, 229, 234; садоводческое товарищество "Энергия": 3А, 5, 13, 16, 17, 18, 23, 24А, 24, 27, 39, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 51, 57, 66, 69, 70, 72, 74, 75, 78, 82, 83, 102А; садоводческое товарищество "Энергия-1": 4, 5, 38, 44, 69, 73; "Энергия-2": 7, 11, 15, 47/1, 103, 109, 150/1; садоводческое товарищество "Энергия-3": 10; улица Салтанат микрорайона "Нурлытау": 1В, 1, 2Б, 2, 3, 4, 4/3, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 8/1, 8/2, 10, 19; Санаторий Алма Арасан микрорайона "Алма Арасан": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8А, 8/2, 16, 18; улица Сапарлы Жол микрорайона "Нурлытау": 1А, 1Б, 1В, 1/5, 2А, 3, 6, 7Б, 7, 9, 11А, 11, 12, 13А, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23А, 23, 24, 25, 25/1, 27, 27/2, 28, 30, 32; улица Солнечная садоводческого общества "Эдельвейс": 2, 3; улица Таншолпан микрорайона "Нурлытау": 1, 1/1, 1/2А, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4А, 4, 4/4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/4, 14, 15, 16, 19А, 19Б, 19, 20, 21, 22, 24А, 24, 25Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32А, 32; улица Центральная садоводческого общества "Эдельвейс": 3, 12, 19; улица 1 микрорайона "Кокшокы": 1Б, 1, 5, 16; улица 3 микрорайона "Кокшокы": 1, 3.