Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 03 "Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2022 жылғы 3 маусымдағы № 03 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 маусымда № 28348 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің "Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 03 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1546 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің № 1 қосымшасында:
№ 335 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"№ 335 сайлау учаскесі (орталығы: "№ 179 балабақша" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Алматы қаласы, Айнабұлақ-3 шағын ауданы, № 165Б үй)
Шекаралары: Есентай өзенінің шығыс жағалауымен солтүстікке қарай Айнабұлақ шағын ауданының солтүстік шекарасының қиылысына дейін; Айнабұлақ шағын ауданының солтүстік шекарасы бойымен Павлодарский көшесіне дейін; Павлодарский көшесінің оңтүстігімен Мұқатай көшесіне дейін; Павлодарский көшесінен Мұқатай көшесінің батыс жағымен оңтүстікке қарай, Айнабұлақ-3 шағын ауданының №№ 142, 143, 143 А, 144, 145, 147, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 161, 162 тұрғын үйлерін қоса алғанда.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жетісу ауданының әкімі Г. Кокобаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Алматы қаласы аумақтық
сайлау комиссиясы

О внесении изменения в решение акима Жетысуского района города Алматы от 12 апреля 2019 года № 03 "Об образовании избирательных участков по Жетысускому району города Алматы"
Решение акима Жетысуского района города Алматы от 3 июня 2022 года № 03. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 3 июня 2022 года № 28348
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жетысуского района города Алматы "Об образовании избирательных участков по Жетысускому району города Алматы" от 12 апреля 2019 года № 03 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1546) следующее изменение:
в приложении 1 к указанному решению:
Избирательный участок № 335 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 335 (центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли сад № 179", город Алматы, микрорайон Айнабулак-3, дом № 165Б)
Границы: вдоль восточного берега речки Есентай на север до пересечения с северной границей микрорайона Айнабулак; вдоль северной границы микрорайона Айнабулак до улицы Павлодарская; по южной стороне улицы Павлодарская до улицы Мукатая; от улицы Павлодарская по западной стороне улицы Мукатая на юг, включая жилые дома №№ 142, 143, 143 А, 144, 145, 147, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 161, 162 микрорайона Айнабулак-3.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жетысуского района города Алматы.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жетысуского района Г. Кокобаева
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Алматы