"Орта білім беру ұйымдарындағы психологиялық қызметтің жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 59 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 4 наурыздағы № 45 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 наурызда № 27100 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 21 қарашадағы № 262 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 21.11.2022 № 262 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Орта білім беру ұйымдарындағы психологиялық қызметтің жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 59 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3164 болып тіркелді) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Орта білім беру ұйымдарындағы психологиялық қызметтің жұмыс істеу қағидаларында:
21-тармақ алып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі К. Аксакалов

О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 16 февраля 2015 года № 59 "Об утверждении Правил деятельности психологической службы в организациях среднего образования"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 4 марта 2022 года № 45. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 марта 2022 года № 27100. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 21 ноября 2022 года № 262
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 21.11.2022 № 262 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Авимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил деятельности психологической службы в организациях среднего образования" от 16 февраля 2015 года № 59 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3164) следующее изменение:
в Правилах деятельности психологической службы в организациях среднего образования, утвержденных указанным постановлением:
пункт 21 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Северо-Казахстанской области по курируемым вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области К. Аксакалов