"2022 жылға арналған басым дақылдар тiзбесі мен субсидиялар нормаларын, сондай-ақ, өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 02 қыркүйектегі № 194 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 283 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 желтоқсанда № 31350 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2022 жылға арналған басым дақылдар тiзбесі мен субсидиялар нормаларын, сондай-ақ, өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 02 қыркүйектегі № 194 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29465 тіркелді) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі А. Сапаров
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 283 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2022 жылғы 02 қыркүйектегі
№ 194 қаулысына
2-қосымша
2022 жылға арналған өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджеттік қаражат көлемдері
Облыстың атауы
Субсидиялар көлемі, теңге
1
Солтүстік Қазақстан облысы
500 000 000,00
Барлығы
500 000 000,00

О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 02 сентября 2022 года № 194 "Об утверждении перечня приоритетных культур и нормы субсидий, а также объем бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2022 год"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2022 года № 283. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2022 года № 31350
Акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 02 сентября 2022 года № 194 "Об утверждении перечня приоритетных культур и нормы субсидий, а также объем бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2022 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 29465) следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на Интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Северо-Казахстанской области по курируемым вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области А. Сапаров
Приложение
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от 28 декабря 2022 года № 283
Приложение 2
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от 02 сентября 2022 года № 194
Объемы бюджетных средств на субсидирование на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2022 год
Наименование области
Объем субсидии, тенге
1
Северо-Казахстанская область
500 000 000,00
Всего
500 000 000,00