Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 15 қыркүйектегі № 353 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 қыркүйекте № 29619 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19 - бабының 4 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифі белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айыртау ауданының әкімі Е. Бекшенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Айыртау аудандық
мәслихаты
Айыртау ауданы
әкімдігінің 2022 жылғы
15 қыркүйектегі № 353
қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифі
Бағыттың атауы
1 жолаушыға тариф, теңге
1
Саумалкөл ауылы – қатынас "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Айыртау ауданы Саумалкөл ауылының агротехникалық колледжі коммуналдық мемлекеттік мекемесі- "МиК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 15 сентября 2022 года № 353. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 сентября 2022 года № 29619
В соответствии с пунктом 4 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на регулярные социально значимые перевозки пассажиров на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Айыртауского района Е. Бекшенов
"СОГЛАСОВАНО"
Маслихат
Айыртауского района
Приложение
к постановлению акимата
Айыртауского района
от 15 сентября 2022 года № 353
Тариф на регулярные социально значимые перевозки пассажиров на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Наименование маршрута
тариф на 1 пассажира, тенге
1
село Саумалколь: сообщение "коммунальное государственное учреждение "Агротехнический колледж села Саумалколь Айыртауского района" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан" –товарищество с ограниченной ответственностью "МиК"

100
2
Саумалкөл ауылы - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық -атқару жүйесі комитетінің "ЕС – 164/8 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі-Новоукраинка ауылы.
150

100
2
село Саумалколь –республиканское государственное учреждение "Учреждение ЕС-164/8" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан – село Новоукраинка.
150