Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 маусымдағы № 28-4 "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қаңтардағы № 14-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 ақпанда № 26713 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 маусымдағы № 28-4 "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4785 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) (бұдан әрі-Кодекс) 509-бабының 5-тармағына, 510-бабының 1-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:";
2 тармақ алып тасталсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Ақжар аудандық мәслихат хатшысы А. Хоршат

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 18 июня 2018 года № 28-4 "О ставках земельного налога по Акжарскому району Северо-Казахстанской области"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28 января 2022 года № 14-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 февраля 2022 года № 26713
Акжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "О ставках земельного налога по Акжарскому району Северо-Казахстанской области" от 18 июня 2018 года № 28-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4785), следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) (далее - Кодекс), Акжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:";
пункт 2 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Акжарского районного маслихата А. Хоршат