Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қаңтардағы № 14-4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 ақпанда № 26714 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжар аудандық мәслихат хатшысы А. Хоршат
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2022 жылғы 28 қаңтардағы
№ 14-4 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Айсары ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 22-3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2709 болып тіркелді).
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Восход ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 22-6 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2710 болып тіркелді).
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Құлыкөл ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл көшелер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 22-9 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2712 болып тіркелді).
4. "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Май ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 22-11 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2713 болып тіркелді).

О признании утратившими силу некоторых решений Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28 января 2022 года № 14-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 февраля 2022 года № 26714
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Акжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Акжарского районного маслихата А. Хоршат
Приложение
к решению Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 28 января 2022 года
№ 14-4
Перечень утративших силу некоторых решений Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанского области
1. Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества Айсаринского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области" от 31 марта 2014 года № 22-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2709).
2. Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Восходского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области" от 31 марта 2014 года № 22-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2710).
3. Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц сел для участия в сходе местного сообщества Кулыкольского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области" от 31 марта 2014 года № 22-9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2712).
4. Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества Майского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области" от 31 марта 2014 года № 22-11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2713).

5. "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Кенащы ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 22-7 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2716 болып тіркелді).
6. "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Ұялы ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 22-13 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2718 болып тіркелді).
7. "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Алқатерек ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын көшелер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 22-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2701 болып тіркелді).
8. "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Кіші-Қарой ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл көшелер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 22-8 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2711 болып тіркелді).
9. "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Новосел ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл көшелер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 22-12 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2717 болып тіркелді).
10. "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Ақжарқын ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл көшелер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 22-4 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2719 болып тіркелді).

5. Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Кенащинского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области" от 31 марта 2014 года № 22-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2716).
6. Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Уялинского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области" от 31 марта 2014 года № 22-13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2718).
7. Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц для участия в сходе местного сообщества Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области" от 31 марта 2014 года № 22-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2701).
8. Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц сел для участия в сходе местного сообщества Киши-Каройского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области" от 31 марта 2014 года № 22-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2711).
9. Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц сел для участия в сходе местного сообщества Новосельского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области" от 31 марта 2014 года № 22-12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2717).
10. Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц сел для участия в сходе местного сообщества Акжаркынского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области" от 31 марта 2014 года № 22-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2719).

11. "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Талшық ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл көшелер және көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 22-14 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2714 болып тіркелді).
12. "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Ленинград ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл көшелер және көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 22-10 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2715 болып тіркелді).

11. Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц и многоквартирных жилых домов сел для участия в сходе местного сообщества Талшыкского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области" от 31 марта 2014 года № 22-14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2714).
12. Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц и многоквартирных жилых домов сел для участия в сходе местного сообщества Ленинградского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области" от 31 марта 2014 года № 22-10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2715).