Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылдық округінің Талшық ауылының көшелерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 10 қарашадағы № 74 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 қарашада № 30526 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Талшық ауылы халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 26 тамызындағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылдық округінің Талшық ауылының көшелері қайта аталсын:
Ломоносов көшесін Әлия Молдағұлова көшесіне;
Комсомол көшесін Керей хан көшесіне;
Карл Маркс көшесін Фариза Оңғарсынова көшесіне;
Колхозная көшесін Шәмші Қалдаяқов көшесіне;
Мичурин көшесін Едіге батыр көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талшық ауылдық округі әкімі Е. Каиржанов

О переименовании улиц села Талшык Талшыкского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Талшыкского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области от 10 ноября 2022 года № 74. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 ноября 2022 года № 30526
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Талшык и на основании заключения областной ономастической комиссии от 26 августа 2020 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Талшык Талшыкского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области:
улицу Ломоносова на улицу Әлия Молдағұлова;
улицу Комсомольская на улицу Керей хан;
улицу Карла Маркса на улицу Фариза Оңғарсынова;
улицу Колхозная на улицу Шәмші Қалдаяқов;
улицу Мичурина на улицу Едіге батыр.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Талшыкского сельского округа Е. Каиржанов