Солтүстік Қазақстан облыстық Ақжар ауданы Қулыкөл ауылдық округінің Қулыкөл ауылының көшесін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Қулыкөл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 қазанда № 30074 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Қулыкөл ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 26 тамыздағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар ауданы Қулыкөл ауылдық округінің Қулыкөл ауылындағы Советская көшесін Абылай хан көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Уалиев

О переименовании улицы села Кулыколь Кулыкольского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Кулыкольского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области от 30 сентября 2022 года № 12. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 октября 2022 года № 30074
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Кулыколь и на основании заключения областной ономастической комиссии от 26 августа 2020 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Советская на улицу Абылай хан в селе Кулыколь Кулыкольского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Уалиев