Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ленинград ауылдық округінің Ленинград ауылының көшелерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ленинград ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 31 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 5 желтоқсанда № 30960 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ленинград ауылы халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастикалық комиссиясының 2020 жылғы 26 тамыздағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Ленинград ауылдық округінің Ленинград ауылының көшелері қайта аталсын:
Ленин көшесін Тәуелсіздік көшесіне;
Комсомол көшесін Әлия Молдағұлова көшесіне;
Карл Маркс көшесін Сәбит Мұқанов көшесіне;
Совет көшесін Ақан сері көшесіне;
Дзержинский көшесін Шоқан Уәлиханов көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ленинград ауылдық
округінің әкімі
А. Маймаков

О переименовании улиц села Ленинградское Ленинградского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Ленинградского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области от 1 декабря 2022 года № 31. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 декабря 2022 года № 30960
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Ленинградское и на основании заключения областной ономастической комиссии от 26 августа 2020 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Ленинградское Ленинградского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области:
улицу Ленина на улицу Тәуелсіздік;
улицу Комсомольская на улицу Әлия Молдағұлова;
улицу Карла Маркса на улицу Сәбит Мұқанов;
улицу Советская на улицу Ақан сері;
улицу Дзержинского на улицу Шоқан Уәлиханов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ленинградского сельского округа Акжарского района
Северо-Казахстанской области
А. Маймаков