Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Май ауылдық округінің Май ауылының көшелерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Май ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 22 қарашадағы № 8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 25 қарашада № 30734 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Май ауылы халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастикалық комиссиясының 2020 жылғы 26 тамыздағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Май ауылдық округінің Май ауылының көшелері қайта аталсын:
Есенин көшесін Дінмұхамед Қонаев көшесіне;
40 лет Каз ССР көшесін Мағжан Жұмабаев көшесіне;
40 лет Октября көшесін Әлия Молдағұлова көшесіне;
Карл Маркс көшесін Талғат Бигелдинов көшесіне;
Чкалов көшесін Рақымжан Қошқарбаев көшесіне;
Ленин көшесін Сәбит Мұқанов көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Май ауылдық округінің әкімі Е. Шурманов

О переименовании улиц села Майское Майского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Майского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области от 22 ноября 2022 года № 8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2022 года № 30734
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Майское и на основании заключения областной ономастической комиссии от 26 августа 2020 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Майское Майского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области:
улицу Есенина на улицу Дінмұхамед Қонаев;
улицу 40 лет Каз ССР на улицу Мағжан Жұмабаев;
улицу 40 лет Октября на улицу Әлия Молдағұлова;
улицу Карл Маркс на улицу Талғат Бигелдинов;
улицу Чкалова на улицу Рақымжан Қошқарбаев;
улицу Ленина на улицу Сәбит Мұқанов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Майского сельского округа Е. Шурманов