Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Үлкен Қараой ауылдық округінің Баймырза ауылының көшелерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Үлкен Қараой ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 31 қазандағы № 16 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 қарашада № 30416 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық кұрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Баймырза ауылы халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылдың 26 тамыздағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Үлкен Қараой ауылдық округінің Баймырза ауылының көшелері қайта аталсын:
Гагарина көшесін Мәншүк Мәметова көшесіне;
Комсомольская көшесін Абылай хан көшесіне;
Октябрьская көшесін Абай көшесіне;
Рижская көшесін Кенесары көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үлкен Қараой ауылдық округінің әкімі Н. Кантаев

О переименовании улиц села Баймырза сельского округа Үлкен Қараой Акжарского района Северо-Казахстанской области
Решение акима сельского округа Үлкен Қараой Акжарского района Северо-Казахстанской области от 31 октября 2022 года № 16. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 ноября 2022 года № 30416
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Баймырза и на основании заключения областной ономастической комиссии от 26 августа 2020 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Баймырза сельского округа Үлкен Қараой Акжарского района Северо-Казахстанской области:
улицу Гагарина на улицу Мәншүк Мәметова;
улицу Комсомольская на улицу Абылай хан;
улицу Октябрьская на улицу Абай;
улицу Рижская на улицу Кенесары.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Үлкен Қараой Н. Кантаев