Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2021 жылғы 5 қарашадағы № 11-9 "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданда мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсалған шығындарын өтеу мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2022 жылғы 4 наурыздағы № 15-5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 наурызда № 27107 болып тіркелді
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданда мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсалған шығындарын өтеу мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2021 жылғы 5 қарашадағы № 11-9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25185 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасының 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Оқуға арналған шығындарды өтеу үшін қажетті құжаттардың тізбесі шығындарды өтеу Қағидаларының 3-қосымшасына сәйкес беріледі, бұл ретте жеке басын сәйкестендіру үшін қандастармен жеке басын куәландыратын құжаттың орнына қандас куәлігі ұсынылады.";
аталған шешімнің қосымшасының 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшері әр мүгедек балаға ай сайын үш айлық есептік көрсеткішке тең.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының хатшысы Е. Адильбеков

О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 5 ноября 2021 года № 11-9 "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану в районе имени Габита Мусрепова"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 4 марта 2022 года № 15-5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 марта 2022 года № 27107
Маслихат района имени Габита Мусрепова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану в районе имени Габита Мусрепова" от 5 ноября 2021 года № 11-9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25185) следующие изменения:
пункт 6 приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
"6. Перечень документов, необходимых для возмещения затрат на обучение предоставляется согласно приложению 3 к Правилам возмещения затрат, при этом кандасами для идентификации личности вместо документа, удостоверяющего личность, предоставляется удостоверение кандаса.";
пункт 7 приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
"7. Размер возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями, из числа инвалидов, по индивидуальному учебному плану равен трем месячным расчетным показателям ежемесячно на каждого ребенка - инвалида.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Е. Адильбеков