Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Возвышен ауылдық округінің Возвышенка ауылының көшелерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Возвышен ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 4 қазандағы № 22 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 қазанда № 30040 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Возвышен ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 16 сәуіріндегі қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Возвышен ауылдық округінің Возвышенка ауылындағы келесі көшелер қайта аталсын:
Закарпатская көшесін Шоқан Уәлиханов көшесіне;
Комсомольская көшесін Абай Құнанбаев көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Возвышен ауылдық округінің әкімі К. Токпанов

О переименовании улиц села Возвышенка Возвышенского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Решение акима Возвышенского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 4 октября 2022 года № 22. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 октября 2022 года № 30040
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Возвышенка и на основании заключения областной ономастической комиссии от 16 апреля 2021 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Возвышенка Возвышенского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области:
улицу Закарпатская на улицу Шоқан Уәлиханов;
улицу Комсомольская на улицу Абай Құнанбаев.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Возвышенского сельского округа К. Токпанов