Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Рузаев ауылдық округінің Березовка ауылындағы Советская көшесін Тәуелсіздік көшесі деп қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 24 қаңтардағы № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 қаңтарда № 26693 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Березовка ауылы халқының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 16 сәуірдегі қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Рузаев ауылдық округінің Березовка ауылындағы Советская көшесі Тәуелсіздік көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рузаев ауылдық округіңің әкімі Н. Алгожин

О переименовании улицы Советская в улицу Тәуелсіздік в селе Березовка Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Решение акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24 января 2022 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 января 2022 года № 26693
В соответствии c подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Березовка, на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 16 апреля 2021 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Советская в улицу Тәуелсіздік в селе Березовка Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Рузаевского сельского округа Н. Алгожин