Шектеу іс-шараларын тоқтату және Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Куйбышев ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушының 2022 жылғы 25 мамырдағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 12 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Куйбышев ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 12 тамыздағы № 17 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 17 тамызда № 29144 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, Қызылжар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 29 шілдедегі № 01-11/159 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Куйбышев ауылдық округі Боголюбово ауылының Михин көшесіне белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Куйбышев ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушының 2022 жылғы 25 мамырдағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28311 болып тіркелген) № 12 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы
Куйбышев ауылдық округінің әкімі
Л. Викторович

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения исполняющего обязанности акима Куйбышевского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 25 мая 2022 года № 12 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Куйбышевского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 12 августа 2022 года № 17. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 августа 2022 года № 29144
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылжарского района от 29 июля 2022 года № 01-11/159, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на улице Михина села Боголюбово Куйбышевского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение исполняющего обязанности акима Куйбышевского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 25 мая 2022 года № 12 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28311).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Куйбышевского сельского округа
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
Л. Викторович