Шектеу іс-шараларын тоқтату және Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Прибрежный ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 1 қарашадағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 240 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Прибрежный ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 38 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 сәуірде № 27598 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, Қызылжар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 01-11/53 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Прибрежный ауылдық округі Шаховское ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралар жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Прибрежный ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 1 қарашадағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25056 болып тіркелген) № 240 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4..Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы
Прибрежный ауылдық округінің әкімі
Д. Рамазанов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Прибрежного сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 1 ноября 2021 года № 240 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Прибрежного сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 8 апреля 2022 года № 38. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 апреля 2022 года № 27598
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылжарского района от 30 марта 2022 года № 01-11/53, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Шаховское Прибрежного сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Прибрежного сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 1 ноября 2021 года № 240 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25056).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4..Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Прибрежного сельского округа
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
Д. Рамазанов